31 maja 2017

dziennik

Wieśniak M
Wieśniak M

A jak D


wyniósł raz Adrian ze sklepu
lakierki  od Baty
zwalniając kasjerkę z obowiązku
przyjęcia zapłaty
a w odpowiedzi na gwałtowne 
lamenty krzyki i wrzaski
zasłonił się prerogatywą
prawa aktu łaski

 

bosonoga - Gabriela Bartnicka
31 maja 2017 o 21:33

Łaska pańska zawsze na pstrym koniu jeździ :))) Podziwiam szybkość działania i z uśmiechem się Autorowi kłaniam :)

zgłoś

Wieśniak M
1 czerwca 2017 o 08:44

Mogła by łaska pańska jeszcze przed wyrokiem/ zastukać do ojczystych zapyziałych okien/ bo jeśli po wyroku (wyborców) to taka łaskę chrzanić/ bo się nam naczelnik zdąży już...skasztanić?;)- pozdrawiam bosonóżko :))

zgłoś

mua
2 czerwca 2017 o 19:01

siem zdążył i to nie raz nie raz ... poprzedni ( o ile pomnę ;) )

zgłoś

mua
2 czerwca 2017 o 19:03

aaaleee toż to Dedal ( a, że i kiedyś i nadal co powie to popierdółka heheh , a że często to niebyłe ) ;)

zgłoś

Wieśniak M
3 czerwca 2017 o 10:58

Się zdążył już i ten ci/ nie mam jak mua tak długiej pamięci/ więc greka nie udaję greką się nie param/ a jutro i naszego Detala spotka pewnie upadek i-kara/historia się powtarza ?- nihil novi sub sole!/ -z dodatkiem współczesnej łaciny o wieloznacznej formule- ja p ...dolę:))

zgłoś

mua
3 czerwca 2017 o 11:04

no tak ;)) Som co myslom czterama głowama i nie pomnom i nie ma szwczyka dratewka co by ...to zeszył lub rozpier .... no tak ...aalee to dedal ...pozdro ;))

zgłoś

Wieśniak M
3 czerwca 2017 o 11:07

pozdro ju2 :)))Detal całkowicie zasłużony jeszcze nie odebrał medala

zgłoś

jeśli tylko
31 maja 2017 o 21:38

Kiedyś się dziwiliśmy falandyzacki prawa/ która teraz wygląda jak dziecinna zabawa.//

zgłoś

Wieśniak M
1 czerwca 2017 o 08:47

Rozumienie prawa to trudny temat- ciężka sprawa/Na trudne tematy bo wiemy że są tematy trudne/najlesze są wypady na narty-wieczorem rano i w południe/:))

zgłoś

byłem...
1 czerwca 2017 o 07:29

...

zgłoś

Wieśniak M
1 czerwca 2017 o 08:48

:)

zgłoś

alt art
1 czerwca 2017 o 09:04

brutalny atak motyką na słońce..

zgłoś

Wieśniak M
3 czerwca 2017 o 10:59

Nie ma korony/ no może koronkę/ ale jak przystało na ignoranta/ atak zaczął trzonkiem;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się