|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (801) Proza (73) Dziennik (269) Fotografia (24)
Pocztówka poetycka (3) Handmade (24) O autorze Znajomi (94) | |
ciągną statystyki
i ani chybi
trafi ani
dobywają nika na chwilę
zapomniani
by kruki ciągać
za kciuki
a potem zniknąć nawiasem
w bezpiecznej przystani
Zalogowałam się :) Witaj dzisiaj :)
zgłoś
:)))- specjalnie dla wpisu?:))))
zgłoś
Specjalnie :)))
zgłoś
:***- dzięki:)
zgłoś
znaczy kukać z zaułka? ;)
zgłoś
o toto:))))
zgłoś
to dopiero zabawa:) z zaułka:)
zgłoś
:)))- bo jak kto skromny to czyta bez asysty:))))
zgłoś
i podgladywują jak tańcujemy...
zgłoś
a czerwiń korali rumieni policzki:)))
zgłoś
musimy uważać ... a nuż o tym napiszą :)
zgłoś
jeśli wyjdą poza nawias może wspomną:)))
zgłoś
i co wtedy?
zgłoś
poliszynel odejdzie:))
zgłoś
Twoja uwaga tutaj nie bez racji / siedzą ukryci niby paparazzi//;)
zgłoś
gotowi wyskoczyć znienacka/ stawiając plusik- i się nie cackać:)))- dzięki Apisie:))))
zgłoś
bo liczą się przecież top wyniki :>
zgłoś
nawiasem mówiąc;))
zgłoś
Powiedział Ten bez żadnej winy i pierwszy rzucił kamyk. :)))
zgłoś
żwirek zaledwie kaju:)))
zgłoś
A chciałeś trafić w oczko czy tylko obudzić deczko? :)))
zgłoś
raczej w uszko poprzez oczko a wogóle pod klapkę:)))
zgłoś
No dobra ,idę sobie ....ale kiedyś wrócę tak w ogóle i w szczególe. :)))
zgłoś
zapraszam seredecznie:))-
zgłoś
podglądałeś..
zgłoś
no przecie :)))
zgłoś
a jużci:)))
zgłoś
nie lubię podglądów ani podsłuchów:)
zgłoś
strach podłubać w nosie;)))- dzięki budlejo:))
zgłoś
melduje sie Wiesiu :)
zgłoś
zapisuję w kajeciku:)))
zgłoś
Jestem, ale czesto jestem, a mnie nie ma :) Zapominam sie wylogowac! :))
zgłoś
mam to samo, chyba wiecznie tu jestem, nawet gdy mnie nie ma. Kiedyś w nocy z obcego komputera, bez logowania weszłam na truml. A na trumlu kto? Zuzanna 809!!!:)
zgłoś
Hihi, dokladnie! Tez tak kiedys weszlam :))
zgłoś
:)))- Mam też tak:))- Czasem zdąrzę się zalogować, a potem tracę połączenie z netem i tak wiszę zalogowany:))- Ludzie zadają pytania a ja ostentacyjnie milczę;))))
zgłoś
:)))
zgłoś
dobre:):)
zgłoś
Dzięki leno:))
zgłoś
Obecna - usprawiedliwiona;))) Ani mi do ani;)))Dobrego Wielki W:)))
zgłoś
Ha i tu mnie ubodło nieco/ niezalogowana nie bywam raczej / lecz mea culpa, nie przeczę/ zza winkla, w pośpiechu baczę/ ale winy mniej, niż niewiny/ tedy Tuska z tej przyczyny ;)))
zgłoś
Dziękuję Dalciu za obecność:)))- Jago- co my byśmy zrobili bez premiera;)))
zgłoś
Na kim psy by wieszała tzw prawica/ i gdzie by latała nemecnicy gołębica ;))
zgłoś
czyją przybrać możemy maskę/ by na drogach oświetlić ją fleszy blaskiem?;)))
zgłoś
matko kochana/ tu, na kolana/ nie chłopcy, radary/ wina Tuska, bez pary ;)))
zgłoś
rozwiązała się córce we włosach kokarda/ no czyja wina?- wina Donalda!/ walnęłem się w głowę- boli jak cholera/ bo czyja wina?- wina premiera!/ na obiad ziemniaki - a miały być kluski/ gdzie szukać winnych?- winne są tuski;))
zgłoś
Już od samego rana/ krzywi się przecież wina/ chowa zaraz banana/ kwaśna brzydzi jej mina/ i choćbyś człeku wydoił krowę/ winne lemingi, patrz, tuskowe ;))
zgłoś
do następnych wyborów mamy jak w bajce/ potem znajdziemy nowego winowajce;))
zgłoś
a mnie samo wylogowuje - tylko nie wiem w nawias czy poza nawias? ;)
zgłoś
w nawias oczywiście:))- zresztą sama zobacz pod "aktualnie zalogowanymi":))
zgłoś
a bo tu jeden (jednemu) nawias..? :)
zgłoś
zawsze to jeden z wielu:))- a z nikiem to już inaczej:))
zgłoś
niezalogowany, zalogowany - wydaje się, że obydwa stany w każdym wypadku przejściowe;)) http://tnij.com/0CD4Y
zgłoś
p.s. i, wiadomo, jako i zwykle, serdeczności, Wie Śniaku :)
zgłoś
:)))- Tak właśnie- łysina to były czub:)))- w naszym przejściowym życiu najważniejsze by mieć wygodne buty- Dziękuję isso serdecznie o bladym świcie a nawet jeszcze ciemną nocą:)- miłego agnieszczańskiego:)))
zgłoś
Zabieram miłe do niedźwiedziej spiżarni :)) agnieszczański to jak puszczański ;))
zgłoś
p.s. wiesz, przeczytawszy, pomyślałam sobie tutaj o różnych dziedzinach, ale i też o możliwych przeniesieniach terminologii w biurokracji. Uwspółcześnienie, no: "zalogowany" na akcie urodzenia, i, odpowiednio, "wylogowany" /zal., wyl. w miejsce: ur., zm.;))/
zgłoś
Mnie "zalogowany" nasunął dwa obrazy- Pierwszy to pociąg osobowy w sezonie wakacyjnym ( sprzed lat) Właściciele miejscówek siedzą wydodnie w zatłoczonym przedziale, a przez szybę na korytarzu mijają ich pełne zawiści twarze tych którzy kupili bilet bez miejscówki.Podróżni w przedziale umilają sobie czas podróży rozmową, wymieniają uwagi, poglądy, częstują się ciastem a za szybą przedziału niema cisza świata niezalogowanych. Drugi obraz to wspomnienie z dzieciństwa. Objazdowe wesołe miasteczko. Karuzela. Na niejmszczęśliwcy roześmiani lub czasem trupio bladzi biorący udział w wielkim kręceniu. Scenie przyglądają się niezalogowani, pokazując palcami i uśmiechając nieszczerze do kręcących się bez nich szczęściarzy na karuzeli. Uczestnictwo z biletem jest ekscytujące choć naraża na obmowę i mdłości:)))
zgłoś
choć Twoje skojarzenie bardzo do mnie przemawia:))- pozdrawiam serdecznie:)))
zgłoś
:)) Yhm, yhm. Twoje zalogowany/niezalogowany w ogóle jest potężnym katalizatorem zabaw wyobraźni: można iść z nimi w rozmaite przestrzenie i obserwować, testować co się dzieje. My, zalogowani. Niezalogowani - Oni. Lub na odwrót ;)) My, niezalogowani. Zalogowani - Oni.
zgłoś
wiesz, "zal." w tym kontekście urodzeniowo- zejściowym brzmi jeszcze bardziej intrygująco, kiedy kojarzyć ze skrótem wpisywanym chociażby w indeks studenta: zaliczone ;) [snickam, nożesz, gaduła]
zgłoś
intrygująco brzmi "wylogowany" wskazuje na działanie osób trzecich;))-"muszę się wylogować"- na działania autodestrukcyjne- W tm kontekście - dostawanie bana brzmi bardziej pozytywnie - jako - dar;)- tak raczej nie mówi się o śmierci- dostałem bana bo sam nie byłem zdolny się wylogować, może w przyszłych logowaniach w innych niktach:)))
zgłoś
"wskazuje na działanie osób trzecich". Może, no ale żeby zaraz aż musiał, to chyba nie ;)) a "wyl" - to trochę jak wyleczony, albo wyłączony na klawiaturze bez polskich znaków ;d
zgłoś
Wy?- hihi...tak daje dużo możliwości:)))- wylaczony- brzmi dumnie:)))
zgłoś
-:)))
zgłoś
:)))
zgłoś
Jestem, przeważnie. :)))
zgłoś