23 stycznia 2013

dziennik

Wieśniak M
Wieśniak M

niezalogowani

ciągną statystyki
i ani chybi
trafi ani
dobywają nika na chwilę 
zapomniani
by kruki ciągać
za kciuki
a potem zniknąć nawiasem
w bezpiecznej przystani

Vrba
23 stycznia 2013 o 08:32

Zalogowałam się :) Witaj dzisiaj :)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 09:39

:)))- specjalnie dla wpisu?:))))

zgłoś

Vrba
23 stycznia 2013 o 10:02

Specjalnie :)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:22

:***- dzięki:)

zgłoś

filo
23 stycznia 2013 o 08:32

znaczy kukać z zaułka? ;)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 09:39

o toto:))))

zgłoś

Hania
23 stycznia 2013 o 09:44

to dopiero zabawa:) z zaułka:)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:23

:)))- bo jak kto skromny to czyta bez asysty:))))

zgłoś

Hania
23 stycznia 2013 o 11:10

i podgladywują jak tańcujemy...

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 11:56

a czerwiń korali rumieni policzki:)))

zgłoś

Hania
23 stycznia 2013 o 12:02

musimy uważać ... a nuż o tym napiszą :)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 12:03

jeśli wyjdą poza nawias może wspomną:)))

zgłoś

Hania
23 stycznia 2013 o 12:14

i co wtedy?

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 12:18

poliszynel odejdzie:))

zgłoś

ApisTaur
23 stycznia 2013 o 09:49

Twoja uwaga tutaj nie bez racji / siedzą ukryci niby paparazzi//;)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:24

gotowi wyskoczyć znienacka/ stawiając plusik- i się nie cackać:)))- dzięki Apisie:))))

zgłoś

sisey
23 stycznia 2013 o 13:23

bo liczą się przecież top wyniki :>

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 13:25

nawiasem mówiąc;))

zgłoś

Sabi
23 stycznia 2013 o 09:52

Powiedział Ten bez żadnej winy i pierwszy rzucił kamyk. :)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:20

żwirek zaledwie kaju:)))

zgłoś

Sabi
23 stycznia 2013 o 10:26

A chciałeś trafić w oczko czy tylko obudzić deczko? :)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:27

raczej w uszko poprzez oczko a wogóle pod klapkę:)))

zgłoś

Sabi
23 stycznia 2013 o 10:33

No dobra ,idę sobie ....ale kiedyś wrócę tak w ogóle i w szczególe. :)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:35

zapraszam seredecznie:))-

zgłoś

alt art
23 stycznia 2013 o 10:00

podglądałeś..

zgłoś

deRuda
23 stycznia 2013 o 10:27

no przecie :)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 10:28

a jużci:)))

zgłoś

budleja
23 stycznia 2013 o 12:25

nie lubię podglądów ani podsłuchów:)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 13:10

strach podłubać w nosie;)))- dzięki budlejo:))

zgłoś

Szel
23 stycznia 2013 o 13:25

melduje sie Wiesiu :)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 13:25

zapisuję w kajeciku:)))

zgłoś

Eva T.
23 stycznia 2013 o 15:01

Jestem, ale czesto jestem, a mnie nie ma :) Zapominam sie wylogowac! :))

zgłoś

zuzanna809
23 stycznia 2013 o 16:40

mam to samo, chyba wiecznie tu jestem, nawet gdy mnie nie ma. Kiedyś w nocy z obcego komputera, bez logowania weszłam na truml. A na trumlu kto? Zuzanna 809!!!:)

zgłoś

Eva T.
23 stycznia 2013 o 21:09

Hihi, dokladnie! Tez tak kiedys weszlam :))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 16:43

:)))- Mam też tak:))- Czasem zdąrzę się zalogować, a potem tracę połączenie z netem i tak wiszę zalogowany:))- Ludzie zadają pytania a ja ostentacyjnie milczę;))))

zgłoś

zuzanna809
23 stycznia 2013 o 17:23

:)))

zgłoś

lena
23 stycznia 2013 o 17:59

dobre:):)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 19:49

Dzięki leno:))

zgłoś

Bogna Kurpiel
23 stycznia 2013 o 18:32

Obecna - usprawiedliwiona;))) Ani mi do ani;)))Dobrego Wielki W:)))

zgłoś

Jaga
23 stycznia 2013 o 19:17

Ha i tu mnie ubodło nieco/ niezalogowana nie bywam raczej / lecz mea culpa, nie przeczę/ zza winkla, w pośpiechu baczę/ ale winy mniej, niż niewiny/ tedy Tuska z tej przyczyny ;)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 19:51

Dziękuję Dalciu za obecność:)))- Jago- co my byśmy zrobili bez premiera;)))

zgłoś

Jaga
23 stycznia 2013 o 19:54

Na kim psy by wieszała tzw prawica/ i gdzie by latała nemecnicy gołębica ;))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 19:56

czyją przybrać możemy maskę/ by na drogach oświetlić ją fleszy blaskiem?;)))

zgłoś

Jaga
23 stycznia 2013 o 20:00

matko kochana/ tu, na kolana/ nie chłopcy, radary/ wina Tuska, bez pary ;)))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 20:05

rozwiązała się córce we włosach kokarda/ no czyja wina?- wina Donalda!/ walnęłem się w głowę- boli jak cholera/ bo czyja wina?- wina premiera!/ na obiad ziemniaki - a miały być kluski/ gdzie szukać winnych?- winne są tuski;))

zgłoś

Jaga
23 stycznia 2013 o 20:15

Już od samego rana/ krzywi się przecież wina/ chowa zaraz banana/ kwaśna brzydzi jej mina/ i choćbyś człeku wydoił krowę/ winne lemingi, patrz, tuskowe ;))

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 20:46

do następnych wyborów mamy jak w bajce/ potem znajdziemy nowego winowajce;))

zgłoś

jeśli tylko
23 stycznia 2013 o 20:41

a mnie samo wylogowuje - tylko nie wiem w nawias czy poza nawias? ;)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 20:44

w nawias oczywiście:))- zresztą sama zobacz pod "aktualnie zalogowanymi":))

zgłoś

jeśli tylko
23 stycznia 2013 o 20:49

a bo tu jeden (jednemu) nawias..? :)

zgłoś

Wieśniak M
23 stycznia 2013 o 21:06

zawsze to jeden z wielu:))- a z nikiem to już inaczej:))

zgłoś

issa
23 stycznia 2013 o 23:03

niezalogowany, zalogowany - wydaje się, że obydwa stany w każdym wypadku przejściowe;)) http://tnij.com/0CD4Y

zgłoś

issa
23 stycznia 2013 o 23:04

p.s. i, wiadomo, jako i zwykle, serdeczności, Wie Śniaku :)

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 05:57

:)))- Tak właśnie- łysina to były czub:)))- w naszym przejściowym życiu najważniejsze by mieć wygodne buty- Dziękuję isso serdecznie o bladym świcie a nawet jeszcze ciemną nocą:)- miłego agnieszczańskiego:)))

zgłoś

issa
24 stycznia 2013 o 10:03

Zabieram miłe do niedźwiedziej spiżarni :)) agnieszczański to jak puszczański ;))

zgłoś

issa
24 stycznia 2013 o 10:07

p.s. wiesz, przeczytawszy, pomyślałam sobie tutaj o różnych dziedzinach, ale i też o możliwych przeniesieniach terminologii w biurokracji. Uwspółcześnienie, no: "zalogowany" na akcie urodzenia, i, odpowiednio, "wylogowany" /zal., wyl. w miejsce: ur., zm.;))/

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 10:43

Mnie "zalogowany" nasunął dwa obrazy- Pierwszy to pociąg osobowy w sezonie wakacyjnym ( sprzed lat) Właściciele miejscówek siedzą wydodnie w zatłoczonym przedziale, a przez szybę na korytarzu mijają ich pełne zawiści twarze tych którzy kupili bilet bez miejscówki.Podróżni w przedziale umilają sobie czas podróży rozmową, wymieniają uwagi, poglądy, częstują się ciastem a za szybą przedziału niema cisza świata niezalogowanych. Drugi obraz to wspomnienie z dzieciństwa. Objazdowe wesołe miasteczko. Karuzela. Na niejmszczęśliwcy roześmiani lub czasem trupio bladzi biorący udział w wielkim kręceniu. Scenie przyglądają się niezalogowani, pokazując palcami i uśmiechając nieszczerze do kręcących się bez nich szczęściarzy na karuzeli. Uczestnictwo z biletem jest ekscytujące choć naraża na obmowę i mdłości:)))

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 10:44

choć Twoje skojarzenie bardzo do mnie przemawia:))- pozdrawiam serdecznie:)))

zgłoś

issa
24 stycznia 2013 o 10:52

:)) Yhm, yhm. Twoje zalogowany/niezalogowany w ogóle jest potężnym katalizatorem zabaw wyobraźni: można iść z nimi w rozmaite przestrzenie i obserwować, testować co się dzieje. My, zalogowani. Niezalogowani - Oni. Lub na odwrót ;)) My, niezalogowani. Zalogowani - Oni.

zgłoś

issa
24 stycznia 2013 o 10:57

wiesz, "zal." w tym kontekście urodzeniowo- zejściowym brzmi jeszcze bardziej intrygująco, kiedy kojarzyć ze skrótem wpisywanym chociażby w indeks studenta: zaliczone ;) [snickam, nożesz, gaduła]

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 12:37

intrygująco brzmi "wylogowany" wskazuje na działanie osób trzecich;))-"muszę się wylogować"- na działania autodestrukcyjne- W tm kontekście - dostawanie bana brzmi bardziej pozytywnie - jako - dar;)- tak raczej nie mówi się o śmierci- dostałem bana bo sam nie byłem zdolny się wylogować, może w przyszłych logowaniach w innych niktach:)))

zgłoś

issa
24 stycznia 2013 o 14:17

"wskazuje na działanie osób trzecich". Może, no ale żeby zaraz aż musiał, to chyba nie ;)) a "wyl" - to trochę jak wyleczony, albo wyłączony na klawiaturze bez polskich znaków ;d

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 14:36

Wy?- hihi...tak daje dużo możliwości:)))- wylaczony- brzmi dumnie:)))

zgłoś

Jerzy Woliński
24 stycznia 2013 o 00:49

-:)))

zgłoś

Wieśniak M
24 stycznia 2013 o 18:25

:)))

zgłoś

Monika Joanna
24 stycznia 2013 o 23:12

Jestem, przeważnie. :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się