15 marca 2020

dziennik

smokjerzy
smokjerzy

Arytmia

Obudziłem się na lewym boku przestraszony, że serce bije mi tak szybko i nierówno. O rany, chyba trzeba wezwać pogotowie! Już sięgałem po telefon i już zaczynałem denerwować się, że ktoś inny zje moją część sernika, gdy nagle w głowie rozbłysło zrozumienie. To nie serce, to pies drapie się pod łóżkiem! Uspokojony, przewróciłem się na drugi bok (na prawe ucho gorzej słyszę), no i przespałem do samego rana. A potem było śniadanie, kawa, niestety bez sernika, bo pies zeżarł, gdy wyszedłem z pokoju, żeby wpuścić do domu kota.

jesienna70
15 marca 2020 o 08:17

i po serniku:) a jednak przeczucie nie myli...

zgłoś

smokjerzy
15 marca 2020 o 08:25

nic tak nie boli, jak wspomnienie po serniku, którego się nie posmakowało...;))

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
15 marca 2020 o 09:48

Sernik to pikuś, moja sunia zeżarła mi kiedyś kotlety przeznaczone dla gości :) Uwielbiam Twoje pisanie! Jeśli wydano Twój tomik – jestem chętna. Zdrówka!

zgłoś

smokjerzy
15 marca 2020 o 10:00

od kotleta wyżej sobie cenię sernik, bez względu na przeznaczenie! :)) dzięki za miły komentarz, nie, nie ma tomiku,chyba dlatego właśnie lubię pisać, bo wiem, że nic w związku z tym nie musi się stać :) dzięki i zdrówka też!

zgłoś

jeśli tylko
15 marca 2020 o 10:58

sąsiadka miała wilczura, ogromnie rasowego i ogromnie żartego, młody był, jak to nastolatek. Upiekła sernik, postawiła. Pies duży , to sięgnął i zeżarł. Dużą blachę. Spłakała się, Upiekła drugi, wstawiła do szafki. Pies otworzył i zeżarł. Tego samego dnia. W trosce o psa trzeciego sernika ju nie piekła :)

zgłoś

smokjerzy
18 marca 2020 o 06:32

jeśli chodzi o sernik, jestem jak ten pies...:))

zgłoś

alt art
16 marca 2020 o 09:56

podejrzewałem, ze masz kota..

zgłoś

smokjerzy
18 marca 2020 o 06:32

nie Ty pierwszy i chiba nie ostatni...

zgłoś

alt art
6 kwietnia 2020 o 11:20

dobrze że nie krzyczałem eureka, jak ten goły ze syrakuz, bo byłby jeszcze większy obciach..

zgłoś

smokjerzy
6 kwietnia 2020 o 21:51

no i mógłbyś miejscowych poetów wystraszyć...

zgłoś

Ananke
1 kwietnia 2020 o 22:17

:):):)

zgłoś

smokjerzy
6 kwietnia 2020 o 21:51

;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się