6 grudnia 2015

poezja

sam53
sam53

dobry na wspomnienie

pamiętasz. proponowałem kawę. aromatyczną
jak zwykle do wiersza. jeszcze czuję ciepły
oddech na plecach. odwróciłem się z przepraszam

na ustach. zdejmowałaś je delikatnie litera po
literze. rozmowa zeszła na drugi plan.
czas przystanął o krok. znów odchodziłem od zmysłów

rok z hakiem

Ania Ostrowska
6 grudnia 2015 o 16:38

dobry na wspominanie. Tak.

zgłoś

sam53
6 grudnia 2015 o 19:18

dzięki Aniu :) :)

zgłoś

obiekcja
6 grudnia 2015 o 19:25

pamiętam. kawa - feeria barw smaków i zapachów na ukwieconej łące. nad głowami błękit "latawce dmuchawce wiatr". miłe wrażenia - dobre wspomnienia. pięknie. :))))

zgłoś

sam53
12 grudnia 2015 o 11:20

jak dobrze mieć wyobraźnię, można sobie wtedy pięknie wspominać i nie tylko :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się