3 december 2014

do szybkiego czytania

o! jakże jest beznadziejnie i do dupy
do dupy…
dni gęstnieją i noce
i noce zbite w tłuste krupy
nikt mnie nie kocha miłość jest do bani
że oko wykol jak nim sięgnąć
owce czarne barany
praca nie cieszy  trunek łzy nie otrze
miraż za mirażem gdy już do nich dotrzeć
słowa słowa wianuszki  słów kajdany
artykułowanie trzewi winno być karane
a ja tu sobie pozwalam o zgodę nie pytam
i niemal słyszę jak ten i ów zgrzyta
czytając tekst ten nie zawsze do końca
jest do dupy?
No ten wierszyk?
A może znajdzie się obrońca?


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 22 | report | add to favorite

Comments:

e.,  

Straszne są te zaspy i śnieg jest do dupy. Ach jakże jest mi ciężką przebrnąć przez te strupy. Wszyscy Święci zwalili białego puchu połacie. Przyjdzie mi założyć jeszcze cieplejsze gacie. Śnieg śnieg śnieg po kolana cieszą się dzieciaki. A z czego ja się pytam, wszystkich was do paki. Wszystkich was do ławki i robić notatki. Słać listy i bazgrać donosy na stróża. Że zima, że śnieg, że bałwany stoją po rogach z marchewkami w dupie. Że ławki w parku, że drzewa ... I wie Pan co, Panie Wieśniaku widziałam drzewa całe w świecidełkach, to ci jest dopiero granda...

report |

e.,  

skrobnęło mi się a conto. znaczy na zapas. bo jak sypnie śniegiem, a przecież sypnąć może, to będzie przecież straszne, masakryczne wręcz... hej:) Miły Panie...

report |

alt art,  

a tutaj wina rozlana na oba kieliszki; czekamy pierwszego śniegu; oblizywania warg..

report |

Jaro,  

cholera adwokat też kosztuje :) albo dla dwuznaczności skosztuję:)

report |

bosonoga,  

no to ja powiem jako pierwsza - kochamy się w Twoich wierszach :) dobrego dnia!

report |

milena,  

za przedmówczynią - uśmiech dookoła głowy :))

report |

Hania,  

ktoś tu chyba lewą nogą wstał? :)

report |

Damian Paradoks,  

ha ha ha ha ! :) a to ci ;)

report |

Aśćka,  

w obronie dupstw przybyłam, bo głupstw nie znoszę a tu proszę proszę jest poezyja:)

report |

martini,  

Twoje wierszyki bronią się same:)

report |

Miladora,  

Choć nie zawsze jest do dupy / to do dupy jest przeważnie / bo się szczęścia nie da kupić / można też utonąć w wannie / lecz wystarczy śpiewać bluesy / i nic nie jest już do dupy. :)))

report |

Damian Paradoks,  

na tej stronie śmiech mnie chyba rozbierze do naga ;) :)

report |

ratienka,  

Czasem wszystko jest do dupy i nic nie trzyma się kupy, a Twoje słowa : szastu prastu, rozśmieszają i otuchy dodają... ;)))))))) po prostu.

report |

Jerzy Woliński,  

bywają takie dnie , że się jest na "D" ....

report |

jeśli tylko,  

ach, tyle rzeczy jest do dupy/ że robią się z nich całe kupy / można kupić do dupy spodnie / żeby w nich było wygodnie / i ręce też do dupy ..sięgają /' znaczy - rzeczone spodnie podciągają / można też nabyć do dupy gacie/ na wacie/ żeby ciepło w kieracie / i można mieć do do dupy krzesło / potrenować, zanim na tron Cię nie wyniesło / więc zanim te kupy do dupy sięgną nieba / Twój wierszyk też niech się tak poczuje - znaczy jest jaki trzeba // :))))

report |

ApisTaur,  

no i tak czytając ów wiersz myśli chłopek/ co by go ukulać i zrobić zeń czopek / bo jakby to wszystko zebrać tak do kupy / to jak nic pasuje by wsadzić do dupy//;)

report |

Wieśniak M,  

Dziękuję:))) dziękuję Wam kochani. Sorki że tak późno odpowiadam ale jestem ostatnio cyfrowo wykluczony- to wina pracy a nie dzieci i żony:)))

report |

sam53,  

do dupy, czy nie do dupy....a i tak wszystko wokół niej się kręci :)

report |

Jaro,  

łatwo przebrnąłem czyli nie do dupy świat toczy się kołem w oczach liczykrupy:)

report |

Jaro,  

Pozdrówki tak poza tym:)

report |other poems: nieco syzyfowy, przełomowy, tęsknot przednówkowy, erotyk narodowy z lokowaniem produktu, archeowarszawski, uliczny, Tomkowi, Wierszyk do szkół pdst., wierszyk inspirowany twórczością mi-styka Rymkiewicza, wierszyk refluksyjny, huuu huuu haaa, Chodźmy do stajenki - bajka niewyklęta dla dzieci, wszelkie podobieństwa przypadkowe, MG 42, Światowe Dni Odzieży, jak wieś z ob.wieszczem, ukryta opcja, pamiątki z Wenecji, na choinkę mu taki prezent, re-sortowy, jakieś plany na jesień?, osąd kapturowy, karą darz jana, po miedzy, RODNAP, nasz kandydat, pank rólik, zwykłe przypadki psa fafika, intermarsze, życie z dreszczykiem pod starym prykiem, "wielka radocha przy pisaniu wierszyków dla..."- Aśćce, !!! z ostatniej chwili!!!, www.babcia.pl, cyborgi, że niby taki społecznie zaangażowany i nad wodą, styczspac, zdrowy wyrób limerykopodobny, party tura, dzynglobal dzynglobal..., noelogizmy, do szybkiego czytania, pamiątki z urwanych filmów, zadyszki, w ramach dialogu, kampania jesienna, dzień dobry, bajka też, jaskółka, ta sama jesień, bajeczka o ciśnieniu, translatyk, linowy, derudne bajdury, do kąta, ...jest wielki, oda do chmurki dymku z papierosa, "o odbiorze rzeczy" *, pełne magazynki, w pewnych kręgach, orety krymskie, buten tag, koszyk świadczeń, tuiterazm, maj day, końskie życie, stroiciel, z nadzieją ku niebu, o stawianiu kropek, wierszyk symbiotyczny, ech droga Ananke..., wiosna co ze snu się budzi, wariacja na pola rażenia, w mini, wielka mi gracja, barda z barci opowieści, białowiersz, e-day, trzy muzy, o zabawie ptaszkiem, ciśnienie, ...i po ptakach, bohaterek nie na miarę, ...powiedz Europie, zawsze to jakoś z górki, gniot dla niewymienionej, od...wilż, białe noce, kasaiku, złoto dla astrit, Do roty!, drag on błędny, Kamilowi, pamiątki, tripatinek, kar nawałowy, piąte życie, my anonimowi a....coś tam, [księga dojścia] - Gender, zżyczam to z siebie:), dychotemia, nie umierajmy nadziei, słów tyle co pod palcami, o maggi świąt, zastępstwo procesowe, podpierniczony u Ani, po byt, z pamiętnika kibica lokalnej drużyny, se przyświecam, ukołysanka, jakby co - to o budowie komórki będziemy, w inercji zmiany, bajeczka w scenerii leśnej wśród paproci o lisku chytrusku i małej koci, na pole on, misz mariaż, saga o misiu, 11 listopada, ludzkie zmartwienie, wstań i daj wstać, niech wżdy, dziennik ale noszący znamiona wiersza, forpocztówka, foto synteza, bezosobowy, punkt odniesienia, liryk plastyczny, na Rezeba, pacman, hyc, apel poległych, toccata..., jedyna we wszechnecie, przyjęcie za piętnaście dwunasta, zwykli inaczej, proszę nie regulować czytelników, gafy z szafy, z punktu g do..., z uwagi na.., wronin, objaw ja nie, jakiego nie znacie, udzienny, gra muzyka, pogłos, ogar, limeryda śmieciowa, teo logiczny, polecentryczny, tanigiryk warszawski, w kierunku koła, dorwany,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register