2 november 2010

Ból prozy

Poezja łagodzi
czasem ból prozy
i przemijanie
z człowiekiem godzi

Bo czasem
przychodzą do głowy
wypalone jak kwasem
myśli tkwiące jak cierń
i przemijanie nie sprawia
że bolą cokolwiek mniej

I prostymi słowami
najprościej jest oddać
ich nieznośność bezwzględną
bo zbyt są skomplikowane
i milczeniem jak pleśnią
trującą się mnożą i lęgną

Chwilę wytchnienia daje
czasem takie pianie
kiedy nie jest najlepiej
człowiekowi z człowiekiem


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 3 | rating: 0/0 | report | add to favorite

Comments:

Grimdog,  

Nie życzę sobie nazywania mnie ćpunem. Pozostałej treści nie skomentuję, ponieważ ten kometnarz, to zwykły FLAME i PROWOKACJA (cokolwiek zresztą prostacka i głupia), której pomysłodawcą jest Waldemar Kazubek. Bardzo przykre, że dorośli ludzie, którzy przedstawiają się jako zrównoważeni i dojrzali, zachowują się jak niedorozwinięte emocjnalnie i intelektualnie dzieci. Osobiście nie mam zamiaru tolerować tego rodzaju presji wywieranej na moją osobę. Kiedy tylkoadministracja przejrzy moje zgłoszenie, zostaniecie oboje "zignorowani". Jeśli nadal będziecie jednak w jakikolwiek sposób mi się naprzykrzać, sprawa znajdzie finałw sądzie.

report |

Grimdog,  

A autorem tej prowokacji jest oczywiście Waldemar kazubek (któregozresztą masz w znajomych). Tak on, jak i Ty, jesteście zwykłymi trolami, niedowartościowanymi, toksycznymi ludźmi, z którymi nie mam ochty mieć doczynienia. Nie będe brał udziału w waszym TROLINGU. Po tym, kiedy poweidziałem parę słow prawdy o tmy, że Waldemar jest falszywym judaszem, ten nasłał na mnie swoją znajomą, by mnie szczeniacko poobrażała. Brawo. Bardzo dojrzala postawa.

report |other poems: Aj lof juł, A może po prostu spróbować (kochać), Za mocno Cię pragnę, Miłość jest trudna, Kocham, Gwarancja na dobre i złe, Kompromis, Gdy będę wracał, Chcę zabić, Co jeszcze mogę powiedzieć?, Droga powrotna, Echo niesie, Miłość jest łatwa, Na próżno, Nadzieja jest, Nieskończoność ewentualności, Pod ręką, W poszukiwaniu miłości, Wciąż o tym samym, Wciąż szukasz, Trzy głowy, Pokuta, Opowiedz mi wszystko, (s)mętnie, Znak krzyża, Przypadek, Czas, Autostrada marzeń, Audiotele, Jeżeli (nie) byłaś, Za dnia, Wspomnieniem i strachem, Requiem, Przepaść (między wierszami), Po-słowie (szczęściem będę), Kto chciałby, Nawet to nic można stracić, Niewłaściwy sposób, Sentyment, Wolę jeszcze raz napisać, Słuszny powód, To ja Cię narysowałem, To nawet zabawne, Skrzydła, Projekt, Ból prozy, Byle spróbować być (na chwilę), Co ślepy los odwróci, Miejsce, Pomiędzy myśleniem a byciem, Plan gry, Uporczywość pamięci, Wiele rodzajów niewoli, Zasada siły ciążenia, Do życia, Telefon, Cel gry, Drwiłeś ze mnie, Historia mojej choroby, Jesteś bezmyślną wolnością, Kikuty, Mój anioł, Najbardziej Cię pragnę, Początek, Podróż w nocne, Powinam czuć się wina, Rozprawka o mądrości tłumu, Spóźniony, Taka, jaką jesteś, Ty znasz całą prawdę, W przód i w tył, Wiersz specjalnie dla Ciebie, Co powiem o sobie, Długi weekend, Egzekucja, L4, Lekkość, Na szczęście - dla niego, Rocznica, Sieje się nicość, W obcym języku, Zgasł, Diagnostyka, Przekierowanie, Na kamień, Umyślnie, Jak smakujesz, Odpowiedzi na haju, To nam pisane (W wieczne zatracenie), Aneks do rozmyślań, Niepotrzebne skreślić, Pierdologia, Instynkt gry, Miałeś być, Wyprzedaż promocji, Historia z ostatniej strony wczorajszej gazety, Miłość jest łatwa, Łyżka nie istnieje, Myślę, Przyjaciel na niby, Warto mieć w głowie motyle, Trzy głupie dziwki, Psychoza na niby, Saligia, Nurt współczesny, Rozmowa z księżycem, Skąd się biorą świnie, Ze mną czy beze mnie,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register