22 may 2013

też

wyjątkowo nie sprawdzasz
kieszeni tato dziś masz weekend
jesteś kosmitą latasz
 
minęło pięć lat
mijamy się na korytarzu
ten sam oddział
cię kocham


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/19 | report | add to favorite

Comments:

Bazyliszek,  

a gdyby ciebie, to tak malo, Aleksiu, pieknie o ojcu, buz bo ja ojciec:))))

report |

ALEKSANDRA,  

dziękuję że odważyłeś się napisać pod tak osobistym tekstem którego nikt nie rozumie :))) Buziaki :)

report |

Bazyliszek,  

buziak Tobie za milosc do taty:)))

report |

mua,  

...hm ...a to bylo tak " Ojciec od pewnego czasu podejrzewał syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca późno do domu i szybko kładzie się spać. Ojciec wstaje… wali mu rentgena po kieszeniach i znajduje torebeczkę z białym proszkiem. Bierze to i zamyka się w łazience. Trzaska jedną kreskę …pociemniało , pojaśniało i nic. Hm … trzaska na drugą dziurę – pociemniało … pojaśniało i nic. Myśli sobie : niesłusznie skurczybyka podejrzewałem – może to jakiś … puder?. Ale dla pewność trzaska trzecią kreskę. Pociemniało … pojaśniało i nic. Naraz słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony. Stefek, co Ty tam robisz ??? … Golę się!!! … Ku..wa !!!!. Trzy dni ??!!! " :))))))

report |

ALEKSANDRA,  

ha ha ha :) świetny dowcip:) bardzo bliskie skojarzenie mojego zamysłu ale to cała historia która ma niewinne początki :) super mua :) dziękuję :)

report |

mua,  

... to mua dziekuję , bo czuje, że " przerosnę mamę tatę i tę ..no sosnę " :))))))

report |

ALEKSANDRA,  

ha ha :) rośnij zdrowo :)

report |

mua,  

... no mua cały czas rosnę ...tylko coś ostatnio to jezedem jakby "rosnący inaczej " he he he ...stawy się kurczą czy kręgosłup siada cy cós ...te liście potrzebne jak nic :)))

report |

ALEKSANDRA,  

ha ha Mongolskie lekarstwo pomoże :)

report |other poems: wywracamy się, kocham Marie, nocą, dlaczego, tik tak, i aż, wyje...., tylko i aż, końcem języka, akt, taka mała pierdolutka, brzydki wiersz, ***, bez próby, inwersja, piątek trzynastego, jesień, ciągle, zmieniłam zdanie, las, kiedy gaśnie, ***, na życie, szanujmy, Polaku, obecnie, , leczy rany, żadnej, szkoda, wybiórcze, bez tytułu*, dla ciebie synu, małe pierniczenie, wypięta do okna, trzy kropki są na miejscu, tylko dla mnie, bardzo istotny, nawilżenie, mądre, mam do powiedzenia, nadal, myśli używamy jak powtórzeń, oczy otwórz, tylko, jak, niemoc, na północy ugandy, intensywność *, też, czas, forever, drzwi do lasu, dziwne, "my dzieci z dworca zoo", weź, wzrok, faranto, nieczystość, nieregularny, błagam, przekręt, nie bój się, list do o..., prysnę, serio, motylem, * z nudów, do zobaczenia, smacznego, dorotka, do poniedziałku, szczęście, do lata..., za dwa lata będę ryczeć, z, mech, alegoria, bez przyjaźni, przed tym nie ucieknę, ja mrówka, róża, mariola, bezsen(sownie), smaki życia, dla męża, nie zasługuję..., i co, nadal, w półśnie, zostanie gorycz w ustach, przezroczystość, w tym czasie, od zawsze, nie erotyk, w życiu, dziś, lęk, kiedy mnie nic nie cieszy, nova, kurwa mać, przytulam, truskawka pomidor papryka, tak, wesołych, ołówek w dupę i za pięć minut do kontroli, miś, dziewczynki z zapałkami, podarunek, mam świadomość, tytuł zapomniany, a mój, długa droga, poczęcie, ile, komu, mrau..., litości, i co, niestety, zzieleniałam, strach, emilia, ***, tasiemiec, brakuje, twój, ogród, tak, chcę być sama, list do koleżanki jesieni, skromność, fantazja, ślad, pod, stary i długi wiersz o jesieni, nie to nie to, 07.09.1917, wystarczy, z drugiej, nie jest, wakacje, trutka, siedem, tylko gdzie, ***, wyjątkowo, prosty list a jednak, poeto, most,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register