21 czerwca 2014

grafika

deRuda
deRuda

Oto...

Oto...

[rysunek długopisem]

Nevly
21 czerwca 2014 o 18:19

niesamowity... masz ten długopis... :)))

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 18:47

:) dziękuję, zwykły najtańszy z kiosku :)

zgłoś

Nevly
21 czerwca 2014 o 18:51

kiosk jak kiosk... cena jak cena... długopis jak długopis... ale on dlatego jest taki niesamowity... bo... niesamowita jest ręka, która nim tworzy... :)))

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 18:57

no bardzo mi miło, mojego rośnie :))

zgłoś

mua
21 czerwca 2014 o 19:11

nawet podobny

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 19:39

:))

zgłoś

Marta M.
21 czerwca 2014 o 20:14

kurcze,super ale opis i tak mnie bardziej zachwycił :)

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 20:16

wymysliłam sobie taką serię (póki co są dwa: mrówkojad i muflon) będzie to seria o tym, że często chce się być kimś innym, mimo, że się jest niezwykłym :) dziękuję

zgłoś

Ananke
21 czerwca 2014 o 20:14

te ślimaki ;) wszędobylskie stworzenia nawet tu się wgramolił :))

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 20:16

uczeń muflona :)))

zgłoś

Ananke
21 czerwca 2014 o 20:17

a wygląda na pasażera na gapę ;)

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 20:19

za zgodą wlazł ;))

zgłoś

Jerzy Woliński
21 czerwca 2014 o 20:20

jak żywo widać przecież, jaki ma ładny berecik :)

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 20:21

:))) o tak i do tego ten berecik za szybko nie ucieka :))

zgłoś

Bogna Kurpiel
21 czerwca 2014 o 21:14

Bardzo ładne, zresztą jak zwykle:))) Strasznie to sympatyczne:))))

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 21:24

dziękuję Dal :)) miło mi

zgłoś

birczin
21 czerwca 2014 o 21:26

hej deRuda, to jest miazga, masakrujesz tą kreską, świetne, lekkie, stylowe, zabawne, i jest w tym coś z Gastona Vinasa, ale jest to tylko moje subiektywne odczucie, i może lepiej żeby w 100 było to coś z deRudej ;)

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 22:15

hej :) to wielki komplement, dziękuję :) a Vinas - pięknie rysuje

zgłoś

Towarzysz ze strefy Ciszy
21 czerwca 2014 o 22:20

oooo wreszcie plakat z kandydatem a ktorego mozna glosowac ;)

zgłoś

deRuda
21 czerwca 2014 o 22:53

haha :) tylko nie wiem czy on chciałby kandydować - to bardzo nieodpowiedzialne zajęcie ;)

zgłoś

Towarzysz ze strefy Ciszy
23 czerwca 2014 o 00:50

gdyby mu obiecac moc sprawcza 440 baranow moze by sie skusil

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 00:52

no własnie nie wiem, czy to by nie było na odwrót :)

zgłoś

Towarzysz ze strefy Ciszy
23 czerwca 2014 o 00:54

w sumie jakby kandydowal to on by musial obiecywac...

zgłoś

Damian Paradoks
22 czerwca 2014 o 09:35

Kapelusik porozumiewawczo mrugnął do mnie okiem ;)

zgłoś

deRuda
22 czerwca 2014 o 10:22

:)) znaczy się polubił Cię

zgłoś

Damian Paradoks
22 czerwca 2014 o 11:16

bo ta istota wielce napawa sympatią :)

zgłoś

deRuda
22 czerwca 2014 o 11:31

to bardzo mnie cieszy :)

zgłoś

Ania Ostrowska
22 czerwca 2014 o 14:03

deRuda, nie będę się silić na oryginalność, to jest po prostu zachwycające - w każdym najmniejszym szczególe. Najszerzej podziwiam Twój talent i to jak go wykorzystujesz :) pozdrawiam serdecznie

zgłoś

deRuda
22 czerwca 2014 o 14:06

hej Aniu :) dziękuję :) jest mi najlepiej, gdy pojawiają się komentujący i widzą podobnie lub po swojemu moje prace, bo najważniejsze jest, że chcą je oglądać i komentować :) pozdrawiam również

zgłoś

blue eye
22 czerwca 2014 o 14:32

wzrok ma groźny, ale minę już nie :)

zgłoś

deRuda
22 czerwca 2014 o 17:04

pewnie trochę udaje :)) już i tak ślimaki wchodzą mu na głowę ;)

zgłoś

Emma B.
22 czerwca 2014 o 20:34

póki co przechodzi lwio-kocią metamorfozę, jak zwykle wyobraźnia i kreska!

zgłoś

deRuda
22 czerwca 2014 o 21:38

dziękuję Emmo :))

zgłoś

jeśli tylko
22 czerwca 2014 o 21:45

piękny temat na baję! Ach, żeby ktoś ją napisał!!:)))

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 00:46

:)) a bardzo proszę :) będzie mi miło być inspiracją :))

zgłoś

doremi
23 czerwca 2014 o 00:55

interesująca, pomysłowa, wypracowana grafika i ten śmieszny ślimak...:)

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 10:43

dziękuję :) ślimak się trochę zawstydził, taki jakiś niesmiały :))

zgłoś

Istar
23 czerwca 2014 o 07:35

przywróć łapki, nie wiem co powiedzieć. kiedy staję się dzieckiem i widzę.

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 10:42

na razie nie, przepraszam, ale nie jestem na to gotowa, tak ładnie napisałaś, że stajesz się dzieckiem i widzem - nigdy nie dowiedziałabym się tego, gdyby były łapki :)

zgłoś

alt art
23 czerwca 2014 o 09:51

Ci to masz towarzystwo..

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 10:43

yhy :) same dziwolongi

zgłoś

copelza
23 czerwca 2014 o 11:36

ja bym sobie życzył twórcze rozwinięcie tej bajki o muflonie. wyczuwam olbrzymi potencjał dramatyczny, edukacyjny i ekumeniczny:)

zgłoś

deRuda
23 czerwca 2014 o 12:15

:)) przyznam że ja też wyczuwam, zatem bajkopisarze do dzieła :) (co do mnie jeśli coś mi przyjdzie do głowy natychmiast narysuje - póki co mam w głowie pewnego kruka, który domaga się narysowania, skrzeczy, tupie i szura skrzydłami strasznie)

zgłoś

ratienka
24 czerwca 2014 o 19:58

Rysuj więc Dorotko, bo kruk może się zbiesić i odfrunąć?! A ja wpatruję się w te czarne, czujne oczka. :)))))) Ale z Ciebie Artycha, no, no!:)

zgłoś

deRuda
24 czerwca 2014 o 20:05

;))) nono artycha pełnom gembom :) obiecuję będę rysować, kruk musi się przestać szamotać, bo mam problem z uchwyceniem ;) ale na pewno będzie

zgłoś

ratienka
24 czerwca 2014 o 20:09

Słowo się rzekło, Dorcia! :)

zgłoś

deRuda
24 czerwca 2014 o 20:17

tak jest :))

zgłoś

Jaga
25 czerwca 2014 o 00:39

póki Dorota maluje/ zaczarowanym długopis się czuje ;))

zgłoś

deRuda
25 czerwca 2014 o 01:17

:)))

zgłoś

zuzanna809
26 czerwca 2014 o 19:40

... metaforyczne bardzo... Oj, Derudko, ciągle zaskakujesz!:)))

zgłoś

deRuda
26 czerwca 2014 o 19:44

dziękuję :) będę się starać, by zaskakiwać jak najdłużej :)

zgłoś

ApisTaur
26 czerwca 2014 o 20:30

muflon to nader uczony / dwurożnie zakręcony / z powodui umaszczenia / chciał być z kruczego plemienia //:)

zgłoś

deRuda
26 czerwca 2014 o 21:10

no właśnie, pod wpływem marzeń zmieniło się futro, ale nie wiadomo ile trzeba czekać dalej :))

zgłoś

Wieśniak M
26 czerwca 2014 o 21:42

Ech!, deRuda, deRuda!- a u Ciebie znów cuda!:))

zgłoś

deRuda
26 czerwca 2014 o 22:54

witaj Wieśniaku :)) miło Cię widzieć :)) dziękuję

zgłoś

Jaro
1 lipca 2014 o 20:04

:)

zgłoś

deRuda
1 lipca 2014 o 20:07

oduśmiecham :)

zgłoś

Aśćka
16 lipca 2014 o 21:24

zastanawiam się.. czy gdyby padał deszcz i muflon bardzo zmókł i otrząsnął się, więc gdyby się otrząsnął, to czy nie roztrząsłby się w stado Kruków:)

zgłoś

deRuda
16 lipca 2014 o 21:25

to możliwe :) wszytko zależy jak mocno przesiąknie jest marzeniem futro :)

zgłoś

Aśćka
16 lipca 2014 o 21:29

o jakże mądrze jest być rysowanym przez marzenie:):);) hej de Rudo:)

zgłoś

deRuda
16 lipca 2014 o 21:56

:))) hej hej

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się