5 lutego 2014

dziennik

zuzanna809
zuzanna809

Myśli


postanowiłam wybierać
 
jak sukienki w sklepie
te się nie podobają
więc odkładam na bok
 
pomijam
 
wezmę jasne
to twarzowy kolor
i najprostsze
nie ma jak klasyka
 
przymierzam
 
ktoś mi nawet
pomaga je wcisnąć
ale za małe
 
na spuchniętą głowę

ApisTaur
5 lutego 2014 o 19:27

widać więc że jasne / są nieco przyciasne //;)) / trzeba będzie jednak / powciskać te czarne / tak już / na gorąco / taki kolor ponoć działa / wręcz wyszczuplająco //;))

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:10

Apisie, Twoje zgrabne "na gorąco" brzmi bardzo pocieszająco...:))))

zgłoś

Damian Paradoks
5 lutego 2014 o 19:36

tak mało zmysłowe jak na sukienkę ;)

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:10

:)

zgłoś

Hania
5 lutego 2014 o 19:44

niektóre myśli to się same pchają :)

zgłoś

Damian Paradoks
5 lutego 2014 o 19:46

ubrać się w wy-myślną sukienkę :)

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:11

... to ciekawy pomysł, Damianie...:)))

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:30

...pchają i rozrabiają, Haneczko!:)

zgłoś

Jaga
5 lutego 2014 o 20:22

wciskać sobie raczej nie daj/ niech płyną swobodnie myśli/ okład na głowę, ciepły maj/ i spokój niech się choć przyśni :)

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:14

..."jeszcze sen, tylko sen mi pozostał", że powtórzę za Niemenem, Jaguś...:) Dobrego!:)

zgłoś

Jaga
17 lutego 2014 o 23:35

i sen może być wybawieniem :) Pozdrawiam Zuzanko :)

zgłoś

zuzanna809
17 lutego 2014 o 23:44

... jak najbardziej, Jaguś! Miłych snów życzę...:)

zgłoś

M.S.
5 lutego 2014 o 20:37

Czsami lepiej, gdy moich nie zna nikt...

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:15

... ktoś powinien, Misheńko, tak mi się wydaje...:)

zgłoś

M.S.
7 lutego 2014 o 00:23

Wiele pewnie tak, tych - nie, lepiej nie

zgłoś

zuzanna809
7 lutego 2014 o 23:04

... coś musimy mieć wyłącznie dla siebie... ale te bardzo udręczone może lepiej uwolnić słowami...Misheńko....

zgłoś

M.S.
8 lutego 2014 o 22:45

To co kołacze mi się po głowie, musi trochę zelżeć zanim trafi na papier.

zgłoś

zuzanna809
15 lutego 2014 o 23:34

... o tak, Miszko - jak już na papier, to musimy stanąć z boku i spojrzeć spokojnie... :)

zgłoś

M.S.
23 lutego 2014 o 23:09

Raz nie wystarczy spojrzeć, tylko kilka... a i bez zmian się nie obejdzie

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 23:16

... na gorąco może zabrzmieć zbyt dramatycznie, myśli trzeba porzeźbić tak, by nie straciły na treści zyskując formę. Cieszę się, że jesteś, Misheńko. Zawsze na Ciebie czekam,:)

zgłoś

M.S.
23 lutego 2014 o 23:29

Nie potrafię się przewidzieć w kwestii bywania... życie

zgłoś

birczin
5 lutego 2014 o 21:18

pisz więcej wierszy, to i może jakaś się wciśnie od góry... ;)

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:18

... Twoja rada podniosła mnie na duchu - dziękuję, Birczyn!:)

zgłoś

jeśli tylko
5 lutego 2014 o 21:28

weź te luźne, luzackie - będą pasować :))

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:19

Jeślinko... jakbym słyszała mojego syna: "Wrzuć na luz, mama":)))

zgłoś

alt art
6 lutego 2014 o 09:25

może by jakiś rozpierdak..

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:27

... jakbyś znał się na tym krawiectwie... rozpierdak z zameczkiem błyskawicznym to niezły pomysł, Alcie!:)))

zgłoś

alt art
13 lutego 2014 o 14:51

szatniarzem teatralnym przecie jestem..

zgłoś

zuzanna809
13 lutego 2014 o 23:17

Alcie... to wszystko wyjaśnia!:)

zgłoś

Jerzy Woliński
6 lutego 2014 o 18:13

nie zawsze jasne myśli chcą do głowy się wcisnąć :)

zgłoś

zuzanna809
6 lutego 2014 o 21:24

... chociaż dziurki są, Jerzyku, więc co się tak biedzą?:)))

zgłoś

ratienka
7 lutego 2014 o 22:33

biedna głowa?! Konieczny okład z czułych dotknięć... ;)

zgłoś

zuzanna809
7 lutego 2014 o 22:53

...:) Ratienko... czasami dobre słowo pomaga, wiesz - choćby pisane... Wtedy choć na chwilę przyodziewam trochę jaśniejsze...:)))

zgłoś

ratienka
7 lutego 2014 o 23:00

Wiem, ja też podobnie Zuzanko. ;) Co ja dzisiaj taka jakaś zgodna jestem?! :) Buziaki słoneczne Zuziu. ;)

zgłoś

zuzanna809
7 lutego 2014 o 23:07

.. bo słonko świeciło... :) Buziaki Ratienko. I... dziękuję!:)

zgłoś

Wieśniak M
8 lutego 2014 o 07:32

:))))trzeba wciągnąc myśli przy zakładaniu:)))))

zgłoś

zuzanna809
8 lutego 2014 o 20:11

... Wiesinku - :))))

zgłoś

Teresa Tomys
8 lutego 2014 o 12:07

super!

zgłoś

zuzanna809
8 lutego 2014 o 20:12

... Twoja kawa pomaga, Teresko....

zgłoś

Jaro
8 lutego 2014 o 12:23

a już myślałem,że gustownie heh:)

zgłoś

zuzanna809
8 lutego 2014 o 20:13

... gust czasami bywa kosztowny, Jaro!:)

zgłoś

budleja
13 lutego 2014 o 23:10

można wszyć suwak :)

zgłoś

zuzanna809
13 lutego 2014 o 23:20

...pomyślę, Budlejo - dzięki serdeczne!:)

zgłoś

bosski_diabel
14 lutego 2014 o 12:07

puenta mnie tu zatrzymała, pozdrawiam.

zgłoś

zuzanna809
17 lutego 2014 o 22:59

Bosski, dziękuję za refleksję i życzę spokojnej głowy j jasnych myśli.:)

zgłoś

mua
15 lutego 2014 o 23:28

tak trzymaj ;))

zgłoś

zuzanna809
15 lutego 2014 o 23:36

... w kwestii wybierania, rozumiem Muanku - dzięki!:)

zgłoś

mua
19 lutego 2014 o 23:35

jasne ;)) " sukienki " som ważne

zgłoś

zuzanna809
19 lutego 2014 o 23:37

Muanku - :)

zgłoś

mua
19 lutego 2014 o 23:42

nie no spoko ;))) ” Najlepszy przyjaciel kobiet ?? Paralizator!!! Slodkorożec!!! Brylant !!! ”, a dziś dowiedzialem się, że i futro z Norek . O ludzie ...

zgłoś

Aśćka
19 lutego 2014 o 23:47

nie wiem o co chodzi wprawdzie, ale się wypowiem: najlepszym otóż przyjacielem kobiety jest... TADAM!... Zdrowy Rozsądek.

zgłoś

zuzanna809
20 lutego 2014 o 21:06

... TADAM...Święta Racja, Aśćko - dzięki!:)

zgłoś

mua
23 lutego 2014 o 09:49

TA Dacie ;)) ???

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 10:59

.... ta....coś tam dam..., za Aśćkę nie mogę mówić!:))))

zgłoś

mua
23 lutego 2014 o 11:10

i o to chodzi ;))))

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 11:14

-::):):)

zgłoś

mua
23 lutego 2014 o 11:16

no co ;))) koleżanek nie musisz ze sobą ciągnąć ... choć ...hm

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 11:22

... koleżankom to się tylko zwierzę....:)))

zgłoś

mua
23 lutego 2014 o 11:40

to źle :( ( moim zdaniem ) patrz sercem i " Panie boshe chroń mię od fałszywych przyjaciól ( doradców - nieobiektywnych i mało wiedzących o clue - zazdrośników ) a przed wrogami sam siem onbronię "

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 11:46

...no to się nie zwierzę!:(((

zgłoś

mua
23 lutego 2014 o 11:48

i z serca " wypuść zwierzę "

zgłoś

piórko
19 lutego 2014 o 09:53

Oj, gdyby tak można było wybrać tylko te myśli jasne bez zmarszczek i zmechaceń.... Trafiły do mnie Twoje słowa i obudziły tęsknotę za słońcem :))

zgłoś

zuzanna809
19 lutego 2014 o 23:08

... słonecznych myśli, Pióreczko - zróbmy im lifting na wiosnę!:)))

zgłoś

Eva T.
19 lutego 2014 o 23:48

"Nie chcę o tym teraz myśleć. Pomyślę o tym jutro". :) pozdrawiam, Zuzanno :)

zgłoś

zuzanna809
20 lutego 2014 o 21:04

...i tak przeminie z wiatrem - dziękuję, Evo!:):):)

zgłoś

Jan Łukaszewski
23 lutego 2014 o 11:43

Wpuścić kobietę na wyprzedaż ;)

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 11:48

... bezpiecznie tylko, jak niewymiarowa... - dziękuję, Janku!:)))

zgłoś

Drwal
23 lutego 2014 o 23:53

one się gromadzą stadnie./ wybrać się nie da zasadnie/ jednej / i na spuchniętą głowę cudem czasem wpadnie jak w lotku / milion

zgłoś

zuzanna809
23 lutego 2014 o 23:56

no i jest nowy wiersz - dzięki, Drwalu!:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się