postanowiłam wybierać
jak sukienki w sklepie
te się nie podobają
więc odkładam na bok
pomijam
wezmę jasne
to twarzowy kolor
i najprostsze
nie ma jak klasyka
przymierzam
ktoś mi nawet
pomaga je wcisnąć
ale za małe
na spuchniętą głowę
widać więc że jasne / są nieco przyciasne //;)) / trzeba będzie jednak / powciskać te czarne / tak już / na gorąco / taki kolor ponoć działa / wręcz wyszczuplająco //;))
zgłoś
Apisie, Twoje zgrabne "na gorąco" brzmi bardzo pocieszająco...:))))
zgłoś
tak mało zmysłowe jak na sukienkę ;)
zgłoś
:)
zgłoś
niektóre myśli to się same pchają :)
zgłoś
ubrać się w wy-myślną sukienkę :)
zgłoś
... to ciekawy pomysł, Damianie...:)))
zgłoś
...pchają i rozrabiają, Haneczko!:)
zgłoś
wciskać sobie raczej nie daj/ niech płyną swobodnie myśli/ okład na głowę, ciepły maj/ i spokój niech się choć przyśni :)
zgłoś
..."jeszcze sen, tylko sen mi pozostał", że powtórzę za Niemenem, Jaguś...:) Dobrego!:)
zgłoś
i sen może być wybawieniem :) Pozdrawiam Zuzanko :)
zgłoś
... jak najbardziej, Jaguś! Miłych snów życzę...:)
zgłoś
Czsami lepiej, gdy moich nie zna nikt...
zgłoś
... ktoś powinien, Misheńko, tak mi się wydaje...:)
zgłoś
Wiele pewnie tak, tych - nie, lepiej nie
zgłoś
... coś musimy mieć wyłącznie dla siebie... ale te bardzo udręczone może lepiej uwolnić słowami...Misheńko....
zgłoś
To co kołacze mi się po głowie, musi trochę zelżeć zanim trafi na papier.
zgłoś
... o tak, Miszko - jak już na papier, to musimy stanąć z boku i spojrzeć spokojnie... :)
zgłoś
Raz nie wystarczy spojrzeć, tylko kilka... a i bez zmian się nie obejdzie
zgłoś
... na gorąco może zabrzmieć zbyt dramatycznie, myśli trzeba porzeźbić tak, by nie straciły na treści zyskując formę. Cieszę się, że jesteś, Misheńko. Zawsze na Ciebie czekam,:)
zgłoś
Nie potrafię się przewidzieć w kwestii bywania... życie
zgłoś
pisz więcej wierszy, to i może jakaś się wciśnie od góry... ;)
zgłoś
... Twoja rada podniosła mnie na duchu - dziękuję, Birczyn!:)
zgłoś
weź te luźne, luzackie - będą pasować :))
zgłoś
Jeślinko... jakbym słyszała mojego syna: "Wrzuć na luz, mama":)))
zgłoś
może by jakiś rozpierdak..
zgłoś
... jakbyś znał się na tym krawiectwie... rozpierdak z zameczkiem błyskawicznym to niezły pomysł, Alcie!:)))
zgłoś
szatniarzem teatralnym przecie jestem..
zgłoś
Alcie... to wszystko wyjaśnia!:)
zgłoś
nie zawsze jasne myśli chcą do głowy się wcisnąć :)
zgłoś
... chociaż dziurki są, Jerzyku, więc co się tak biedzą?:)))
zgłoś
biedna głowa?! Konieczny okład z czułych dotknięć... ;)
zgłoś
...:) Ratienko... czasami dobre słowo pomaga, wiesz - choćby pisane... Wtedy choć na chwilę przyodziewam trochę jaśniejsze...:)))
zgłoś
Wiem, ja też podobnie Zuzanko. ;) Co ja dzisiaj taka jakaś zgodna jestem?! :) Buziaki słoneczne Zuziu. ;)
zgłoś
.. bo słonko świeciło... :) Buziaki Ratienko. I... dziękuję!:)
zgłoś
:))))trzeba wciągnąc myśli przy zakładaniu:)))))
zgłoś
... Wiesinku - :))))
zgłoś
super!
zgłoś
... Twoja kawa pomaga, Teresko....
zgłoś
a już myślałem,że gustownie heh:)
zgłoś
... gust czasami bywa kosztowny, Jaro!:)
zgłoś
można wszyć suwak :)
zgłoś
...pomyślę, Budlejo - dzięki serdeczne!:)
zgłoś
puenta mnie tu zatrzymała, pozdrawiam.
zgłoś
Bosski, dziękuję za refleksję i życzę spokojnej głowy j jasnych myśli.:)
zgłoś
tak trzymaj ;))
zgłoś
... w kwestii wybierania, rozumiem Muanku - dzięki!:)
zgłoś
jasne ;)) " sukienki " som ważne
zgłoś
Muanku - :)
zgłoś
nie no spoko ;))) ” Najlepszy przyjaciel kobiet ?? Paralizator!!! Slodkorożec!!! Brylant !!! ”, a dziś dowiedzialem się, że i futro z Norek . O ludzie ...
zgłoś
nie wiem o co chodzi wprawdzie, ale się wypowiem: najlepszym otóż przyjacielem kobiety jest... TADAM!... Zdrowy Rozsądek.
zgłoś
... TADAM...Święta Racja, Aśćko - dzięki!:)
zgłoś
TA Dacie ;)) ???
zgłoś
.... ta....coś tam dam..., za Aśćkę nie mogę mówić!:))))
zgłoś
i o to chodzi ;))))
zgłoś
-::):):)
zgłoś
no co ;))) koleżanek nie musisz ze sobą ciągnąć ... choć ...hm
zgłoś
... koleżankom to się tylko zwierzę....:)))
zgłoś
to źle :( ( moim zdaniem ) patrz sercem i " Panie boshe chroń mię od fałszywych przyjaciól ( doradców - nieobiektywnych i mało wiedzących o clue - zazdrośników ) a przed wrogami sam siem onbronię "
zgłoś
...no to się nie zwierzę!:(((
zgłoś
i z serca " wypuść zwierzę "
zgłoś
Oj, gdyby tak można było wybrać tylko te myśli jasne bez zmarszczek i zmechaceń.... Trafiły do mnie Twoje słowa i obudziły tęsknotę za słońcem :))
zgłoś
... słonecznych myśli, Pióreczko - zróbmy im lifting na wiosnę!:)))
zgłoś
"Nie chcę o tym teraz myśleć. Pomyślę o tym jutro". :) pozdrawiam, Zuzanno :)
zgłoś
...i tak przeminie z wiatrem - dziękuję, Evo!:):):)
zgłoś
Wpuścić kobietę na wyprzedaż ;)
zgłoś
... bezpiecznie tylko, jak niewymiarowa... - dziękuję, Janku!:)))
zgłoś
one się gromadzą stadnie./ wybrać się nie da zasadnie/ jednej / i na spuchniętą głowę cudem czasem wpadnie jak w lotku / milion
zgłoś
no i jest nowy wiersz - dzięki, Drwalu!:)
zgłoś