5 february 2014

diary

zuzanna809
zuzanna809

Myśli


postanowiłam wybierać
 
jak sukienki w sklepie
te się nie podobają
więc odkładam na bok
 
pomijam
 
wezmę jasne
to twarzowy kolor
i najprostsze
nie ma jak klasyka
 
przymierzam
 
ktoś mi nawet
pomaga je wcisnąć
ale za małe
 
na spuchniętą głowę

ApisTaur
5 february 2014 at 19:27

widać więc że jasne / są nieco przyciasne //;)) / trzeba będzie jednak / powciskać te czarne / tak już / na gorąco / taki kolor ponoć działa / wręcz wyszczuplająco //;))

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:10

Apisie, Twoje zgrabne "na gorąco" brzmi bardzo pocieszająco...:))))

report

Damian Paradoks
5 february 2014 at 19:36

tak mało zmysłowe jak na sukienkę ;)

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:10

:)

report

Hania
5 february 2014 at 19:44

niektóre myśli to się same pchają :)

report

Damian Paradoks
5 february 2014 at 19:46

ubrać się w wy-myślną sukienkę :)

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:11

... to ciekawy pomysł, Damianie...:)))

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:30

...pchają i rozrabiają, Haneczko!:)

report

Jaga
5 february 2014 at 20:22

wciskać sobie raczej nie daj/ niech płyną swobodnie myśli/ okład na głowę, ciepły maj/ i spokój niech się choć przyśni :)

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:14

..."jeszcze sen, tylko sen mi pozostał", że powtórzę za Niemenem, Jaguś...:) Dobrego!:)

report

Jaga
17 february 2014 at 23:35

i sen może być wybawieniem :) Pozdrawiam Zuzanko :)

report

zuzanna809
17 february 2014 at 23:44

... jak najbardziej, Jaguś! Miłych snów życzę...:)

report

M.S.
5 february 2014 at 20:37

Czsami lepiej, gdy moich nie zna nikt...

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:15

... ktoś powinien, Misheńko, tak mi się wydaje...:)

report

M.S.
7 february 2014 at 00:23

Wiele pewnie tak, tych - nie, lepiej nie

report

zuzanna809
7 february 2014 at 23:04

... coś musimy mieć wyłącznie dla siebie... ale te bardzo udręczone może lepiej uwolnić słowami...Misheńko....

report

M.S.
8 february 2014 at 22:45

To co kołacze mi się po głowie, musi trochę zelżeć zanim trafi na papier.

report

zuzanna809
15 february 2014 at 23:34

... o tak, Miszko - jak już na papier, to musimy stanąć z boku i spojrzeć spokojnie... :)

report

M.S.
23 february 2014 at 23:09

Raz nie wystarczy spojrzeć, tylko kilka... a i bez zmian się nie obejdzie

report

zuzanna809
23 february 2014 at 23:16

... na gorąco może zabrzmieć zbyt dramatycznie, myśli trzeba porzeźbić tak, by nie straciły na treści zyskując formę. Cieszę się, że jesteś, Misheńko. Zawsze na Ciebie czekam,:)

report

M.S.
23 february 2014 at 23:29

Nie potrafię się przewidzieć w kwestii bywania... życie

report

birczin
5 february 2014 at 21:18

pisz więcej wierszy, to i może jakaś się wciśnie od góry... ;)

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:18

... Twoja rada podniosła mnie na duchu - dziękuję, Birczyn!:)

report

jeśli tylko
5 february 2014 at 21:28

weź te luźne, luzackie - będą pasować :))

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:19

Jeślinko... jakbym słyszała mojego syna: "Wrzuć na luz, mama":)))

report

alt art
6 february 2014 at 09:25

może by jakiś rozpierdak..

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:27

... jakbyś znał się na tym krawiectwie... rozpierdak z zameczkiem błyskawicznym to niezły pomysł, Alcie!:)))

report

alt art
13 february 2014 at 14:51

szatniarzem teatralnym przecie jestem..

report

zuzanna809
13 february 2014 at 23:17

Alcie... to wszystko wyjaśnia!:)

report

Jerzy Woliński
6 february 2014 at 18:13

nie zawsze jasne myśli chcą do głowy się wcisnąć :)

report

zuzanna809
6 february 2014 at 21:24

... chociaż dziurki są, Jerzyku, więc co się tak biedzą?:)))

report

ratienka
7 february 2014 at 22:33

biedna głowa?! Konieczny okład z czułych dotknięć... ;)

report

zuzanna809
7 february 2014 at 22:53

...:) Ratienko... czasami dobre słowo pomaga, wiesz - choćby pisane... Wtedy choć na chwilę przyodziewam trochę jaśniejsze...:)))

report

ratienka
7 february 2014 at 23:00

Wiem, ja też podobnie Zuzanko. ;) Co ja dzisiaj taka jakaś zgodna jestem?! :) Buziaki słoneczne Zuziu. ;)

report

zuzanna809
7 february 2014 at 23:07

.. bo słonko świeciło... :) Buziaki Ratienko. I... dziękuję!:)

report

Wieśniak M
8 february 2014 at 07:32

:))))trzeba wciągnąc myśli przy zakładaniu:)))))

report

zuzanna809
8 february 2014 at 20:11

... Wiesinku - :))))

report

Teresa Tomys
8 february 2014 at 12:07

super!

report

zuzanna809
8 february 2014 at 20:12

... Twoja kawa pomaga, Teresko....

report

Jaro
8 february 2014 at 12:23

a już myślałem,że gustownie heh:)

report

zuzanna809
8 february 2014 at 20:13

... gust czasami bywa kosztowny, Jaro!:)

report

budleja
13 february 2014 at 23:10

można wszyć suwak :)

report

zuzanna809
13 february 2014 at 23:20

...pomyślę, Budlejo - dzięki serdeczne!:)

report

bosski_diabel
14 february 2014 at 12:07

puenta mnie tu zatrzymała, pozdrawiam.

report

zuzanna809
17 february 2014 at 22:59

Bosski, dziękuję za refleksję i życzę spokojnej głowy j jasnych myśli.:)

report

mua
15 february 2014 at 23:28

tak trzymaj ;))

report

zuzanna809
15 february 2014 at 23:36

... w kwestii wybierania, rozumiem Muanku - dzięki!:)

report

mua
19 february 2014 at 23:35

jasne ;)) " sukienki " som ważne

report

zuzanna809
19 february 2014 at 23:37

Muanku - :)

report

mua
19 february 2014 at 23:42

nie no spoko ;))) ” Najlepszy przyjaciel kobiet ?? Paralizator!!! Slodkorożec!!! Brylant !!! ”, a dziś dowiedzialem się, że i futro z Norek . O ludzie ...

report

Aśćka
19 february 2014 at 23:47

nie wiem o co chodzi wprawdzie, ale się wypowiem: najlepszym otóż przyjacielem kobiety jest... TADAM!... Zdrowy Rozsądek.

report

zuzanna809
20 february 2014 at 21:06

... TADAM...Święta Racja, Aśćko - dzięki!:)

report

mua
23 february 2014 at 09:49

TA Dacie ;)) ???

report

zuzanna809
23 february 2014 at 10:59

.... ta....coś tam dam..., za Aśćkę nie mogę mówić!:))))

report

mua
23 february 2014 at 11:10

i o to chodzi ;))))

report

zuzanna809
23 february 2014 at 11:14

-::):):)

report

mua
23 february 2014 at 11:16

no co ;))) koleżanek nie musisz ze sobą ciągnąć ... choć ...hm

report

zuzanna809
23 february 2014 at 11:22

... koleżankom to się tylko zwierzę....:)))

report

mua
23 february 2014 at 11:40

to źle :( ( moim zdaniem ) patrz sercem i " Panie boshe chroń mię od fałszywych przyjaciól ( doradców - nieobiektywnych i mało wiedzących o clue - zazdrośników ) a przed wrogami sam siem onbronię "

report

zuzanna809
23 february 2014 at 11:46

...no to się nie zwierzę!:(((

report

mua
23 february 2014 at 11:48

i z serca " wypuść zwierzę "

report

piórko
19 february 2014 at 09:53

Oj, gdyby tak można było wybrać tylko te myśli jasne bez zmarszczek i zmechaceń.... Trafiły do mnie Twoje słowa i obudziły tęsknotę za słońcem :))

report

zuzanna809
19 february 2014 at 23:08

... słonecznych myśli, Pióreczko - zróbmy im lifting na wiosnę!:)))

report

Eva T.
19 february 2014 at 23:48

"Nie chcę o tym teraz myśleć. Pomyślę o tym jutro". :) pozdrawiam, Zuzanno :)

report

zuzanna809
20 february 2014 at 21:04

...i tak przeminie z wiatrem - dziękuję, Evo!:):):)

report

Jan Łukaszewski
23 february 2014 at 11:43

Wpuścić kobietę na wyprzedaż ;)

report

zuzanna809
23 february 2014 at 11:48

... bezpiecznie tylko, jak niewymiarowa... - dziękuję, Janku!:)))

report

Drwal
23 february 2014 at 23:53

one się gromadzą stadnie./ wybrać się nie da zasadnie/ jednej / i na spuchniętą głowę cudem czasem wpadnie jak w lotku / milion

report

zuzanna809
23 february 2014 at 23:56

no i jest nowy wiersz - dzięki, Drwalu!:)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register