17 marca 2012

Spieszę donieść, kochani...

... zachęcona przykładem Gabrysi i Leszka, że wczoraj podpisałam umowę z pewnym krakowskim wydawnictwem na publikację tomiku swoich wierszy. Ukaże się zapewne w ciągu miesiąca i będzie zawierał sześćdziesiąt sześć różnych utworów, z których wiele powstało pod Waszym wpływem.
Dlatego dziękuję serdecznie wszystkim trumlowskim przyjaciołom za to, że nie tylko czytali owe stworki, lecz i potrafili zainspirować mnie do dalszego ich tworzenia.
Wasze zdrowie, kochani. :)))
A tomik zilustrował ponadto swoimi obrazami pewien dobry malarz, więc kogo znudzą wiersze, będzie miał przynajmniej na co popatrzeć. ;)


liczba komentarzy: 83 | punkty: 0 |  więcej 

Magdala,  

gratuluję, fajnie powąchać tomik i usłyszeć szelest swoich wierszy/prozy (do wyboru!). trudno to porównać z otwarciem laptopa. trzymam kciuki za efekt.

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Magdalko. :))) Sama jestem zdziwiona, bo tak z głupia frant posłałam do wydawnictwa i doczekałam się pozytywnej odpowiedzi w rekordowym czasie zaledwie dwóch tygodni. I niech ktoś powie, że cuda się nie zdarzają. :))) Buziaki :)

zgłoś |

Magdala,  

to nie cuda, to my nie doceniamy własnej twórczości i nie wierzymy wystarczająco we własne siły. czasami potrzebny jest ktoś, kto nam powie, że jesteśmy wspaniali i że warto. to szczęście spotkać takich ludzi. miałam to szczęście i życzę każdemu twórcy takich spotkań. pozdrawiam serdecznie. to nie cud, Miladoro :)) to talent.

zgłoś |

Miladora,  

Magdalku - skromność bardziej popłaca, bo można uniknąć wielu rozczarowań, jakie grożą zadufanym w sobie twórcom. ;))) Kiedy nie liczy się na cuda, to niespodzianka jest tym bardziej radosna. :)

zgłoś |

Magdala,  

o tym mówię. nigdy nie odważyłabym się zacząć pisać, gdyby nie przyjaciel pierwszy. gdyby nie przyjaciel drugi, nie udałoby się w takim stopniu, gdyby nie trzeci - nie kontynuowałabym "dziełka" :))) skromność nie zawsze popłaca, a marnowanie talentu jest ponoć grzechem. :))

zgłoś |

Wieśniak M,  

i ja gratuluję Milu .co za wieść!-krakowski malarz i wiersze- sześdziesiąt sześć wszystkie z uśmiechem autorki .Niech się powielają Twoje stworki:)))

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Wuńku Niezawodny. :))) Buziakami, jak zwykle. :)

zgłoś |

Wieśniak M,  

ach wiadomość tak przednia nie mogła obejść się bez wiersza- zamieściłem przed chwilą na poezji:))- buziaku Milu:))

zgłoś |

dracena,  

Gratuluję jest powód do dumy, powodzenia w odbiorze tomiku.

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Dracenko - bardziej do radości, niż do dumy, bo duma lubi czasem przewracać w głowie. ;))) Buziaki :)

zgłoś |

Szel,  

dosc tajemniczo mowisz Miladoro, czyzby wydawnictwo nie zazadalo od ciebie kasy za wydanie go, a zamierzalo na tobie zarobic? ...ojjj zeby tak bylo :))))))

zgłoś |

Miladora,  

Wydawnictwo nie zażądało żadnej kasy, Szeleczko. :))) Wydają na swój koszt. Zresztą na kasę to mnie teraz kompletnie nie stać, więc tym bardziej się cieszę. Buziaki - są tam także Twoje bluesy. :)

zgłoś |

Szel,  

puchne z dumy ze ciebie znam i ciesze sie twoim sukcesem!!!!!!!!! i wcale nie jest tak ze odebralo mi mowe tylko dlatego...ale po temu tez ze cie docenili, jakby ci to powiedziec..ze sie im sama pokazalas?

zgłoś |

Darek i Mania,  

a tango też jest ?

zgłoś |

Miladora,  

Tango też jest, Dareczku. :))) Natomiast wysłuchałam Twojego wiersza w opracowaniu muzycznym Leszka i jestem pod wrażeniem. :) Buziaki :)

zgłoś |

Szel,  

ja tez wczoraj dostalam tango Darku od Leszka...i jestem pod wielkim urokiem , a ty nie zpomnij o mnie Miladoro...musze ten tomik miec koniecznie dla siebie :)

zgłoś |

Miladora,  

Szeleczku - na pewno nie zapomnę, bo przecież zawdzięczam Ci niektóre bluesy, więc chciałabym ująć to w dedykacji dla Ciebie. :))) Buźka, Szelmo :)

zgłoś |

milena,  

cieszę się z Tobą, Miladoro i gratuluję :)))

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Milenko. :))) Buźka i dobrego dnia :)

zgłoś |

kamyczek (Chinita),  

Gratuluję, Milu! Marzy mi się tomik z dedykacją Autorki. Buźka :)-

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Kamyśka. :) Myślę, że Twoje marzenie potrafi się spełnić. ;))) Buziaki i miłego dnia :)

zgłoś |

gabrysia cabaj,  

ja nie miałam tyle szczęścia - amatorsko przecierałam szlak, nie wiedząc kompletnie nic na temat; nie znając się na rzeczy - a wczoraj miałam moment, żeby z tomików ułożyć stos w ogrodzie i podpalić:)))) dzisiaj mi przeszło - na szczęście! Miladoro, cieszę się z Tobą*

zgłoś |

Leszek Lisiecki,  

Ciekaw jestem jakbyś to technicznie zrobiła bo zdjęć nie pozwalam palić :)) Ale fakt - frycowe zapłaciłaś - dosłownie - ale tak to jest jak dwoje amatorów wchodzi w biznesy :))) Teraz to i ja mądrzejszy jestem :))) Milu - gratulacje wielkim głosem a nawet z zaśpiewem. Bluesowym :)))

zgłoś |

gabrysia cabaj,  

nie uprawiajmy, Leszku, prywaty pod wątkiem Miladory, ok? :))

zgłoś |

Leszek Lisiecki,  

Nie bardzo rozumiem ale... nie zmienia to szczerości gratulacji dla Miladory.

zgłoś |

gabrysia cabaj,  

przecież żartowałam:))D

zgłoś |

Miladora,  

Gabrysiu - kto jak kto, ale Ty od dawna zasługiwałaś już na tomik. Próbowałaś rozsyłać po różnych wydawnictwach? Ja chyba miałam po prostu zwyczajnego fuksa - pierwszy raz w życiu wysłałam wiersze i trafiłam. A przecież rymowanki nie są na topie. Jestem bardzo ciekawa Waszego tomiku i już się cieszę na lekturę Twoich utworów i grafiki Leszka. Powodzenia Wam życzę. :) Buziaki serdeczne :)

zgłoś |

Drwal,  

Milo mi pogratulować i powodzenia życzyć przy prezentacji tomiku, już ustawiam się w kolejce.

zgłoś |

Drwal,  

Miło mi pogratulować i powodzenia życzyć przy prezentacji tomiku, już ustawiam się w kolejce.

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Drwalku. :) Na pewno pokażę tomik, gdy się już pojawi. I na pewno będzie można go dostać ode mnie po najniższej możliwej cenie. :) Buziak na dobry dzień :)

zgłoś |

laura bran,  

to do poczytania i do popatrzenia ;)) fajnie, gratki :))

zgłoś |

Miladora,  

Taką mam nadzieję, Laurko. :) Właśnie opracowujemy zdjęcia obrazów z moim malarzem. :) Dzięki z serdecznymi buziakami. :)

zgłoś |

Darek i Mania,  

dziwię się że dopiero teraz wpadłaś na ten pomysł - obawiam się że teraz to wydawcy będą się do Ciebie odzywać - gratuluję i to wcale nie cud tylko zwyczajnie jesteś "dobra " -:**

zgłoś |

Miladora,  

Wpadłam, Dareczku, bo mojej przyjaciółce wydano tam miniatury prozatorskie, które odrzucały wszystkie inne wydawnictwa, jako nieopłacalne w publikacji. No i poszło ku mojemu zdziwieniu. :))) Pewnie, że dam znać i pokażę na Trumlu. Nawet przygotuję sobie specjalny pisak do dedykacji. :))) Buźka niedzielna i dzięki :)

zgłoś |

Darek i Mania,  

aha daj znać jak wyjdzie - (dane ) to chętnie go zakupię :)

zgłoś |

sisey,  

Fajnie, całe sześc dzie siąt i pewnie Ivo? :) Buziaki kochana siostro.

zgłoś |

Miladora,  

Owszem, Bracie - IB, jak słusznie się domyśliłeś. :))) Dzięki i buziaki podwójne posyłam. ;)))

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Voytqu. :) Miło mi Cię zobaczyć - dobrego dnia z buziakiem na okrasę. :)

zgłoś |

RENATA,  

Gratulacje .........cieszę się Miladorko

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Renatko. :) Mam nadzieję, że kiedyś zjawię się u Ciebie pod taką wiadomością. ;) Buziaki serdeczne :)

zgłoś |

An - Anna Awsiukiewicz,  

Następna niespodzianka..Gratuluję Miluś - mam nadzieję że i dla mnie starczy.Pozdrawiam - cmok:)

zgłoś |

Miladora,  

Dla mnie też niespodzianka, Aneczko. :))) Dzięki serdeczne i na pewno starczy dla wszystkich chętnych. :) Buziaki na słoneczny dzień. :)

zgłoś |

Istar,  

wspaniałe wieści, gratuluję Mi :) :*

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Iskierko. :))) Tam są wiersze napisane dla Ciebie, więc jak mogłabym o Tobie zapomnieć? ;))) Buziaki i miłego dnia :)

zgłoś |

RENATA,  

jestes tak miła osobą ze zasłuzyłaś na taką niespodziankę ..a my tutaj chyba jak rodzina i cieszą się wszyscy

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Renatko. :)))

zgłoś |

Eva T.,  

Piekne wiadomosci! Gratuluje Miladoro! :))

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Evuniu. :) To miłe, gdy tyle osób potrafi cieszyć się ze mną. Buziaki i dobrego :)

zgłoś |

Bazyliszek,  

a mnie to nie dziwi:))))))gratulacje i buziaczki:)))

zgłoś |

Miladora,  

Bazylek - Ciebie może nie dziwić, ale mnie tak. :))) Masz duże krakowskie cmoki od serca. :)

zgłoś |

Ame,  

Miradoro... z uznaniem... :-)))

zgłoś |

Miladora,  

Serdeczne dzięki, Ame. :))) Buźka i dobrego :)

zgłoś |

hossa,  

o proszę :) fajnie daj znać, kiedy i gdzie będziesz promować tomik w Krakowie:)

zgłoś |

Miladora,  

Na pewno dam znać, Hosia Hossanno. :))) I pokażę zdjęcie na Trumlu, gdy tylko się ukaże. :) Buźki nieustające, kochana. :)

zgłoś |

issa,  

kikwiatpu dla Ciebie, Mil:)

zgłoś |

Miladora,  

Kipuniu - a co z tym Krakowem? :))) Wino Ci chcę postawić przecież. :) Milowe buziaki dla Ciebie. :)

zgłoś |

Dany,  

Gratuluję Miladoro. W zeszłym roku, jak byłam u Szelki, to pokazywała mi Twoje wiersze. Między innymi, dlatego zachęcała mnie do przyjścia na ten portal,że jest tu wiele fajnych, ciekawych autorów, których warto poczytać. :))) Wiem, jak to jest, znam to uczucie, gdy trzyma się swój tomik w ręku. Dlatego jeszcze raz gratuluję. :)))

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Dany. :))) Wprawdzie ja już trzymałam w ręce własną książkę, ale to nie były wiersze, co do których zawsze miałam wrażenie, że ciągle kogoś gonię i zawsze jestem w tyle, więc przypuszczam, że ten tomik przyprawi mnie o niedowierzające zdziwienie. :))) Buziaki i dobrego :)

zgłoś |

Marcin Martinez Rogalski,  

Ciekawa rzecz...ja mam też taki materiał na tomik... Myślisz, że gdybym posłał projekt to może ktoś by się zainteresował?

zgłoś |

Miladora,  

Marcinie - po prostu musisz zacząć próbować. :) Wysyłać do wydawnictw i czekać na odpowiedź. Wybieraj te, które nastawione są bardziej na poezję, nie na prozę. A ja życzę Ci powodzenia, bo czasem ono przychodzi zupełnie niespodziewanie. Dobrego :)

zgłoś |

Alutka P,  

Przyjmij szczere gratulacje - jestem z Ciebie dumna - Milaczku :)

zgłoś |

Miladora,  

Dziękuję, Alaczku. :))) I myślę, że doczekam się także Twojego tomiku. ;) Tylko zacznij próbować. Buziaki :)

zgłoś |

Alutka P,  

Jakoś mnie nie ciągnie :) buź

zgłoś |

bosonoga,  

Cieszę się Miła Dorko i szczerze gratuluję! A że bez własnych nakładów finansowych i na dodatek z poezją rymowaną, to sukces tym większy :-) Twoje wiersze musiały naprawdę oczarować wydawcę. Wcale się zresztą temu nie dziwię :-)

zgłoś |

Miladora,  

Nie mam pojęcia, Boseńka, jak mi się to udało. :))) W ogóle nie znałam tego wydawnictwa, więc to była naprawdę niespodzianka. Dzięki, kochana, z buziakami na dobry dzień. :)

zgłoś |

Szafranka,  

Miladora, GRATULUJĘ. Jak sie udało? To oczywiste wg mnie, mądrzy ludzie poznali się na Talencie. Wiedzieli co robią. Bez nakladów finansowych? Jak "rodzic" ma brać pieniadze od " własnego dziecka" sukcesu:) Czekam na tomik. Mogę na niego liczyć Miladora?

zgłoś |

Miladora,  

Dzięki, Szafranko. :))) Pewnie, że możesz liczyć. :) A jak wyjdzie, to zrobię zdjęcie i pokażę tak samo, jak Gabrysia i Leszek. Buziaki serdeczne. :)

zgłoś |

Leszek Sobeczko,  

Miala - wiedziałem, że dasz się skusić, ba, byłoby grzechem nie; pamiętaj o hanysie, jak się ukaże koniecznie z buziacznym autografem; pozdrówka spod hołdy

zgłoś |

Miladora,  

Zawsze pamiętam o Hanysie. :))) No bo jak miałabym krajana zapomnieć. ;) Buziaki i dobrego. :)

zgłoś |

Miladora,  

Muszę się niestety wpisać, bo sprawdzam, czy nowy avatar się ukazuje. :))) A przy okazji pozdrawiam wszystkich. :)

zgłoś |

sisey,  

Czuję się pozdrowiony. Avatr działa. Over. Niestety?!

zgłoś |

Miladora,  

Czuj się nawet bardzo serdecznie pozdrowiony, Bracie. :)))

zgłoś |

ratienka,  

Wybacz Miluś, że tak późno (nie zaglądałam), nie wiedziałam a może przegapiłam tę wiadomość... Najszczersze gratulacje! I serdeczny uścisk oraz buziak, cmoooook!

zgłoś |

Miladora,  

Żaden problem, Ratuś - jak co, jest wszystko w profilu pod "moje książki". :)))

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1