|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (801) Proza (73) Dziennik (269) Fotografia (24)
Pocztówka poetycka (3) Handmade (24) O autorze Znajomi (94) | |
noc - słońce świeci pod spódnice
ćmią uliczne latarnie - księżyce
oddając ciepło całą resztką sił
szukają wokól po omacku
bylebyś był
gdzieś był?
wiele księżyców / jak napisano / pod którym trzebaby stanąć ?//:-)
zgłoś
czy aby nie archaizm to aby- trzebaby (dawniej ) dziś trzy baby :)))
zgłoś
masz rację /gdzieś wcięło mi spację / ale bym chyba nie dał rady / tak na trzy baby //:-)
zgłoś
Człek chodzi na dwóch nogach/ do jazdy potrzebuje podparcia na cztery/ a przecież jeszcze piąte w zapasie!-do cholery!:)))
zgłoś
To chyba jakiś sen w mini:)
zgłoś
zawsze mam zagwozdkę/ czy nie śnie/ i wtedy szczypię się w kostkę :)))
zgłoś
:)
zgłoś
:))
zgłoś
jak mniemam ławka była pusta :)
zgłoś
ławki bywają jeszcze rezerwowych ;)))
zgłoś
mini spałeś? poduszeczka za krótka? :))
zgłoś
ech, wcale nie mam poduszeczki, tylko jakieś...coś:))
zgłoś
to stąd to mini :))
zgłoś
No to podpinam :)) (a wiesz, że to można wydrukować na poduszce? ;)))))))))))
zgłoś
Dziękuję:))- już widziałem, bardzo koherentne:)))))
zgłoś
eee, czy to tak, jak grecki profil? ;)))))))))))))))))))))
zgłoś
Grecy to ostatnio raczej nie profilem skierowani:))))
zgłoś
w grudniowych dzieciach wciąż tli się wspomnienie wiosny... :)
zgłoś
:))- zgadza się przecież i ja grudniowy:))
zgłoś
:) no wiem, przecież :))
zgłoś
:))) no wiem że wiesz:)) no żesz:))))
zgłoś
ćmi mi minimalnie :)
zgłoś
mała forma czasem cieszy:))))
zgłoś
O to glownie mala forma!
zgłoś
"gdzieś był?" ;)))
zgłoś
tak, taka gra słów Evo:)))
zgłoś
heh. jak envy zajmuje się nieraz mikrochirurgią foto-graficzną, tak Tobie czasami zdarzają się karkołomnie mikrochirurgiczne teksty: wydają się igraszką, i zarazem niespokojnym pytaniem o to, czy rzeczywiście o niej są. ot, świat staje na głowie bezceremonialnie - concors discordia vel discors concordia ;)
zgłoś
:)) karkołomne:)))- no tak rzeczywiście, wsród błahostek życie człowiecze. A gdzie jeden dostrzeże drzewo drugi skupi się na cieniu...albo jakoś tak:))- Dzięki issa:)))- dobrości!:)))
zgłoś
:d Ty wiesz, jaki to niebezpieczny tekst-kameleon, kiedy się go przekłada, dosłownie, jak najwierniej, na obrazy? Bardzo było zabawnie, kiedy to robiłam. i Tobie, i Tobie dobrości :)
zgłoś
mam swoje ulubione miejsca grzybowe, w lesie, na Mazurach. \miejsca pamiętające świetne zbiory. Wracam do nich po latach ilekroć jestem w pobliżu, licząc na powtórkę. I często się udaje. :))) Podobnie mam z wierszami, tekstem. Lubię kiedy słowa mienią się w czytelniku. Odkrywają w znajomych słowach nowe myśli:))Kiedy piszesz o karkołomności- pewnym ryzyku odczytania być może nie pomyśli autora, to uważam że taka karkołomność jest jak najbardziej dopuszczalną dla mnie. Nie piszę bezrefleksyjnie. Staram się dostrzec pułapki. Czasem jednak ich nie dostrzegę. A czytelnik wychwyci. Jeśli podzieli się ze mną, to mam całkowicie nowy wiersz:)) Mój a jakby nie mój. :))) Miłego dnia Isso :)))
zgłoś
że tak podmucham na zimne: myślałam o ryzyku spoza błędów i zaułków :) wściekle logiczne to żyjątko w mini ;d rzekłabym, że w sam raz do ćwiczeń z akrobatyki zdarzeń plastyczno-lirycznych
zgłoś
aaa... i ten, no...co to ja chciała... i zapomniała... a! miłego i Tobie, i Tobie :)
zgłoś
hmmm, a ja lubię myśleć że wcale nie zapominasz, a zostawiasz jedynie na szczęśliwy finał:)))- dzięki:)))
zgłoś
tak powiadasz. okej. to i ja spróbuję tak pomyśleć :)
zgłoś
:))
zgłoś
czemu noce takie krótkie :)
zgłoś
słaba strona wiosny;)))
zgłoś
"gdzieś był, bylebyś był"...
zgłoś
tujajem:)))
zgłoś
fajne
zgłoś
Dzięki Teresko :))
zgłoś
eeee to mini mini już czytałem ;)) to tylko o tych co " podlatarnią " ?? czy tak ogólnie ? ;))
zgłoś
Z założenia jest do wielokrotnego czytania :)))- hej mua :))
zgłoś
dajesz rybko bardzo dobry przykład:))))
zgłoś
To ja poczuję się z Wielkiej Litery:)))
zgłoś
"w mini noc - słońce świeci pod spódnice , pozwól Wiesiu, że się tym fragmentem zachwycę :)
zgłoś
:))) dziękuję bosonóżko :)))- pozwól że polecę podpięcie do mini :)))
zgłoś
W mini stukoczą obcasami i szepczą ja z tobą ja z wami. :))
zgłoś
:))))- dziękuję piórko:)))
zgłoś
podspódnicowy delikatny cieniu / w marzeniu sennym tiulowym / ukrywany pod sklepieniem fałd / przed słońca okiem brązowym / bielą nieopalony alabastrowy mat
zgłoś
o masz:)) dzięki Drwalu:))))
zgłoś
:)))
zgłoś
:))))
zgłoś
a dla mnie to po prostu: piękny wiersz ;)
zgłoś
:))) Zoi:)))- dzięki bo i... na Rezeba!- mnie się też podoba:))))
zgłoś
;))
zgłoś
;))
zgłoś