17 october 2012

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie???

Czy komukolwiek na Trumlu jest wiadomy powód usunięcia konta Altarta??? Komu i w czym przeszkadzała dusza Towarzystwa i osoba która wnosiła tak wiele swoistym poczuciem humoru i ogromną wiedzą.
Czekam na jakiekolwiek wyjaśnienia. Może przyczynę zna któryś z użytkowników ?


number of comments: 196 | rating: 0 |  more 

pizzaboy,  

Temat aktualny i jak dla mnie ważny

report |

filo,  

Nie mam pojęcia, ale chętnie się dowiem. Alt wróć...

report |

Wirgiliusz,  

ten użytkownik założył około 20 różnych aktywnych kont, w których podawał się zarówno za mężczyznę jak i kobietę. Wcześniej kilkukrotnie był informowany, że takie działanie jest niezgodne z regulaminem, ale niczego to w jego zachowaniu nie zmieniło. Był więc nieuczciwy, nie poddał się ogólnym regułom dotyczących wszystkich i oszukiwał tym samym innych użytkowników.

report |

jeśli tylko,  

ok 20 kont tu na Trumlu?

report |

Veronica chamaedrys L,  

...nie czuję się przez Niego oszukana...

report |

Emma B.,  

Veroniko, jeżeli ktoś występuje w 20 postaciach i ma głos opiniotwórczy to on nadaje ton życiu na Trumlu. Ile osób jest naraz aktywnych na portalu 5-20? Nie oburzyło by cię gdyby poseł oddawał głos 20 razy? Uważam, że to było zakpienie sobie z nas i bardzo popieram Wirgiliusza za interwencję. Nie wiem jak inni, ale ja nie gustuję w byciu oszukiwaną, a to jest ewidentne oszustwo.

report |

RENATA,  

JA DO TERAZ NIE WIEDZIAŁAM a szkoda alt był miły i lubiany

report |

gabrysia cabaj,  

ej, robicie z igły widły - zarówno użytkownicy, jak i Wirgiliusz. Większości z nas nie przeszkadza wielobarwna postać art alta, ale może Adminowi przeszkadza w celach statystycznych?

report |

pizzaboy,  

ciekawą rzeczą jest że Administrator pozwolił tak długo na taki proceder. Dziwne bo jak pokaże się nie taka fotka znika po kilku godzinach.

report |

pizzaboy,  

nie sądzę żeby w statystykach które interesowały admina (czytaj największa ilość odwiedzin odnośnie wyświetlanych reklam) to szkodziło

report |

Stefanowicz,  

Reakcja Admina uzasadniona. Regulamin jest po to, żeby go przestrzegać. Długi czas reakcji świadczy jedynie o wyrozumiałości administracji. Nie poznalem altarta, więc oceniam rzecz obiektywnie.

report |

alt art,  

no przecie..

report |

gabrysia cabaj,  

ciekawe, pizzaboy:)))

report |

RENATA,  

byc może jakieś osobista niechęć do alta?

report |

pizzaboy,  

za GLC ciekawe RENATA

report |

pizzaboy,  

ciekawe czy admin nie ma założonych kilku kont dla swoich celów i nie chodzi mi tu o konta funkcyjne typu admin, moderator itd. bo mogą to być inne osoby, ale kto wie..

report |

RENATA,  

nie mozna chyba bez powodu wyrzucać kogos jakoś mi się nie chce wierzyć w te 20 kont [a chocby nawet ubarwiał i poprawiał statystyki i poczucie humoru innym był bardzo miły i towarzyski nie czuję się oszukana przez niego i z przykrością stwierdzam że nic więcej nie wiem a zdania jak widać będą podzielone choc tak naprawdę nikt chyba nie wie co było powodem wykluczenia go z trumla?/ dowcip koncept brylowanie w towarzystwie?/ to atuty.

report |

pizzaboy,  

mogło by być niesprawiedliwym i krzywdzącym gdyby dla jakichś celów windował czyjeś statystyki w rankingu, ale jakoś pod postać ąlta akurat mi to nie pasuje

report |

RENATA,  

nei wiem nie znam się jakim ktos jest gdyby rzeczywiście takie coś to hm wskazywałoby nierówność pod sufitem ale kto z nas na to nie cierpi?/

report |

pizzaboy,  

Ja w każdym razie kopiuję swoje prace jak Szelka żeby się nie okazało że nagle moje konto również zniknęło bo coś tam, coś tam. I chociaż nie zamierzam emigrować nie chcę żeby moje prace w dziwny sposób wylądowały w wirtualnym, kosmicznym śmietniku.

report |

Szel,  

skopiowalam Pizzaboy wszystkie wiersze i wrzucilam sobie na poczte, wydaje mi sie ze wrazie wu tam im bedzie najbezpieczniej, skad moge co wiedziec czy i za co nie zostane stad nagle wyrzucona w niebyt ?

report |

RENATA,  

ja juz bym musiała mieć malutką biblioteczkę na moje ale niebezpiecznie tylko tu mieć bo podpadniesz i cię nie ma

report |

Hania,  

Jak GO znajdę...to dam znać:)

report |

RENATA,  

właściwie jeśli ...to może narodzić się na nowo skoro kiedyś był też kimś innym

report |

Emma B.,  

uważam, że powinniśmy poznać te dwadzieścia wcieleń Alt-Arta, a może to kilka osób korzystało z tego samego IP? Mimo, że Alt-Art często pojawiał się pod moimi pracami nie zauważyłam innych tekstów w podobnym stylu, chociaż jego teksty były bardzo różne intelektualnie.

report |

pizzaboy,  

Haniu było konto Alta, potem był szatniarz i zniknęły, dla jednego komenta pojawiło się konto Tezeusz i potem wyparowało

report |

Hania,  

A może wróci? Bop przecież będzie tęsknił...On żył tym światem...a teraz chodzi pod oknami nocą w tej fedorze i w sandałach...zimno już przecie...a nie wiem czy inne buty założy... Może na zimę jak Włóczykij zniknie...w ciepłej kołderce przeczeka...i wiosną...:)no wiecie...zagra nam na harmonijce...:)

report |

pizzaboy,  

eee przeczeka zimę a gdzież Ci On lepiej się ogrzeje niźli tutaj?

report |

Hania,  

no ale trza by mu inne buty sprawić;)i czapę z nausznikami...

report |

Hania,  

chiba...

report |

pizzaboy,  

przecie.. Ale zmykam popracować ciekawym czy po pracy będę miał gdzie wrócić?

report |

Hania,  

no różnie może być :)ja Ci też nie wiem czy siebie tu zastanę:)

report |

ApisTaur,  

zabieram się za /kopiuj- wklej/ łojej!//8I

report |

Paganini,  

Tworzycie niepotrzebnie problem. Regulamin jasno mówi o posiadaniu jednego konta, co za tym idzie ich większa ilość skutkuje usunięciem. Polskie prawo stanowi o zakazie używania narkotyków, jeśli Pan X stosuje narkotyki i mnie to nie dotyka to podobnie jak w tym przypadku można by powiedzieć taki miły człowiek, dusza towarzystwa, ale jednak łamie prawo za co powinien zostać ukarany. Jeśli osobnik Alt-art posiadał tak dużą ilość kont to nie wiadomo które z wcieleń było najbliższe prawdziwemu osoby siedzącej za monitorem i tak naprawdę najważniejsze pytanie, po kiego tyle ich zakładał? Bo nie jest problemem, że zniknął, złamał regulamin więc dostał ban, z tego co piszę admin, był upominany. Jednak bardziej zastanawiające jest po co ktokolwiek zakłada kilka kont w takim miejscu jak Truml.com. Miłego dnia i cóż, zajmijmy się swoimi myślę znacznie ważniejszymi rzeczami, P.

report |

Wirgiliusz,  

Niezbędnym elementem miejsca, w którym spotyka grupa ludzi są zasady, które równo dotyczą wszystkich. Nie może być tak, że każda osoba po swojemu uznaje jakie działanie jest słuszne, a jakie nie. Mielibyśmy anarchię, która prędzej czy później wszystkich by zraziła. Z użytkownikiem alt art, problem wielu kont przerabiałem po raz pierwszy już kilka miesięcy temu i obiecał wtedy, że skupi się na jednym. Teraz okazuje się, że było ich w okolicach 20 i przede wszystkim nadal korzysta z tych, których nie zauważono wcześniej. Niewykluczone więc, że jest ich więcej, ale to już nie ma znaczenia. I nie jest to sprawa IP. Rozumiem więc, że łamanie danego słowa jest dla obrońców Alt arta czymś w porządku i godnym obrony? Wprowadzenie ograniczenia jednego konta było pewnego rodzaju kompromisem, pomiędzy dziczą, a rejestracją pod własnym nazwiskiem, o czym jakiś czas temu myślałem, ale zrezygnowałem. Założeniem Trumla jest prezentacja i rozmowa językiem sztuki. Ale nawet jeśli boimy się podać nazwisko to nick też jest reprezentatywny. I taki ma pozostać. To jest więc argument szczerości i uczciwości. Do tego dochodzi jeszcze obawa, że ktoś nieżyczliwy Trumlowi mógłby założyć sobie po cichu kilkadziesiąt kont i któregoś dnia zaatakować z nich wszystkich społeczność Trumla. Takie próby w przeszłości były już podejmowane i między innymi dlatego ograniczenie do jednego konta będzie surowo przestrzegane. Jedyną okolicznością łagodzącą dla Alt arta było to, że zachowywał się w porządku i był dosyć aktywny. W związku z tym, odblokowałem to jedno konto, ale skoro wszyscy wiedzą już jaka jest sytuacja, to chciałbym tutaj zawczasu oznajmić, że jeśli użytkownik Alt art nie weźmie sobie do serca regulaminu i tego co tu napisałem i znowu zacznie generować i korzystać z nowych kont, to kolejna blokada będzie już ostateczna.

report |

Paganini,  

Absolutnie popieram Admina, są określone zasady według których się bawimy. Akceptacja regulaminu jest jasnym określeniem swojego stanowiska w tej kwestii i tutaj należy się dostosować. Nie rozumiem natomiast tworzenia z tego problemu przez samych użytkowników, wszak rozmawiać z Panem Alt-Artem może pewnie jakby się chciało także w innym miejscu gdzie takowych zasad nie ma.

report |

Eva T.,  

Rozumie podane argumenty. W imieniu sprawiedliwosci powinne byc rowniez konta innych uzytkownikow (w roznych wcieleniach) zablokowane. A jest tu takich wiele. Zapewne maja te osoby rozne powody aby tak postepowac. Osobiscie mi to nie przeszkadza. Jezeli jednak chcialby ktos mi zaszkodzic, to pokaze pazurki! :)) Alt Arta brakuje tutaj! :)

report |

Voyteq (Adalbertus) Hieronymus von Borkovsky,  

Drodzy Przyjaciele... Oświadczam, że mam jedno konto i w zupełności mi ono wystarczy. Byleby mi inwencji starczyło, aby je zapełnić. Wiem, ze są jakies programy umożliwiające zlokalizowanie komputera, z którego ktos tam pisze... Pewna znana mi osoba próbowała na Allegro podbijac cenę za pomoca dwóch nibyosób i została bezpowrotnie zbanowana. Przypomina mi się tutaj pewna znana w swoim czasie poetessa, która na różnych portalach zakładała sobie po dwa konta, by z jednego chwalić siebie pod niebiosa, a później wyła z rozpaczy, ze nikt nie podziela jej zdania... Hm... Z wieloma rzeczami możemy się nie zgadzać, wiele rzeczy nas drażni, a do tego jeszcze każdy poeta ma anarchistycznego ducha. Ale dura lex sed lex... Mnie np. drażni, ze nie mogę wypić herbaty w kawiarni przy papierosie albo, ze muszę jadąc 9 godzin pociągiem muszą palić w kibelku jak gimnazjalista. Ale co na to poradzę? Mogę głosować na takich czy innych posłów (chociaż jako monarchista z przekonania nie powinienem chodzić na wybory). A Tu? Truml jest własnością Admina i on ustala zasady... Myślę, że zbanowanie naszego kolegi nie potrwa wiecznie i że powróci on ale jako jeden. Niski ukłon!

report |

Paganini,  

W końcu inteligentny głos w dyspucie. Dura lex sed lex, jako przeciwnik palenia cieszę się, że mogę te herbatę wypić bez zapachu dymu w pomieszczeniu ale znalazłoby się gro praw z którymi się nie zgadzam, ale cóż przestrzegać muszę.

report |

RENATA,  

mam jedno konto [na co mi więcej oceniają oceniam raczej nie gram ]nie przeszkadzało mi i nie przeszkadza że inni mają więcej kont ale gdy admin daje zasady i regulamin każdy kto chce tu byc musi niestety lub stety je respektować

report |

ApisTaur,  

żebym mógł się chociaż z jednym wyrobić/ a co tu dopiero o dwóch kontach mówić/ po prostu nie cierpię na nadmiar czasu/ jestem duchem monoteistycznym//;)

report |

Magdala,  

aaahhhh :((( szlocham zdruzgotana! biedny Kajus, biedny Fabio, Kraft, Ron, alt, satniarza też nam zabraaaaaaaaaali kto teraz będzie płaszczy pilnował ;(((( żaden mi nie zrobił krzywdy, poza starcem altem, a może to ja jemu :))))) ?(?)(?)(?) taki empatyczny był, taki uroczy, uwodzicielski, zachwycony kobietami i vis a vis. kochamy Cię (...) - wpisać co kto woli! CZEŚĆ TWOJEJ PAMIEŃCI !!!! NIECH SIĘ ŚWIEŃCI!! Adminie - masz rację niestety, chociaż koleś jest sympatyczny. ALE REGULAMIN TO REGULAMIN !!! buziaki dla Wirgiliusza i Artiego :*******

report |

Nevly,  

w co Ty mnie wkręcasz Magda, hę?

report |

Magdala,  

przecież mówię: regulamin to regulamin to regulamin. nie protestuję. napisałam swoje zdanie w swoim stylu, jeśli przekroczyłam regulamin, proszę wywalić post. pozdrawiam.

report |

Magdala,  

przecież mówię: regulamin to regulamin. nie protestuję. napisałam swoje zdanie w swoim stylu, jeśli przekroczyłam regulamin, proszę wywalić post. pozdrawiam. zgłoś | usuń

report |

Magdala,  

w nic Cię nie wkręcam, Arti - pozdrawiam tylko. ;D również Wirgiliusza, Ty jesteś na "A", on na "W" - takie spostrzeżenie alfabetyczne. :)

report |

Magdala,  

Elu e. dialogowałam z Wirgiliuszem, nie wchodzę z Tobą w polemikę. niech tak zostanie. pozdrawiam.

report |

Nevly,  

demento/choć zawisło jak memento/ nie poddaję ubrań pod rozwagę/ a że dość mam tej matni/ zwracam jedynie uwagę/ nie robiłem w szatni/ lubiłem gościa nie powiem/ a nawet więcej uważam/ mając na względzie zdrowie/ za głupim na szatniarza/

report |

Magdala,  

nie jesteś za głupi, ale już wiem, że to nie Ty. przepraszam. :*

report |

Nevly,  

:))) nie ma sprawy ;)

report |

deRuda,  

bardzo bardzo miło mi się z altem rozmawiało... ale regulamin to regulamin i choć może się nie wszystko podobać, musi jakiś być, wchodząc na portal, akceptujemy go...

report |

Istar,  

alt 20 kont? ło matko, emeryta znaczy albo rencista, bo kiedy to obrobić, zaloguj wyloguj, że się nie pogubił...a myślałam że kościsty jest już i rzadkiej skóry... przepraszam za sarkazm, ale nie mogę uwierzyć w takie oblicze arta, nawet jeśli - nie przeszkadzało mi jego 20 kont, stąd może moje notowania wzwyż ;) a tak serio, regulamin jak stanowi każdy wie, no dobra wiadomo że mam drugie konto Arweny, ale wiadomo też, że nie ukrywam :) oj alt alt, jak mogłeś nam to zrobić? ale to tylko dowodzi teorii pewnego bardzo mądrego człowieka - rzadko za jednym loginem kryje się inny człowiek.

report |

RENATA,  

ja myślę że jak był jeden to nie było ich 20 na raz tych poprzednich nie było teraz .nie wiem dlaczego to robi i czym się bawi ...lecz sprawiedliwie nikt nie powinien mieć więcej niż jedno konto a tak nie jest

report |

Jaga,  

Jestem zaskoczona, szczęściem, nie ja jedna, bowiem nie wiedziałam o nieczystych zagraniach niektórych użytkowników portalu. Cóż, jestem tutaj niedługo, nie mam natury intrygantki, przyjmuję postać mi podaną za prawdziwą i jedyną na portalu. Szkoda mi postaci Alt Art, bowiem jest to postać inteligentna, miła, dowcipna, kulturalna, postrzegam w samych superlatywach. Przeczytałam wyjaśnienia Admina i dalej mam takie o Niej zdanie, nie domyśliłam się innych wcieleń. Rozumiem jednak powody usunięcia konta, nie rozumiem powodów wielopostaciowości, jeśli pod żadną jednak nie było ukrytej złej intencji, nie mam nic przeciw, jednak jakieś reguły obowiązują i jeśli są wbrew tym na portalu, konsekwencje trzeba ponieść. Mam prośbę do Alta, jeśli wróci, nawet pod innym nickiem i będzie zmuszony przybrać jedną twarz, niech to będzie właśnie ta, starszego gentelmena, czarującego humorem i wiedzą, człowieka, na którego wizyty i komentarze, czeka się z przyjemnością :)

report |

Eva T.,  

Regulamin to regulamin :) A gdzie Lady Justice? :)

report |

Emma B.,  

odwiedzałam kiedyś ciekawy blog architektoniczny, zawierający również wiele informacji z dziedziny sztuki i filozofii. Baner bloga zawierał fotografię przemiłego starszego pana i czytając go oraz komentując miałam przed oczami jego twarz. Jakie było moje zdziwienie, gdy po jakimś czasie dowiedziałam się, że bloga prowadzi student architektury, a na banerze patronuje mu własny dziadek. Ja nie wiem kim jest Alt-Art, wiem tylko, że sekundował naszym pracom i ma dostęp do komputera przez cały dzień. Nie będę Agatą Christi i nie będę szukać prawdy, nie mniej z komentarzy Alt-Art biorę to co pozwala krytycznie spojrzeć na moją poezję abstrahując od wieku komentatora, bo nie wiem kto za fotografią siedzi

report |

Szel,  

no i dziekuje ci Pizzaboy ze zalozyles ten watek, sam widzisz jaki byl potrzebny, tez bym chciala zeby mnie tak ktos szukal, jesli bym zostala zbanowana, bo przeciez czlowiek zablokowany glosu juz nie ma. nie wiem co kierowalo Altem ze pozakladal tyle kont, moze nam wyjasni bo przeciez Wirgiliusz mowi ze juz go odblokowal i pisac moze, jakas tajemnica w tym niewatpliwie tkwi. ale wydaje mi sie ze nawet majac tyle kont poslugiwal sie jednym Alt Art. przeuroczy starszy pan z nieslychanie zywa inteligentna osobowoscia , nie wadzac nikomu, bo przeciez nie prowadzil tu dzialalnosci destrukcyjnej, wrecz przeciwnie nadawal elegancki ton ten dobry Duch Trumla ....dlatego i tak nie zgadzam sie z Administratorem, regulamin regulaminem i od tego jest zeby go lamac nawet przez szefa jesli ktos sobie na to zasluguje...wracaj juz Alt bo smutno bez ciebie :)_pozdrawiam serdecznie :)

report |

Bogna Kurpiel,  

Alt Art wracaj i już :)

report |

Magdala,  

:))))))))))))))))))))))) :**********

report |

ApisTaur,  

aleś całuśna Mag!//;)

report |

Magdala,  

rozczula mnie Dalka. cudna jest !!!! :)))))))) i ma rację! oryginały trza wspierać. szkoda, że tak wyszło :)))

report |

jeśli tylko,  

sama jestem ciekawa, które to były konta te 20 (bo raczej nie te wcześniej tu wymieniane). Nie rozumiem takiego zwielokrotniania (jestem pojedyńcza). To znaczy rozumiem 2 konta, zwłaszcza jeśli jedno jest pod nazwiskiem, (bo czasem chce się coś powiedzieć nie w kontekście własnego nazwiska) i oczywiście rozumiem występowanie pod nickiem, bez względu na to czy ktokolwiek wie, kto się pod nim kryje. Oczywiście to wszystko nie powinno służyć chorej autopromocji, konfliktom czy tego typu "nieczystym" celom. Alt Art stworzył (pod tym nickiem) bardzo spójną postać, skupił uwagę wielu osób (nie tylko tych, co z nim rozmawiali). I choć nie (nie zawsze) były to typowe "rozmowy o sztuce" uważam, że był inspirujący i pobudzający. Choć można by postawić zarzuć zmieniania Trumla w portal towarzyski. Ale jesteśmy zwierzętami towarzyskimi, a próba ograniczenia takiego miejsca tylko do czystej funkcji bardzo często kończy się po prostu jego skostycznieniem i/lub obumarciem. Nie dyskutuję z koniecznością trzymania się regulaminu. Jeśli coś się w nim nie podoba trzeba jawnie występować o zmianę (i liczyć się z tym, że decydujące zdanie ma admin). Alt Arta brakuje. Będzie brakować. Czy wszystkim - nie wiem. Na pewno nie. Ale na pewno bardzo wielu..

report |

Magdala,  

" skostycznieniem lub obumarciem - patrz "Zieleniak" - ile można gadać o właściwości użycia "oczu" "motyla" "księżyca" "miłości" - o to również banowano co agresywniejszych dyskutantów :))) masz, Jeślinko rację :)

report |

ApisTaur,  

hej anarchiści!/ filomaci! filareci! i inni poeci!/ wyjścia ni ma/ trza zbanować admina!//;)

report |

Magdala,  

:)))))) a jeśli to... alt ;((( ?(?)(?)(?)

report |

ApisTaur,  

no to halt//;)

report |

Eva T.,  

:)) Mam nadzieje, ze Alcik otrzymal telegram o otwartych drzwiach! :))

report |

filo,  

Alt wracaj już, no...

report |

Magdala,  

Filonku, przepadło, został recyklingowany przez regulamin ;(( następni czekają :))))

report |

filo,  

Ma konto

report |

filo,  

Wirgiliusz napisał: "W związku z tym, odblokowałem to jedno konto" i to konto jest, innych nie ma

report |

jeśli tylko,  

ja zauważyłam jeszcze tylko Szatniarza

report |

jeśli tylko,  

zabawne, tyle osób chce, żeby wrócił, a nikt mu tego (chyba) nie napisał w komentarzu (o których otrzymuje się zawiadomienie). To tak jak wierni zgromadzili się, bo modlić się o deszcz, a nikt nie wziął parasola (nie żebym tu zakładała jakąś sektę pod wezwaniem... ;))))))))))

report |

ApisTaur,  

tak Manitou//;)

report |

Szel,  

mi na poczte nie przychodzi zadne zawiadomienie, ani i o komentarzu ani o wiadomosci :(

report |

filo,  

są jeszcze wiadomości

report |

Szel,  

wiadomosci owszem sa, ale tu na trumlu, dopiero jak sie zaloguje to moge sprawdzic w skrzynce czy czegos tam dla mnie nie ma...bo na skrzynce tez nic nie widac , a szkoda bo to byla dobra funkcja !

report |

filo,  

To było do Jeśli tylko :)

report |

filo,  

do mnie dochodzą tylko rzadko mam włączone akurat to konto e-mailowe

report |

jeśli tylko,  

Szel, wejdź w ustawienia (w Twoim profilu tu na Trumlu). Kolejno profil, konto, ustawienia.. i na górnej belce drugie od lewej będzie Główne. Tam masz opcje powiadamiania o głosowaniu, komentarzach, zaproszeniach , wiadomościach. Pewnie masz to powyłączane. To sobie przekliknij :))

report |

jeśli tylko,  

Szel, właśnie i zobacz na jakiego maila Ci to idzie (jeśli idzie). Bo jeśli zmieniałaś konto, a tu nie zmieniłaś..

report |

ApisTaur,  

Szel/ w swoim profilu odznaczasz w ustawieniach głównych, że chcesz by powiadomienia przychodziły Ci na skrzynkę mailową/

report |

Szel,  

nie dziala mi ta opcja dopiero od kilku dni, sparwdzalam ja nawet w ustawieniach...oczywiscie mam tu jedno konto, ale powaznie zastanawiam sie nad drugim :)

report |

Szel,  

sprawdzilam teraz dla pewnosci jeszcze raz, w ustawieniach mam odhaczone powiadamianie ale tak mowie nie dziala mi toto :(

report |

jeśli tylko,  

szelko, miałam na myśli zmianę konta mailowego, to co pisała filo - ze idzie, a ona rzadko to czyta :) Jak dalej nie działa to.. odhacz i zahacz jeszcze raz. Czy co?

report |

Szel,  

meila mam tego samego od 13 lat, ale moze rzeczywiscie podhaczam i zaznacze wszystko jeszcze raz od nowa :)

report |

Szel,  

zrobione, a teraz prosze napiszcie mi cokolwiek, zobaczymy czy dostane cos na poczcie :)

report |

Szel,  

dzieki Jesli Tylko, napisalas mi kom pod wierszem, ale na poczcie dalej nic nie mam, ale podejrzewam ze admin przeczyta ten watek dokladnie i moze cos na to zaradzi :)

report |

jeśli tylko,  

podejrzewam, ze lepiej będzie jeśli sama do niego napiszesz (bo ewidentnie jest coś porąbane)

report |

Drwal,  

Korzystając z okazji trumlowej przepierki mam do administratora kilka pytań i proszę o szczerą odpowiedź Ponieważ tylko nieliczni z nas przeczytali regulamin portalu ( uczciwie, nie czytałem) prosze o jasne odpowiedzi

report |

Wirgiliusz,  

czyli skłamał Pan podczas rejestracji

report |

Drwal,  

1 )czy administrator lub ktokolwiek inny ma prawo czytać naszą korespondencję na PW

report |

Wirgiliusz,  

nie wiem co znaczy PW, ale jeśli prywatne wiadomości to nikt ich nie czyta, chyba że właściciel korespondencji sam ją komuś pokaże.

report |

Drwal,  

2) czy to robi ktokolwiek

report |

Drwal,  

3) czy ta korespondencja jest gdzieś archiwizowana, oprócz tej którą sam archiwizuję ,jeśli tak, kto ma do niej dostęp.

report |

Wirgiliusz,  

po skasowaniu wiadomości w profilu, wiadomość jest usuwana z bazy danych

report |

Drwal,  

4) czy sprawy wykluczeń, przekroczeń regulaminu są decyzjami jednoosobowymi i czy mogą być publiczne dla forum

report |

Wirgiliusz,  

decyzje są kilkuosobowe i nie będą podawane na forum, bo nikt nie ma na to czasu, a jeśli ktoś łamie regulamin to powinien sam być tego świadomy. Jeśli nie czytał regulaminu to pretensje może mieć jedynie do siebie.

report |

Magdala,  

no z tym regulaminem to racja. jak się nie czyta to się tak ma. ja też nie czytam. ;( pozdrawiam, może mi się uda (pozdrowić), bo net mi wywala :))))

report |

issa,  

gdybym miała własny portal autorski, bez wahania zbanowałabym użytkownika, który założył dwadzieścia kont. bez poczucia, że mam osobliwe powody do tłumaczenia się z decyzji. i bez poczucia, że należy czytać kilometrowe przypisy do osobowości, która je wytwarzała. z prostego powodu: im jestem starsza, tym cenniejsze wydają mi się miejsca, gdzie zaufanie jest i może być w miarę pewnie czymś innym niż brednia. tak na necie, jak w realu.

report |

Miladora,  

Lubiłam Alta, ale mam poczucie, że nadużył mojego zaufania. Bo teraz zastanawiam się, na ile był szczery. Nigdzie w necie nie występuję pod innym nickiem niż ten, który tu prezentuję. Zastanawiałam się kiedyś, czy gdzieś indziej nie zmienić go, ale miałam wrażenie, jakbym rozdwajała swoją osobowość, oszukując przy tym ludzi, którzy mnie znają. A co dopiero, gdybym występowała w wielu wcieleniach. Jako jedna „ja” chwaliłabym, jako inna ganiła? Czy też chwaliła? I po co? Rozmawiałyśmy kiedyś z Issą o osobowości, która kryje się za każdym nickiem i która świadczy, mimo braku „twarzy”, o człowieku. Do czego potrzebne jest takie rozdwajanie jaźni? Nie wiem. Kim jest człowiek o tylu twarzach – dla siebie samego i dla nas? Może nikim w rezultacie? Bo moim zdanie traci wiarygodność. Zgadzam się z Issą – dla mnie też cenne są miejsca, gdzie można sobie ufać. I w necie, i w realu. A jeżeli Alt zdecyduje się wrócić, to pierwszą rzeczą, jaką powinien zrobić, to przeproszenie nas. I teraz zobaczymy, czy wróci, czy też byliśmy tylko zabawkami dla jego różnych wcieleń.

report |

issa,  

Bo cała ta historia, Mila, jest częścią istotnego myślenia o wiarygodności wirtualu. Czy się chce widzieć sieć jako jedno z wielu, wielu realnych miejsc, gdzie można i warto tworzyć poczucie sensu i je wzmacniać? Czy jako przestrzeń, która przede wszystkim każdy rzeczywisty sens może podważać, więc ma to robić. Ja wolę tę pierwszą opcję. I jeśli spojrzeć na tytuł wątku, też daje ciekawe światło na zdarzenie. Bo przecież nawiązuje do programu, w którym ludzie poszukują latami jednej, konkretnej osoby. Niedającej się najwyraźniej żadną miarą wymienić na czeredę loginów zależnych od prądu, gniazdka i wtyczki. Jednej. I to takiej, bez której obecności /lub przynajmniej pewności, że ta obecność jest już niemożliwa/ nie potrafią sobie wyobrazić życia w spokoju.

report |

sergiusz juriev,  

Mam zdanie ze ten лещ co ma wystawiac sobie w kilkach postaciach musi zglosic sie do psychyatra

report |

Ania Ostrowska,  

Podobnie jak inni jestem zaskoczona mnogością wcieleń alt arta. To, z którym był kojarzony najbardziej pokazywało oczytanego, inteligentnego, człowieka ze specyficznym poczuciem humoru, który nieraz mnie irytował, ale lubiłam go. Nie wiem, jaki był występując pod innymi postaciami. Przedwczoraj jawnie rozmawiał tu ze mną jako szatniarz - i był tym samym, alt artem, którego znałam. Rozumiem powody admina - trudno się z nimi nie zgodzić. Mam tylko nadzieję, że podobna konsekwencja w tropieniu przestrzegania zapisu regulaminu mówiącego o posiadaniu tylko jednego konta będzie stosowana również wobec innych osób, które stosują podobny proceder. Pozdrawiam

report |

alt art,  

jestem artur wiktor piotr przybłędałem się Tutaj dwudziestego pierwszego kwietnia błądząc po śladach Siostry mojej i czekałem na kolejny wyrok nie czekałem przecie bezczynnie wielu ujrzało we mnie zło wcielone o dwudziestu głowach niektórzy odświeżyli byli objawienie janowe w poszukiwaniu czym zapowiedzion na dni tak ostatnie a epokę podłą, przecie tutejszym zwyczajem przybrałem imiona „alt art.” czemu takie wie Veronica, choć Jej naonczas nie było na świecie wielkoduszność Administratora powoduje, że nie uchodzi zbytnio kwestionować tego, z czym nie do końca mogę się zgodzić są jednak rzeczy bezsporne: NARUSZYŁEM REGULAMIN ŚWIADOM KONSEKWENCJI bodaj w początkach maja zapotrzebowałem mieć w trumlu kontrapunkt w postaci dwudziestoparoletniej dziewczyny z recepcji w akademik awuefu to wtedy założyłem konto „sen” by je uwiarygodnić w dziale poezja umieściłem siedem żartów typu „ kto potłukł wszystkie butelki po mleku” sen była mi potrzebna w niektórych dyskusjach jako przyprawa używałem jej rzadko ale to właśnie jej użycie w ubiegły piątek jest rzeczywistym powodem zlikwidowania mojego konta no bo przecie naruszenie regulaminu to formalny ale pretekst dla dyskusji z pewną nastolatką założyłem kolejne konto była to około dwudziestoletnia dziewczyna, która wydawała mi się bardziej wiarygodnym interlokutorem dla nastolatki niż osiemdziesięcioletni starzec konta tego, po zmianie nicka na „szatniarz” użyłem do poinformowania paru osób o tym, że alt art został usunięty nie chciałem, żeby przerwanie naszych rozmów zostało odebrane przez kogokolwiek jako osobiście przeze mnie skierowane przeciwko tym osobom to właśnie wtedy Światłoczuła doszła do wniosku, że w przeszłości byłem kobietą któregoś dnia, w maju lub czerwcu założyłem około dziesięciu kont większości z nich nie zdążyłem praktycznie użyć, gdyż Administrator wykrył moje przestępstwo i konta te zostały tego samego dnia usunięte wtedy również dostałem maila od Administratora z ostrzeżeniem, iż naruszam regulamin czy ktoś z Was spotkał się z jakąkolwiek aktywnością kont: awpb, gudb, bkz, bzz, erg, sen1954, sen1956? właśnie: ilość założonych przeze mnie kont Wirgiliusz napisał, że około dwudziestu według moich obliczeń w sumie założyłem trzynaście kont oczywiście to bez znaczenia dla meritum czy było dwadzieścia, czy tylko trzynaście chciałbym tylko zwrócić uwagę, że według mnie jestem złem ledwie trzynastogłowym a nie jak mnie malują do tego samego do czego użyłem konta „szatniarz” następnego dnia posłużyło mi konto „tezeusz” oba te konta zaraz po użyciu ich do wysłania wiadomości do pewnych osób zostały przez Administratora usunięte było jeszcze dwa konta, które założyłem nie wiem nawet czy nadal istnieją wolę nie sprawdzać, żeby ich niepotrzebnie nie dekonspirować być może kiedyś przydadzą mi się do wysłania wiadomości do moich znajomych zdaję sobie sprawę, że moje poprzednie zdanie może być wystarczającym powodem do ostatecznego usunięcia mnie z trumla przyjmę to ze zrozumieniem nigdy nie pisałem, nie piszę i nie zamierzam moje wpisy do dziennika to fragmenty rozmowy, która prowadzę z niektórymi z Was adresaci doskonale siebie odczytują tak jak i ja odczytuję w Waszych pracach to co mi mówicie na świętej anny porzuciłem również dziennik i zszedłem byłem całkowicie do komentarzy może to moja kobieca intuicja, bo przecie, gdy zlikwidowano moje konto to komentarze pozostały doceniam niezaprzeczalną wartość tego, co stworzył PAN RAFAŁ MUSZER dziękuję PIZZABOY za postawę godną woltera dziękuję za wyrazy sympatii od FILO, RENATY, GLC, HANI, ARTIEGO co wyrósł z FABIO, RUDEJDOROTKI, ISTAR, JAGI, IZY BACZEWSKIEJ, SZEL, DAL, JEŚLI TYLKO, EVY TOURE dziękuję VERONICE za to, że syzyf może na Nią liczyć bardziej niż na to zasłużył dziękuję E. za to, że mówi swą prawdę jak przystało na Tamtą harcerkę dziękuję Ani Ostrowskiej za sympatię mimo tego jak bardzom irytujący przepraszam WSZYSTKIE GWIAZDY tej galaktyki, żem doprowadził Je do takich mdłości, iż mi narzygały na sandały przepraszam Emmę B. że moje zainteresowanie Jej pracami okazało się być kpiną i oszustwem do tego bardzo różnym intelektualnie przepraszam Miladorę, że nadużyłem przepraszam WSZYSTKICH, których zraniłem tym jakim jestem mój wszechświat subbarionowy nie jest czarno-biały jest wachlarzem wszystkich odcieni szarości jestem kainem uczyniłem byłem rzeczy gorszejsze niźli te na trumlu w dzienniku kiedyś napisałem, że mimo wszystko pozostanę z tym draństwem, co noszę za pazuchą a Ty się jednak uśmiechnij do mnie..

report |

Nevly,  

i spoko ... jest OK Alti ;)))

report |

Magdala,  

:)))))))))) gratuluję Wszystkim, Którzy Zdali Egzamin :))))))))

report |

Wieśniak M,  

art?- to Ty?- tyle słów, zaczynam się niepokoić:))- Z tego co napisałeś wynika że aktywne były tylko dwa konta, co zdecydowanie poprawia moje samopoczucie bo tych akurat się domyślałem:))- pozdrawiam:)

report |

alt art,  

parę osób się domyślało; na przykład E. i FILO..

report |

deRuda,  

jeśli wiecej grzechów nie pamietasz to jest Ci wybaczone ;)) a swoją drogą niezły z Ciebie szatniarz ;))) cwany lisie

report |

pizzaboy,  

Jaki tam lis, przecie widzisz że ubogi w futro ;)))

report |

deRuda,  

może na zimę zgęstnieje ;)))

report |

alt art,  

Dorotko, nie znam mniejszejszych mi szatniarzy..

report |

deRuda,  

zaś nie rozumiem... ech....

report |

Bożena Brzozowska,  

jak zwykle dowiaduję się o wszystkim ostatnia:) i chociaż wklejam śmiejącą się mordkę to wcale nie jest mi do śmiechu...

report |

filo,  

:) uśmiech Alt

report |

Istar,  

:) w rzeczy samej

report |

alt art,  

szkoda, że nie umiem tak ładnie..

report |

filo,  

oj tam oj tam

report |

alt art,  

za stary jestem na taką ekwilibrystykę..

report |

Istar,  

za młody żeby się nie przyuczyć..

report |

alt art,  

może wezmę parę lekcji..

report |

jeśli tylko,  

zatkało mnie, nie sądziłam.. :)

report |

alt art,  

może jakieś reanimanko..

report |

Veronica chamaedrys L,  

...Art, czuję się zażenowana...do tej pory nie przepraszałeś...:)

report |

alt art,  

no przecie Ci nie przeprosiłem..

report |

Veronica chamaedrys L,  

...no ta, bo tym razem nie czułam się przez Ciebie oszukana... wiedziałam o maskach...a że liczba 20 inna niż 7...przecie nie pytałam o nią...

report |

alt art,  

no przecie trzynaście jeno, w tym wiele pustych jak oczy moje..

report |

Veronica chamaedrys L,  

...mas szczęście, że różnica wynosi 7...bo byś mnie też musiał przepraszać...domagałabym się u społeczności trumlowskiej...

report |

alt art,  

mam szczęście, że Ci kiedyś spotkałem na schodach tej francusko-belgijskiej korporacji..

report |

Veronica chamaedrys L,  

...Ty to masz szczęście...

report |

alt art,  

mam; i to niezasłużone..

report |

Veronica chamaedrys L,  

...tak, wiem o tym od dawna...

report |

Hania,  

Witam Alta...jednak wrócił przed zimą...:) Ale na harmonijce może zagra?

report |

alt art,  

na harfie bym zagrał, ale Sisey jaja se robi..

report |

Hania,  

Na harfie też może być:) Jakie jaja?

report |

alt art,  

no takie, jakie tylko Sisey potrafi..

report |

Hania,  

Aha...se wyobrażam...

report |

alt art,  

jak Ci pięknie aha piszesz..

report |

Eva T.,  

Alcie, alez sie rozpisal! Litosci! Moge sie pogubic, czegos nie zrozumiec itd. :)

report |

Miladora,  

No to się uśmiecham do Ciebie, cholero w fedorze. :))))) Tylko nie przysyłaj już do mnie żadnych zastępców. ;)))

report |

nieRuda,  

ale się porobiło!!;))))

report |

Ustinja21,  

Oj, Alt, nie lepiej być sobą? Po co to wszystko? Nie jestem pamiętliwa, ale rozczarowałeś mnie tą podstawą. Mimo wszystko pozdrawiam :)

report |

alt art,  

żałuję, że rozczarowałem; nie żałuję tego, co zrobiłem; ja tu na trumlu przyznałem się do złamania wszystkich dziesięciu przykazań; więc mam wyskalowaną wagę mojego draństwa..

report |

laura bran,  

dobrze, że Alt podał nicki, i kilka słów wyjaśnienia, bo czułam się nieswojo, gdy przeczytałam o 20 grasujących wcieleniach jednego człowieka. hej :)

report |

Szel,  

co za roznica Lauro 20 czy dwa?

report |

laura bran,  

a co za różnica mieć 2 czy 20 mężów ;)

report |

Szel,  

pytalam w kontescie regulaminu Lauro :) ale 20 mezow miec calkiem niezly pomysl, moze choc jeden z nich bylby dobry :)

report |

laura bran,  

a widzisz :)

report |

Ania Ostrowska,  

i ani cienia postanowienia poprawy

report |

alt art,  

Aniu, przecie nie ja buchnąłem tę łyżeczkę..

report |

Ania Ostrowska,  

psiakostka, a już myślałam

report |

alt art,  

nie wiem, jak zaciskam wargi..

report |

Ania Ostrowska,  

zależy od pastylki. ta jest bardzo gorzka

report |

alt art,  

ledwie jeden ton za..

report |

Ania Ostrowska,  

nie po tej stronie

report |

alt art,  

niepokorne łebki..

report |

Ania Ostrowska,  

poza zasięgiem

report |

alt art,  

no bo i ja i mój brzuch..

report |

Ania Ostrowska,  

bez spoufalania

report |

alt art,  

nigdy nie zacząłem wyobrażać sobie, aż tyle..

report |

lajana,  

Ech, historia, która pokazuje, jak niektórym dobrze w życiu. Nic nie muszą robić, tylko się bawią w necie. Jeśli Alt jest prawdziwym staruszkiem, pewnie ma emeryturę, ale ciekawe, że i siłę, i fantazję. Innym jeszcze długo do wolności. Na jedno konto brakuje czasu. Tylko sobie życzyć, aby dożyć tak sędziwego wieku i mieć energię. Dało do myślenia, ale przez chwilę, więcej nie ma kiedy. :(

report |

alt art,  

Lajano, życie bywa bardziej skomplikowane niż sądzisz; mimo osiemdziesięciu i paru miesięcy nadal pracuję; około jedenastu godzin dziennie; sześćdziesiąt godzin tygodniowo; truml, jest w przerwach między klientami; wieczorem, gdy zdejmujesz znoszone myśli, ja zakładam granatową fedorę..

report |

KA,  

primum non nocere. nie czuję się poszkodowana a od kiedy skończyłam naście lat sama odpowiadam za własne złudzenia. witaj Alt :))

report |

jeśli tylko,  

powiedziane :)

report |

alt art,  

heloł, Pani, co to obiadek podtrzymujący życie..

report |

RENATA,  

alt rozgrzałeś atmosferę wieloosobowością swoją

report |

alt art,  

Renatko, nie jestem tak wieloosobowy jak mnie malują; a że mam wiele twarzy prawdziwych było zapisane w dzienniku: tak jak i inne rzeczy, które kiedyś odkryją..

report |

pizzaboy,  

Niechaj się raduje że dwoje defetystów tu sobie buszuje którzy upomnieć się raczyli o harfiarza muzykę. Ja skromnie powiem tylko że pod argumentami i presją pewnej Damy postanowiłem temat poruszyć co takąż lawinę wywołał. ;)))

report |

alt art,  

a ja Ci wziąłem za woltera..

report |

pizzaboy,  

przeceniasz mnie, niemniej cieszy mą skromną osobę Twa obecność powodów radości powielać nie muszę chiba ;)))

report |

alt art,  

mnie też mocno przecenili..

report |

RENATA,  

ale przyznają że w gruncie rzeczy tak do szpiku kości nie jesteś zły a Twoje dzienniki wiją się filozofią a Twoje komenty zabawne i swoiste twoje przecie i chiba twoje Ci od MI sławne się robią gialekt alta obiega truml

report |

alt art,  

no widzę, że niektórzy moimi słowy; no ale przecie ja też cudzymi..

report |

RENATA,  

towarzyski jesteśAlt

report |

alt art,  

rozmowny..

report |

omen,  

ciekawa to byla lektura, studium spoleczne pt. jak to oszukanstwo zyskuje miano sztuki;)))) i jaki poklask i przyzwolenie gawiedzi;))))) na stos zasady i przepisy- niechaj ploná wscieklym plomieniem!!! ale czyz ktos o tym nie napisal juz piosenki... http://www.youtube.com/watch?v=xD-mS8hkPK0 ...adios:)

report |

jeśli tylko,  

chyba widzisz to trochę płasko, ja tu widzę ocenę osobowości (czy do rangi sztuki?.. ;); przekroczenie też swą ocenę uzyskało, a apel o powrót był "pomimo", a nie "dlatego, że". Masz proste widzenie, gilotynowe, nie wiem czy zazdrościć..

report |

pizzaboy,  

J 8,1-11. To mój cały komentarz w powyższej sprawie. Zadałem pytanie na które odpowiedź dostałem, oceną jakichkolwiek postaw zajmować się nie zamierzam AMEN...

report |

alt art,  

splunął w moim kierunku, splunął i beknął. po chwili, wciąż przyglądając się jego niewidocznej wątrobie, zastanowiłam się nad powodem jego zachowania. widocznie zirytowałam człowieka. jeszcze nigdy nikt nie był mi tak obojętny. próbowałam wykrzesać jakieś odczucia, emocje, chociażby kawałek oburzenia, szczyptę niesmaku, albo chociaż wzruszyć ramionami. a tu nic. [OMEN]

report |

pizzaboy,  

Dodam bez jakichkolwiek wycieczek w stronę Ewangelistów iż jam też trojga imion: Tomasz, Jan, Stanisław więcej grzechów nie pamiętam. :)))

report |

alt art,  

nigdy Ci o tak wiele imion nie podejrzewałem..

report |

pizzaboy,  

przepraszam a czy ja jestem podejrzany o coś ogólnie bo mam prawo do jednego telefonu ;)))

report |

pizzaboy,  

preferuję przyjaciółkę ;)))

report |

alt art,  

no mówię, że nie zdążyłem podejrzeć, a już się przyznałeś; to okoliczność łagodząca..

report |

RENATA,  

bawicie się dalejjQuery17104608308987129789_1351196087901 interesujące

report |

pizzaboy,  

zabawa, zabawą a jakaś poprawność być musi więc informacja personalna do Cię Renatko odnośnie pytania około południowego: sprawdzone potwierdzone. Wybacz ale nie chce mi się z kopertami bawić ;)))

report |

RENATA,  

oj jakiś Ty zajęty

report |

pizzaboy,  

taaa, ale z wielką przyjemnością buziola Ci ślę :)))

report |

RENATA,  

czyli takjQuery17102653344139274867_1351197395961

report |

pizzaboy,  

tak sorki przez chwilę byłem nieobecny ;)))

report |

RENATA,  

Tomek weż mi odp na pocztę dokładnie to masz kawy nawet dwie

report |

pizzaboy,  

zaraz ;)))

report |

byłem...,  

Wiemy chyba wszyscy,że regulaminy były,są i będą.Człowiek natomiast łamał je,łamie i będzie je łamał.Cele są jednak różne.W wypadku Alt Arta wydaje mi się i tak czuję,nie było złych intencji i zamiarów.Dlatego żądam Alcie żebyś z nami został,wszystko jedno z jaką twarzą. Z jedną twarzą to kiedyś każdy z nas zostanie,kiedyś.....

report |

Emma B.,  

:) ładnie to podsumowałeś, ale jakoś tak po wojskowemu :)

report |

alt art,  

skoro żądasz, to co ja mogę..

report |

Laura Calvados,  

ale jaja :P

report |

RM,  

jak berety

report |

Natali,  

dzisiaj tu trafiłam

report |

pizzaboy,  

stara historia, ale warto było ;)))

report |

Natali,  

ciśnie się wiele myśli i osądów// jednak kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1