7 march 2014

graphics

deRuda
deRuda

noc jest wielorybem

noc jest wielorybem

[rysunek ołówkiem] zmrużyłam oko patrząc na zdjęcie u envy i zrobiło się takie coś :)

Aśćka
7 march 2014 at 22:27

ooo tak:)

report

deRuda
7 march 2014 at 22:30

i do tego przyjaznym :))

report

supełek.z.mgnień
7 march 2014 at 22:29

w zmyśleniu prześwituje rzeczywistość :)

report

deRuda
7 march 2014 at 22:32

lubią się ze sobą przeplatać :))

report

supełek.z.mgnień
8 march 2014 at 10:41

no pikny jest

report

deRuda
8 march 2014 at 10:48

cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy

report

supełek.z.mgnień
8 march 2014 at 10:50

dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)

report

jeśli tylko
7 march 2014 at 22:31

zdecydowanie! :) czy ja to gdzieś słyszałam? :)

report

deRuda
7 march 2014 at 22:31

:)) no właśnie, słyszałaś to gdzieś? :)

report

hossa
7 march 2014 at 22:31

uśmiechniętym wielorybem zresztą, taki trochę nicpoń z tego wieloryba;d

report

deRuda
7 march 2014 at 22:31

no ba ;)))

report

hossa
7 march 2014 at 22:32

no no ba ba ;))

report

deRuda
8 march 2014 at 00:14

w zasadzie noc to baba :))

report

Emma B.
7 march 2014 at 22:49

ale go wyłoniłaś!

report

deRuda
7 march 2014 at 22:50

w zasadzie to sam się wyłonił ze zdjęcia :))

report

Ania Ostrowska
8 march 2014 at 09:53

powiem Ci deRuda, że Twój wieloryb poprawił mi humor na wszystkie sobotnie krzątania :)

report

deRuda
8 march 2014 at 10:40

ooo :) to bardzo się cieszę :)

report

Drwal
8 march 2014 at 22:12

patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę / mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy

report

deRuda
8 march 2014 at 22:17

;) oko czarne jak noc, głębokie jak otchłań, ani jeden promyk nie może się z niego wyrwać :)))

report

Jaro
9 march 2014 at 21:03

:)

report

deRuda
9 march 2014 at 21:04

hej Jaro :))

report

alt art
10 march 2014 at 10:49

no nie wiedziałem..

report

deRuda
10 march 2014 at 11:11

ja też dopiero od niedawna wiem :)

report

turkus
10 march 2014 at 12:41

qrcze, co wieczór wskakuję do wieloryba ! ;)

report

deRuda
10 march 2014 at 12:42

taaak :) i co rano się wyłaniasz, jak słońce

report

mała_czarna
10 march 2014 at 19:02

och, jaki ogromny:) i spoziera na mnie

report

deRuda
10 march 2014 at 20:05

yhy :))

report

Ananke
10 march 2014 at 20:09

fajowski :)

report

deRuda
10 march 2014 at 20:10

dziękuję Ananke :)

report

Jaga
11 march 2014 at 21:15

wielorybie mój malutki/ co tak oczko sobie mrużysz?/ czyż wieloryb wciąż za krótki?/ może nocą się wydłużysz ;)))

report

deRuda
11 march 2014 at 22:45

wieloryb noc nabiera kształtów o północy :)))

report

Veronica chamaedrys L
13 march 2014 at 16:47

...a czy wieloryb?...czy on może?...czy on może być jeszcze?...np. : wielorakiem....?...:)))

report

deRuda
13 march 2014 at 17:50

bardzo możliwe :)) hej Veronico

report

Teresa Tomys
13 march 2014 at 19:59

fajne!

report

deRuda
13 march 2014 at 19:59

dziękuję Tereso :))

report

Joha
15 march 2014 at 17:13

Dorotko, zawsze się tulę do Twoich rysunków :)))

report

deRuda
15 march 2014 at 18:04

witaj Joha :)) a rysunki do Ciebie :) ściskam

report

ratienka
19 march 2014 at 13:59

a jak To patrzy?! Fajnie, jak zawsze Dorcia. ;)

report

deRuda
19 march 2014 at 14:01

o tak bystre oko księżycowe :) dziękuję

report

ApisTaur
22 march 2014 at 12:06

Toś z ciemności wyłuskała / /:-)

report

deRuda
22 march 2014 at 12:13

to dzięki envy :))

report

alt art
8 december 2014 at 14:03

"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..

report

deRuda
8 december 2014 at 15:44

;) ja to jednak zdolna jestem

report

alt art
8 december 2014 at 15:45

to jest poza wszelką wątpliwością..

report

deRuda
8 december 2014 at 16:15

;))) hehe, ale żeby była jasność, to tekst do zdjęcia, ja osobiście nie uważam, że aby tworzyć trzeba cierpieć :)

report

alt art
8 december 2014 at 16:27

czyli to było lokowanie produktu pod płaszczykiem..

report

deRuda
8 december 2014 at 16:46

to był jedynie tekst do tego co zobaczyłam :) że można uwierzyć w coś co nie musi być prawdą - ot okoliczności

report

alt art
8 december 2014 at 16:55

mi tam unikam prawdy..

report

deRuda
8 december 2014 at 17:22

;) naprawdę? ot paradoks

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register