7 marca 2014

grafika

deRuda
deRuda

noc jest wielorybem

noc jest wielorybem

[rysunek ołówkiem] zmrużyłam oko patrząc na zdjęcie u envy i zrobiło się takie coś :)

Aśćka
7 marca 2014 o 22:27

ooo tak:)

zgłoś

deRuda
7 marca 2014 o 22:30

i do tego przyjaznym :))

zgłoś

supełek.z.mgnień
7 marca 2014 o 22:29

w zmyśleniu prześwituje rzeczywistość :)

zgłoś

deRuda
7 marca 2014 o 22:32

lubią się ze sobą przeplatać :))

zgłoś

supełek.z.mgnień
8 marca 2014 o 10:41

no pikny jest

zgłoś

deRuda
8 marca 2014 o 10:48

cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy

zgłoś

supełek.z.mgnień
8 marca 2014 o 10:50

dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)

zgłoś

jeśli tylko
7 marca 2014 o 22:31

zdecydowanie! :) czy ja to gdzieś słyszałam? :)

zgłoś

deRuda
7 marca 2014 o 22:31

:)) no właśnie, słyszałaś to gdzieś? :)

zgłoś

hossa
7 marca 2014 o 22:31

uśmiechniętym wielorybem zresztą, taki trochę nicpoń z tego wieloryba;d

zgłoś

deRuda
7 marca 2014 o 22:31

no ba ;)))

zgłoś

hossa
7 marca 2014 o 22:32

no no ba ba ;))

zgłoś

deRuda
8 marca 2014 o 00:14

w zasadzie noc to baba :))

zgłoś

Emma B.
7 marca 2014 o 22:49

ale go wyłoniłaś!

zgłoś

deRuda
7 marca 2014 o 22:50

w zasadzie to sam się wyłonił ze zdjęcia :))

zgłoś

Ania Ostrowska
8 marca 2014 o 09:53

powiem Ci deRuda, że Twój wieloryb poprawił mi humor na wszystkie sobotnie krzątania :)

zgłoś

deRuda
8 marca 2014 o 10:40

ooo :) to bardzo się cieszę :)

zgłoś

Drwal
8 marca 2014 o 22:12

patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę / mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy

zgłoś

deRuda
8 marca 2014 o 22:17

;) oko czarne jak noc, głębokie jak otchłań, ani jeden promyk nie może się z niego wyrwać :)))

zgłoś

Jaro
9 marca 2014 o 21:03

:)

zgłoś

deRuda
9 marca 2014 o 21:04

hej Jaro :))

zgłoś

alt art
10 marca 2014 o 10:49

no nie wiedziałem..

zgłoś

deRuda
10 marca 2014 o 11:11

ja też dopiero od niedawna wiem :)

zgłoś

turkus
10 marca 2014 o 12:41

qrcze, co wieczór wskakuję do wieloryba ! ;)

zgłoś

deRuda
10 marca 2014 o 12:42

taaak :) i co rano się wyłaniasz, jak słońce

zgłoś

mała_czarna
10 marca 2014 o 19:02

och, jaki ogromny:) i spoziera na mnie

zgłoś

deRuda
10 marca 2014 o 20:05

yhy :))

zgłoś

Ananke
10 marca 2014 o 20:09

fajowski :)

zgłoś

deRuda
10 marca 2014 o 20:10

dziękuję Ananke :)

zgłoś

Jaga
11 marca 2014 o 21:15

wielorybie mój malutki/ co tak oczko sobie mrużysz?/ czyż wieloryb wciąż za krótki?/ może nocą się wydłużysz ;)))

zgłoś

deRuda
11 marca 2014 o 22:45

wieloryb noc nabiera kształtów o północy :)))

zgłoś

Veronica chamaedrys L
13 marca 2014 o 16:47

...a czy wieloryb?...czy on może?...czy on może być jeszcze?...np. : wielorakiem....?...:)))

zgłoś

deRuda
13 marca 2014 o 17:50

bardzo możliwe :)) hej Veronico

zgłoś

Teresa Tomys
13 marca 2014 o 19:59

fajne!

zgłoś

deRuda
13 marca 2014 o 19:59

dziękuję Tereso :))

zgłoś

Joha
15 marca 2014 o 17:13

Dorotko, zawsze się tulę do Twoich rysunków :)))

zgłoś

deRuda
15 marca 2014 o 18:04

witaj Joha :)) a rysunki do Ciebie :) ściskam

zgłoś

ratienka
19 marca 2014 o 13:59

a jak To patrzy?! Fajnie, jak zawsze Dorcia. ;)

zgłoś

deRuda
19 marca 2014 o 14:01

o tak bystre oko księżycowe :) dziękuję

zgłoś

ApisTaur
22 marca 2014 o 12:06

Toś z ciemności wyłuskała / /:-)

zgłoś

deRuda
22 marca 2014 o 12:13

to dzięki envy :))

zgłoś

alt art
8 grudnia 2014 o 14:03

"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..

zgłoś

deRuda
8 grudnia 2014 o 15:44

;) ja to jednak zdolna jestem

zgłoś

alt art
8 grudnia 2014 o 15:45

to jest poza wszelką wątpliwością..

zgłoś

deRuda
8 grudnia 2014 o 16:15

;))) hehe, ale żeby była jasność, to tekst do zdjęcia, ja osobiście nie uważam, że aby tworzyć trzeba cierpieć :)

zgłoś

alt art
8 grudnia 2014 o 16:27

czyli to było lokowanie produktu pod płaszczykiem..

zgłoś

deRuda
8 grudnia 2014 o 16:46

to był jedynie tekst do tego co zobaczyłam :) że można uwierzyć w coś co nie musi być prawdą - ot okoliczności

zgłoś

alt art
8 grudnia 2014 o 16:55

mi tam unikam prawdy..

zgłoś

deRuda
8 grudnia 2014 o 17:22

;) naprawdę? ot paradoks

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się