cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy
dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)
patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę /
mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy
"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..
ooo tak:)
zgłoś
i do tego przyjaznym :))
zgłoś
w zmyśleniu prześwituje rzeczywistość :)
zgłoś
lubią się ze sobą przeplatać :))
zgłoś
no pikny jest
zgłoś
cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy
zgłoś
dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)
zgłoś
zdecydowanie! :) czy ja to gdzieś słyszałam? :)
zgłoś
:)) no właśnie, słyszałaś to gdzieś? :)
zgłoś
uśmiechniętym wielorybem zresztą, taki trochę nicpoń z tego wieloryba;d
zgłoś
no ba ;)))
zgłoś
no no ba ba ;))
zgłoś
w zasadzie noc to baba :))
zgłoś
ale go wyłoniłaś!
zgłoś
w zasadzie to sam się wyłonił ze zdjęcia :))
zgłoś
powiem Ci deRuda, że Twój wieloryb poprawił mi humor na wszystkie sobotnie krzątania :)
zgłoś
ooo :) to bardzo się cieszę :)
zgłoś
patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę / mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy
zgłoś
;) oko czarne jak noc, głębokie jak otchłań, ani jeden promyk nie może się z niego wyrwać :)))
zgłoś
:)
zgłoś
hej Jaro :))
zgłoś
no nie wiedziałem..
zgłoś
ja też dopiero od niedawna wiem :)
zgłoś
qrcze, co wieczór wskakuję do wieloryba ! ;)
zgłoś
taaak :) i co rano się wyłaniasz, jak słońce
zgłoś
och, jaki ogromny:) i spoziera na mnie
zgłoś
yhy :))
zgłoś
fajowski :)
zgłoś
dziękuję Ananke :)
zgłoś
wielorybie mój malutki/ co tak oczko sobie mrużysz?/ czyż wieloryb wciąż za krótki?/ może nocą się wydłużysz ;)))
zgłoś
wieloryb noc nabiera kształtów o północy :)))
zgłoś
...a czy wieloryb?...czy on może?...czy on może być jeszcze?...np. : wielorakiem....?...:)))
zgłoś
bardzo możliwe :)) hej Veronico
zgłoś
fajne!
zgłoś
dziękuję Tereso :))
zgłoś
Dorotko, zawsze się tulę do Twoich rysunków :)))
zgłoś
witaj Joha :)) a rysunki do Ciebie :) ściskam
zgłoś
a jak To patrzy?! Fajnie, jak zawsze Dorcia. ;)
zgłoś
o tak bystre oko księżycowe :) dziękuję
zgłoś
Toś z ciemności wyłuskała / /:-)
zgłoś
to dzięki envy :))
zgłoś
"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..
zgłoś
;) ja to jednak zdolna jestem
zgłoś
to jest poza wszelką wątpliwością..
zgłoś
;))) hehe, ale żeby była jasność, to tekst do zdjęcia, ja osobiście nie uważam, że aby tworzyć trzeba cierpieć :)
zgłoś
czyli to było lokowanie produktu pod płaszczykiem..
zgłoś
to był jedynie tekst do tego co zobaczyłam :) że można uwierzyć w coś co nie musi być prawdą - ot okoliczności
zgłoś
mi tam unikam prawdy..
zgłoś
;) naprawdę? ot paradoks
zgłoś