cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy
dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)
patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę /
mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy
"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..
ooo tak:)
report
i do tego przyjaznym :))
report
w zmyśleniu prześwituje rzeczywistość :)
report
lubią się ze sobą przeplatać :))
report
no pikny jest
report
cieszę się, że Ci się podoba :)) z okazji naszego nieustającego święta ;) życzę samych udanych fotografowań świata :) dzięki temu mi nie zabraknie nigdy inspiracji :))) (hehe taka ze mnie egoistka ;) dziękuję envy
report
dziękuję i oczywiście, wzajemnie ;) taki egoizm, cenię, a nawet popieram, a co! (byleby mi weny starczyło, a z nią wiadomo, raz jest, a najczęściej nie ma ;)
report
zdecydowanie! :) czy ja to gdzieś słyszałam? :)
report
:)) no właśnie, słyszałaś to gdzieś? :)
report
uśmiechniętym wielorybem zresztą, taki trochę nicpoń z tego wieloryba;d
report
no ba ;)))
report
no no ba ba ;))
report
w zasadzie noc to baba :))
report
ale go wyłoniłaś!
report
w zasadzie to sam się wyłonił ze zdjęcia :))
report
powiem Ci deRuda, że Twój wieloryb poprawił mi humor na wszystkie sobotnie krzątania :)
report
ooo :) to bardzo się cieszę :)
report
patrzę i jak na organkach poszerzam sobie japę / mała czemuś mu zabrała oczy / a co, nawet jak nocą w depresji włażę pod kanapę / to strachowi chciałbym zajrzeć, zamiast się moczyć / nie da się walczyć gdy wróg mnie nie widzi / niech się wstydzi, że tak mnie przeraził na twarzy
report
;) oko czarne jak noc, głębokie jak otchłań, ani jeden promyk nie może się z niego wyrwać :)))
report
:)
report
hej Jaro :))
report
no nie wiedziałem..
report
ja też dopiero od niedawna wiem :)
report
qrcze, co wieczór wskakuję do wieloryba ! ;)
report
taaak :) i co rano się wyłaniasz, jak słońce
report
och, jaki ogromny:) i spoziera na mnie
report
yhy :))
report
fajowski :)
report
dziękuję Ananke :)
report
wielorybie mój malutki/ co tak oczko sobie mrużysz?/ czyż wieloryb wciąż za krótki?/ może nocą się wydłużysz ;)))
report
wieloryb noc nabiera kształtów o północy :)))
report
...a czy wieloryb?...czy on może?...czy on może być jeszcze?...np. : wielorakiem....?...:)))
report
bardzo możliwe :)) hej Veronico
report
fajne!
report
dziękuję Tereso :))
report
Dorotko, zawsze się tulę do Twoich rysunków :)))
report
witaj Joha :)) a rysunki do Ciebie :) ściskam
report
a jak To patrzy?! Fajnie, jak zawsze Dorcia. ;)
report
o tak bystre oko księżycowe :) dziękuję
report
Toś z ciemności wyłuskała / /:-)
report
to dzięki envy :))
report
"wystarczająca ilość cienia by się schronić, wystarczająca ilość światła by tworzyć, wystarczająca ilość chłodu by nie wpaść w samouwielbienie, wystarczająco pusto i pełno jednocześnie by uwierzyć, że aby tworzyć trzeba cierpieć" [deRuda]..
report
;) ja to jednak zdolna jestem
report
to jest poza wszelką wątpliwością..
report
;))) hehe, ale żeby była jasność, to tekst do zdjęcia, ja osobiście nie uważam, że aby tworzyć trzeba cierpieć :)
report
czyli to było lokowanie produktu pod płaszczykiem..
report
to był jedynie tekst do tego co zobaczyłam :) że można uwierzyć w coś co nie musi być prawdą - ot okoliczności
report
mi tam unikam prawdy..
report
;) naprawdę? ot paradoks
report