27 kwietnia 2012

fotografia

ALEKSANDRA
ALEKSANDRA

Monika Joanna
27 kwietnia 2012 o 20:45

śliczny łabędź i śliczna Ola :)))

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 20:49

łabędź tak:) buziaki

zgłoś

Monika Joanna
27 kwietnia 2012 o 21:03

Ola też!!!

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 21:08

:)))

zgłoś

Rafał Muszer
28 kwietnia 2012 o 12:58

co to ma być za tekst? To nie facebook

zgłoś

milena
27 kwietnia 2012 o 20:46

szkoda że troszkę obcięte - ale cóż za wzrok !! :)

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 20:49

trudno mi było i trochę się bałam:)

zgłoś

milena
27 kwietnia 2012 o 20:51

nie dziwię się.. groźnie patrzy :)

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 21:07

syczał:)

zgłoś

Eva T.
27 kwietnia 2012 o 23:38

O, fajny! Przypomnialas mi o moim "przystojniaku" :) Tyle fotek mu pstryknelam, bo caly czas sie popisywal i pieknie pozowal :) Nie syczal...Prawie mu pod skrzydla wlazlam ;)

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 23:56

odważna jesteś i masz szczęście ten był zły to chyba on:) Pozdrawiam Ewuś

zgłoś

Eva T.
28 kwietnia 2012 o 00:11

Hahaha, ja i odwazna! :) Ale wiesz co...na Twojej fotce to chyba ona, dlatego tak podejrzanie patrzy ;)

zgłoś

laura bran
27 kwietnia 2012 o 23:49

normalnie marszczy brew i robi kaczy dzióbek ;))

zgłoś

ALEKSANDRA
27 kwietnia 2012 o 23:57

miałam wrażenie że mówi do mnie : paszła won :)

zgłoś

laura bran
28 kwietnia 2012 o 00:19

mnie to nieraz pogoniły, bo lubię pływać i czasem będąc blisko brzegu zwyczajnie nie zauważę gniazda w szuwarach... szybkie są :)

zgłoś

lajana
28 kwietnia 2012 o 00:22

I przez tę długaśną szyję nie zmieścił się w kadrze! ;))

zgłoś

Patrycja
28 kwietnia 2012 o 17:09

Dzióbasek:)

zgłoś

Nevly
28 kwietnia 2012 o 17:15

tajemniczy gość ...;)))

zgłoś

somebody man
29 kwietnia 2012 o 14:05

ostatni wierny...

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się