27 kwietnia 2012
fotografia
portret
śliczny łabędź i śliczna Ola :)))
zgłoś
łabędź tak:) buziaki
Ola też!!!
:)))
co to ma być za tekst? To nie facebook
szkoda że troszkę obcięte - ale cóż za wzrok !! :)
trudno mi było i trochę się bałam:)
nie dziwię się.. groźnie patrzy :)
syczał:)
O, fajny! Przypomnialas mi o moim "przystojniaku" :) Tyle fotek mu pstryknelam, bo caly czas sie popisywal i pieknie pozowal :) Nie syczal...Prawie mu pod skrzydla wlazlam ;)
odważna jesteś i masz szczęście ten był zły to chyba on:) Pozdrawiam Ewuś
Hahaha, ja i odwazna! :) Ale wiesz co...na Twojej fotce to chyba ona, dlatego tak podejrzanie patrzy ;)
normalnie marszczy brew i robi kaczy dzióbek ;))
miałam wrażenie że mówi do mnie : paszła won :)
mnie to nieraz pogoniły, bo lubię pływać i czasem będąc blisko brzegu zwyczajnie nie zauważę gniazda w szuwarach... szybkie są :)
I przez tę długaśną szyję nie zmieścił się w kadrze! ;))
Dzióbasek:)
tajemniczy gość ...;)))
ostatni wierny...
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
śliczny łabędź i śliczna Ola :)))
zgłoś
łabędź tak:) buziaki
zgłoś
Ola też!!!
zgłoś
:)))
zgłoś
co to ma być za tekst? To nie facebook
zgłoś
szkoda że troszkę obcięte - ale cóż za wzrok !! :)
zgłoś
trudno mi było i trochę się bałam:)
zgłoś
nie dziwię się.. groźnie patrzy :)
zgłoś
syczał:)
zgłoś
O, fajny! Przypomnialas mi o moim "przystojniaku" :) Tyle fotek mu pstryknelam, bo caly czas sie popisywal i pieknie pozowal :) Nie syczal...Prawie mu pod skrzydla wlazlam ;)
zgłoś
odważna jesteś i masz szczęście ten był zły to chyba on:) Pozdrawiam Ewuś
zgłoś
Hahaha, ja i odwazna! :) Ale wiesz co...na Twojej fotce to chyba ona, dlatego tak podejrzanie patrzy ;)
zgłoś
normalnie marszczy brew i robi kaczy dzióbek ;))
zgłoś
miałam wrażenie że mówi do mnie : paszła won :)
zgłoś
mnie to nieraz pogoniły, bo lubię pływać i czasem będąc blisko brzegu zwyczajnie nie zauważę gniazda w szuwarach... szybkie są :)
zgłoś
I przez tę długaśną szyję nie zmieścił się w kadrze! ;))
zgłoś
Dzióbasek:)
zgłoś
tajemniczy gość ...;)))
zgłoś
ostatni wierny...
zgłoś