31 lipca 2014

grafika

hossa
hossa

deRuda
31 lipca 2014 o 14:14

sama słodycz :)

zgłoś

hossa
31 lipca 2014 o 14:17

ja tam nie wiem, przeca ma róg, i to taki szarpany dziwnie, sama się zdziwiłam, że taki szarpany wyszedł zamiast jakiegoś gładkiego rogu. Hm. hej, hej deRuda:) p.s u Was też tak gorąco jak u nas ?

zgłoś

Eva T.
31 lipca 2014 o 14:28

:) pozdrawiam serdecznie, Hossa :)

zgłoś

hossa
31 lipca 2014 o 14:31

i ja, i ja pozdrawiam Eva:)

zgłoś

issa
31 lipca 2014 o 17:34

też wrócę. to jest dziko powabne :d chcę tu przyjść bez złości

zgłoś

Lech
31 lipca 2014 o 22:41

Przejrzałem niemal wszystkie Twoje rysunki. Jestem pod szczerym urokiem. To wielki przywilej zachować wrażliwość dziecka, a Twoje rysunki reprezentują ją z niebanalnym talentem. Jestem pełen podziwu. Gdybym mógł Ci poradzić, to chciałbym zainspirować Ciebie do zastosowanie bardziej różnorodnych technik. A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci. (To jest także niezły biznes) Pozdrawiam

zgłoś

issa
31 lipca 2014 o 23:25

"A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci". O, to, to. Może jedynie sama bym szukała innego słowa dla "powinnaś". Co my tam wiemy tak naprawdę, co kto i komu i na co po jest winien.

zgłoś

hossa
1 sierpnia 2014 o 17:20

heh, bardzo to miłe co napisałeś Lechu i o wrażliwości dziecka i o ilustrowaniu i w ogóle :) dziękuję ślicznie, ale, no właśnie "ale" jest tak wielkie, że nie do opisania jakie wielkie :) Pozdrawiam serdecznie i ja.

zgłoś

hossa
1 sierpnia 2014 o 17:20

hej iss:)

zgłoś

issa
1 sierpnia 2014 o 17:56

hej, hoss :) Hm, zastanawiam się, jak wygląda na obrazku takie Ale Tak Wielkie Że Aż Nie Do Opisania Jak Wielkie. Ufff :O Przynajmniej wiadomo, jak ma na imię: Ale z tego gatunku ma na imię Atwżando ;d

zgłoś

hossa
2 sierpnia 2014 o 07:56

Atwżando;d o jakie fajne imię, a i gatunek niezwykły bo bardzo pojemny. Heh, na opowieść :) dzięki iss:)

zgłoś

Damian Paradoks
31 lipca 2014 o 23:30

mysia kochana :)

zgłoś

hossa
1 sierpnia 2014 o 17:21

:d dzięki Damian:)

zgłoś

Jaga
1 sierpnia 2014 o 23:23

siedzi w dziurce jak pod miotłą ;)

zgłoś

hossa
2 sierpnia 2014 o 07:57

ano, może tak być, może tak być:) hej Jaga

zgłoś

czarnaowieczka
3 sierpnia 2014 o 19:54

:)

zgłoś

hossa
4 sierpnia 2014 o 07:09

:) no hej czarnaowieczko

zgłoś

issa
10 września 2014 o 12:09

Cudne zwierzę, nożesz. Utrzymuje czar/wdzięk w stanie pozaprzejściowym. Normalnie, bestia. Piękna, że hej :d

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:13

hahah:) minibestia, ale roga ma ;d hej iss:) Stan pozaprzejściowy bardzo interesująco brzmi, znowuż mi rozbrykała wyobraźnia, a potrafi być lekko męcząca ;d

zgłoś

issa
10 września 2014 o 12:21

;) http://www.youtube.com/watch?v=6qfwdIQtVFk

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:27

;) ano, tak to właśnie czasem sztormowo na łączach wyobraźni bywa;d jeżu, a mogłoby tak sobie letko płynąć

zgłoś

issa
10 września 2014 o 16:41

:)

zgłoś

mua
10 września 2014 o 12:16

no niemalże bulgot ;))), aaalbo połączenie z trusiem heheh

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:28

bulgot? bulgot? bulgot ma chyba większe takie...jeszcze nie wiem co , ale ma większe, to pewne , hej mua:)

zgłoś

mua
10 września 2014 o 12:29

czyli jednak bulgotruś ;))

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:31

oooo widzisz mua, natomiast bulgotruś brzmi rozkosznie ;d

zgłoś

e.
10 września 2014 o 12:18

(Hoscka, wzięłosię i cóś wyleciało od Ciebie. W Kosmos :)) Z moim komentarzem :)) Mam nadzieję, że UFOkom się spodoba :))

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:24

e.:) a mówisz może o komentarzu pod moją najnowszą cotonagleznikniętą publikacją? Bo jeśli tak, to nie zdążyłam przeczytać bo jakby głowę jej ucięto.

zgłoś

e.
10 września 2014 o 12:26

yhy yhy... :) RM, wziął ją i frrruuuu... ????

zgłoś

hossa
10 września 2014 o 12:30

ano:) ale to był bardzo duży i ciężki koszyczek to fruuuu łatwe pewnie nie było ( mam nadzieję;> )

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się