ja tam nie wiem, przeca ma róg, i to taki szarpany dziwnie, sama się zdziwiłam, że taki szarpany wyszedł zamiast jakiegoś gładkiego rogu. Hm. hej, hej deRuda:) p.s u Was też tak gorąco jak u nas ?
Przejrzałem niemal wszystkie Twoje rysunki. Jestem pod szczerym urokiem. To wielki przywilej zachować wrażliwość dziecka, a Twoje rysunki reprezentują ją z niebanalnym talentem. Jestem pełen podziwu. Gdybym mógł Ci poradzić, to chciałbym zainspirować Ciebie do zastosowanie bardziej różnorodnych technik. A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci. (To jest także niezły biznes)
Pozdrawiam
"A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci". O, to, to. Może jedynie sama bym szukała innego słowa dla "powinnaś". Co my tam wiemy tak naprawdę, co kto i komu i na co po jest winien.
heh, bardzo to miłe co napisałeś Lechu i o wrażliwości dziecka i o ilustrowaniu i w ogóle :) dziękuję ślicznie, ale, no właśnie "ale" jest tak wielkie, że nie do opisania jakie wielkie :) Pozdrawiam serdecznie i ja.
hej, hoss :) Hm, zastanawiam się, jak wygląda na obrazku takie Ale Tak Wielkie Że Aż Nie Do Opisania Jak Wielkie. Ufff :O Przynajmniej wiadomo, jak ma na imię: Ale z tego gatunku ma na imię Atwżando ;d
hahah:) minibestia, ale roga ma ;d hej iss:) Stan pozaprzejściowy bardzo interesująco brzmi, znowuż mi rozbrykała wyobraźnia, a potrafi być lekko męcząca ;d
sama słodycz :)
zgłoś
ja tam nie wiem, przeca ma róg, i to taki szarpany dziwnie, sama się zdziwiłam, że taki szarpany wyszedł zamiast jakiegoś gładkiego rogu. Hm. hej, hej deRuda:) p.s u Was też tak gorąco jak u nas ?
zgłoś
:) pozdrawiam serdecznie, Hossa :)
zgłoś
i ja, i ja pozdrawiam Eva:)
zgłoś
też wrócę. to jest dziko powabne :d chcę tu przyjść bez złości
zgłoś
Przejrzałem niemal wszystkie Twoje rysunki. Jestem pod szczerym urokiem. To wielki przywilej zachować wrażliwość dziecka, a Twoje rysunki reprezentują ją z niebanalnym talentem. Jestem pełen podziwu. Gdybym mógł Ci poradzić, to chciałbym zainspirować Ciebie do zastosowanie bardziej różnorodnych technik. A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci. (To jest także niezły biznes) Pozdrawiam
zgłoś
"A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci". O, to, to. Może jedynie sama bym szukała innego słowa dla "powinnaś". Co my tam wiemy tak naprawdę, co kto i komu i na co po jest winien.
zgłoś
heh, bardzo to miłe co napisałeś Lechu i o wrażliwości dziecka i o ilustrowaniu i w ogóle :) dziękuję ślicznie, ale, no właśnie "ale" jest tak wielkie, że nie do opisania jakie wielkie :) Pozdrawiam serdecznie i ja.
zgłoś
hej iss:)
zgłoś
hej, hoss :) Hm, zastanawiam się, jak wygląda na obrazku takie Ale Tak Wielkie Że Aż Nie Do Opisania Jak Wielkie. Ufff :O Przynajmniej wiadomo, jak ma na imię: Ale z tego gatunku ma na imię Atwżando ;d
zgłoś
Atwżando;d o jakie fajne imię, a i gatunek niezwykły bo bardzo pojemny. Heh, na opowieść :) dzięki iss:)
zgłoś
mysia kochana :)
zgłoś
:d dzięki Damian:)
zgłoś
siedzi w dziurce jak pod miotłą ;)
zgłoś
ano, może tak być, może tak być:) hej Jaga
zgłoś
:)
zgłoś
:) no hej czarnaowieczko
zgłoś
Cudne zwierzę, nożesz. Utrzymuje czar/wdzięk w stanie pozaprzejściowym. Normalnie, bestia. Piękna, że hej :d
zgłoś
hahah:) minibestia, ale roga ma ;d hej iss:) Stan pozaprzejściowy bardzo interesująco brzmi, znowuż mi rozbrykała wyobraźnia, a potrafi być lekko męcząca ;d
zgłoś
;) http://www.youtube.com/watch?v=6qfwdIQtVFk
zgłoś
;) ano, tak to właśnie czasem sztormowo na łączach wyobraźni bywa;d jeżu, a mogłoby tak sobie letko płynąć
zgłoś
:)
zgłoś
no niemalże bulgot ;))), aaalbo połączenie z trusiem heheh
zgłoś
bulgot? bulgot? bulgot ma chyba większe takie...jeszcze nie wiem co , ale ma większe, to pewne , hej mua:)
zgłoś
czyli jednak bulgotruś ;))
zgłoś
oooo widzisz mua, natomiast bulgotruś brzmi rozkosznie ;d
zgłoś
(Hoscka, wzięłosię i cóś wyleciało od Ciebie. W Kosmos :)) Z moim komentarzem :)) Mam nadzieję, że UFOkom się spodoba :))
zgłoś
e.:) a mówisz może o komentarzu pod moją najnowszą cotonagleznikniętą publikacją? Bo jeśli tak, to nie zdążyłam przeczytać bo jakby głowę jej ucięto.
zgłoś
yhy yhy... :) RM, wziął ją i frrruuuu... ????
zgłoś
ano:) ale to był bardzo duży i ciężki koszyczek to fruuuu łatwe pewnie nie było ( mam nadzieję;> )
zgłoś