31 july 2014

graphics

hossa
hossa

deRuda
31 july 2014 at 14:14

sama słodycz :)

report

hossa
31 july 2014 at 14:17

ja tam nie wiem, przeca ma róg, i to taki szarpany dziwnie, sama się zdziwiłam, że taki szarpany wyszedł zamiast jakiegoś gładkiego rogu. Hm. hej, hej deRuda:) p.s u Was też tak gorąco jak u nas ?

report

Eva T.
31 july 2014 at 14:28

:) pozdrawiam serdecznie, Hossa :)

report

hossa
31 july 2014 at 14:31

i ja, i ja pozdrawiam Eva:)

report

issa
31 july 2014 at 17:34

też wrócę. to jest dziko powabne :d chcę tu przyjść bez złości

report

Lech
31 july 2014 at 22:41

Przejrzałem niemal wszystkie Twoje rysunki. Jestem pod szczerym urokiem. To wielki przywilej zachować wrażliwość dziecka, a Twoje rysunki reprezentują ją z niebanalnym talentem. Jestem pełen podziwu. Gdybym mógł Ci poradzić, to chciałbym zainspirować Ciebie do zastosowanie bardziej różnorodnych technik. A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci. (To jest także niezły biznes) Pozdrawiam

report

issa
31 july 2014 at 23:25

"A w ogóle powinnaś poważnie pomyśleć o ilustrowaniu książek dla dzieci". O, to, to. Może jedynie sama bym szukała innego słowa dla "powinnaś". Co my tam wiemy tak naprawdę, co kto i komu i na co po jest winien.

report

hossa
1 august 2014 at 17:20

heh, bardzo to miłe co napisałeś Lechu i o wrażliwości dziecka i o ilustrowaniu i w ogóle :) dziękuję ślicznie, ale, no właśnie "ale" jest tak wielkie, że nie do opisania jakie wielkie :) Pozdrawiam serdecznie i ja.

report

hossa
1 august 2014 at 17:20

hej iss:)

report

issa
1 august 2014 at 17:56

hej, hoss :) Hm, zastanawiam się, jak wygląda na obrazku takie Ale Tak Wielkie Że Aż Nie Do Opisania Jak Wielkie. Ufff :O Przynajmniej wiadomo, jak ma na imię: Ale z tego gatunku ma na imię Atwżando ;d

report

hossa
2 august 2014 at 07:56

Atwżando;d o jakie fajne imię, a i gatunek niezwykły bo bardzo pojemny. Heh, na opowieść :) dzięki iss:)

report

Damian Paradoks
31 july 2014 at 23:30

mysia kochana :)

report

hossa
1 august 2014 at 17:21

:d dzięki Damian:)

report

Jaga
1 august 2014 at 23:23

siedzi w dziurce jak pod miotłą ;)

report

hossa
2 august 2014 at 07:57

ano, może tak być, może tak być:) hej Jaga

report

czarnaowieczka
3 august 2014 at 19:54

:)

report

hossa
4 august 2014 at 07:09

:) no hej czarnaowieczko

report

issa
10 september 2014 at 12:09

Cudne zwierzę, nożesz. Utrzymuje czar/wdzięk w stanie pozaprzejściowym. Normalnie, bestia. Piękna, że hej :d

report

hossa
10 september 2014 at 12:13

hahah:) minibestia, ale roga ma ;d hej iss:) Stan pozaprzejściowy bardzo interesująco brzmi, znowuż mi rozbrykała wyobraźnia, a potrafi być lekko męcząca ;d

report

issa
10 september 2014 at 12:21

;) http://www.youtube.com/watch?v=6qfwdIQtVFk

report

hossa
10 september 2014 at 12:27

;) ano, tak to właśnie czasem sztormowo na łączach wyobraźni bywa;d jeżu, a mogłoby tak sobie letko płynąć

report

issa
10 september 2014 at 16:41

:)

report

mua
10 september 2014 at 12:16

no niemalże bulgot ;))), aaalbo połączenie z trusiem heheh

report

hossa
10 september 2014 at 12:28

bulgot? bulgot? bulgot ma chyba większe takie...jeszcze nie wiem co , ale ma większe, to pewne , hej mua:)

report

mua
10 september 2014 at 12:29

czyli jednak bulgotruś ;))

report

hossa
10 september 2014 at 12:31

oooo widzisz mua, natomiast bulgotruś brzmi rozkosznie ;d

report

e.
10 september 2014 at 12:18

(Hoscka, wzięłosię i cóś wyleciało od Ciebie. W Kosmos :)) Z moim komentarzem :)) Mam nadzieję, że UFOkom się spodoba :))

report

hossa
10 september 2014 at 12:24

e.:) a mówisz może o komentarzu pod moją najnowszą cotonagleznikniętą publikacją? Bo jeśli tak, to nie zdążyłam przeczytać bo jakby głowę jej ucięto.

report

e.
10 september 2014 at 12:26

yhy yhy... :) RM, wziął ją i frrruuuu... ????

report

hossa
10 september 2014 at 12:30

ano:) ale to był bardzo duży i ciężki koszyczek to fruuuu łatwe pewnie nie było ( mam nadzieję;> )

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register