27 czerwca 2013

dziennik

kim167
kim167

zamknięte oczy

Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami.”

Nie spuszcza ze mnie oka. Czuję się dziwnie. Zastygam i resztkami sił udaję, że nic mnie to nie obchodzi. Czuję jak topnieją lodowce. Zapadają się w bezdenną toń oceanu. Myślałam - nikomu nie wolno tak na mnie patrzeć. Nikt nie odważy się zbliżyć do Królowej Śniegu. On  patrzył. On był bliżej niż ktokolwiek. Nasze oczy połączyło to długie spojrzenie. Jego serce tak blisko mojego, że zabrakło miejsca na jeden, krótki oddech. 

Pamiętasz - zimą śnieg zasypał mój uśmiech. Nie było Cię przy mnie tak jak nie ma Cię przy mnie teraz.

"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.."

kim167
27 czerwca 2013 o 07:46

i "znowu w drogę, w drogę trzeba iść, w życie się zanurzyć.."

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 07:50

dokładnie.. róża.. róża, która oznacza, że to jeszcze nie jest całkiem poza nami. oznacza tęsknotę za czymś, czego już nie ma. dziękuję Duszku :)

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 07:56

"Sza, cicho-sza, czas na ciszę. .". . uwielbiam tą piosenkę :)

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 07:58

"tak przemijasz w miejscu, spalasz się. .", "i te wiersze napisane dla nikogo. ."

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 08:00

to nie Budka, ale ja uwielbiam tę piosenkę. . http://www.youtube.com/watch?v=NI1quFVAdeg

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 08:03

oj bardzo. . "MIłość durna, miłość zła nie ma władzy nade mną"

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 08:05

jaka słabość taki grzech..

zgłoś

Bazyliszek
29 czerwca 2013 o 18:21

ladnie kim:)))) https://www.youtube.com/watch?v=yszl2d1S0Wc

zgłoś

kim167
29 czerwca 2013 o 20:21

Bazyliszku dziękuję :))) "let me take you down. . " :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się