„Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami.”
Nie spuszcza ze mnie oka. Czuję się dziwnie. Zastygam i resztkami sił udaję, że nic mnie to nie obchodzi. Czuję jak topnieją lodowce. Zapadają się w bezdenną toń oceanu. Myślałam - nikomu nie wolno tak na mnie patrzeć. Nikt nie odważy się zbliżyć do Królowej Śniegu. On patrzył. On był bliżej niż ktokolwiek. Nasze oczy połączyło to długie spojrzenie. Jego serce tak blisko mojego, że zabrakło miejsca na jeden, krótki oddech.
Pamiętasz - zimą śnieg zasypał mój uśmiech. Nie było Cię przy mnie tak jak nie ma Cię przy mnie teraz.
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.."
i "znowu w drogę, w drogę trzeba iść, w życie się zanurzyć.."
zgłoś
dokładnie.. róża.. róża, która oznacza, że to jeszcze nie jest całkiem poza nami. oznacza tęsknotę za czymś, czego już nie ma. dziękuję Duszku :)
zgłoś
"Sza, cicho-sza, czas na ciszę. .". . uwielbiam tą piosenkę :)
zgłoś
"tak przemijasz w miejscu, spalasz się. .", "i te wiersze napisane dla nikogo. ."
zgłoś
to nie Budka, ale ja uwielbiam tę piosenkę. . http://www.youtube.com/watch?v=NI1quFVAdeg
zgłoś
oj bardzo. . "MIłość durna, miłość zła nie ma władzy nade mną"
zgłoś
jaka słabość taki grzech..
zgłoś
ladnie kim:)))) https://www.youtube.com/watch?v=yszl2d1S0Wc
zgłoś
Bazyliszku dziękuję :))) "let me take you down. . " :)
zgłoś