27 june 2013

diary

kim167
kim167

zamknięte oczy

Mogłaby zamknąć oczy, udawać, że wszystko jest w porządku. Wiedziała jednak, że nie da się żyć z zamkniętymi oczami.”

Nie spuszcza ze mnie oka. Czuję się dziwnie. Zastygam i resztkami sił udaję, że nic mnie to nie obchodzi. Czuję jak topnieją lodowce. Zapadają się w bezdenną toń oceanu. Myślałam - nikomu nie wolno tak na mnie patrzeć. Nikt nie odważy się zbliżyć do Królowej Śniegu. On  patrzył. On był bliżej niż ktokolwiek. Nasze oczy połączyło to długie spojrzenie. Jego serce tak blisko mojego, że zabrakło miejsca na jeden, krótki oddech. 

Pamiętasz - zimą śnieg zasypał mój uśmiech. Nie było Cię przy mnie tak jak nie ma Cię przy mnie teraz.

"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój.."

kim167
27 june 2013 at 07:46

i "znowu w drogę, w drogę trzeba iść, w życie się zanurzyć.."

report

kim167
27 june 2013 at 07:50

dokładnie.. róża.. róża, która oznacza, że to jeszcze nie jest całkiem poza nami. oznacza tęsknotę za czymś, czego już nie ma. dziękuję Duszku :)

report

kim167
27 june 2013 at 07:56

"Sza, cicho-sza, czas na ciszę. .". . uwielbiam tą piosenkę :)

report

kim167
27 june 2013 at 07:58

"tak przemijasz w miejscu, spalasz się. .", "i te wiersze napisane dla nikogo. ."

report

kim167
27 june 2013 at 08:00

to nie Budka, ale ja uwielbiam tę piosenkę. . http://www.youtube.com/watch?v=NI1quFVAdeg

report

kim167
27 june 2013 at 08:03

oj bardzo. . "MIłość durna, miłość zła nie ma władzy nade mną"

report

kim167
27 june 2013 at 08:05

jaka słabość taki grzech..

report

Bazyliszek
29 june 2013 at 18:21

ladnie kim:)))) https://www.youtube.com/watch?v=yszl2d1S0Wc

report

kim167
29 june 2013 at 20:21

Bazyliszku dziękuję :))) "let me take you down. . " :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register