|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (801) Proza (73) Dziennik (269) Fotografia (24)
Pocztówka poetycka (3) Handmade (24) O autorze Znajomi (94) | |
coś narasta obłapia żebra
może to szczęście
a może febra
uchylam powiekę na resztki słońca
albo ja albo ono
wytrwam do końca
a jednak...
ono
coś pękło w środku
zamknę powiekę
będzie w porządku
...będzie, Wieś...:)
zgłoś
tak myślałem Veronico:))))
zgłoś
grunt to optymizm!:)
zgłoś
:)) grunt to opcja optymalna;))))
zgłoś
grunt to optymalna pozycja :))
zgłoś
w gruncie rzeczy:)))
zgłoś
rzecz (samą) trza gruntownie ;)
zgłoś
zagruntować znaczy:)))
zgłoś
bo zawsze trza do rzeczy ;))
zgłoś
i od niej i do niej- punkt odniesienia/ grunt zatem mieć zawsze coś do rzeczenia;)))
zgłoś
od rzeczy do Lasa / a las na gruncie :))
zgłoś
od Lasa do Sasa- obaj w gruncie;))
zgłoś
rzeczowo i gruntownie ;))
zgłoś
ból może też łomotać o żebra... pozostało oczekiwać przybycia andromedy, ale i tak będzie w porządku :)
zgłoś
drżę z przejęcia i szykuję powitalną mowę:))))))
zgłoś
tylko nie za długą ;)))
zgłoś
eee dwa trzy słowa w różnej tonacji ze stowarzyszeniem orkiestry;)))
zgłoś
gdy coś w tobie pęka/ to wielka jest strata/ lecz czy ów uszczerbek/ powieka załata?//;)
zgłoś
jestem pęknięty / to fakt stwierdzony/ (mówią że to spore pęknięcie / z drugiej jakby strony/ więc go nie widać na rzut oka pierwszy/ choć czasem nakopać chce ktoś kto śmielszy;)))
zgłoś
Wieś przymknął oko , no i ma spoko :)
zgłoś
słońce praży ale nie do środka/ a Wieś z przymkniętym okiem głaszcze kotka:))))
zgłoś
Drwin ;)))) fajne :)
zgłoś
:))))- to egzystencjonalizm środka:)))
zgłoś
Czyś pęknięty, czy zamknięta powieka/ z Tobą, nigdy czas nie ucieka...;))
zgłoś
ucieka ze mną i widzę to w zwierciadle/ choć walczę z upływem / coraz to zajadlej:))))
zgłoś
jest, jest w porządku....
zgłoś
:))))
zgłoś
hipo..? ;)))
zgłoś
chondryk czy alergik:))))
zgłoś
oby nie febra:)
zgłoś
Oby:))))
zgłoś
ukradłam Twój sposób, powiekę zamykam i na wszelki wypadek szybciutko umykam :)))
zgłoś
dobry sposób i nie razi:))))
zgłoś
ja se chyba napisze coś "od dołu", bo tak Wam idzie, że zazdroszczę ;))
zgłoś
hosseńko :))- zdecydowanie bardziej stosowny wydaje się kierunek przeciwny- do góry:))))- czekamy:))))
zgłoś
z pragmatycznego punktu widzenia >jeśli coś uparcie nie chce zniknąć>przymkniecie oka nie ma znaczenia>ale dla spokoju warto przymknąć
zgłoś
uwielbiam pragmatyczne podejście do tematu:)))
zgłoś