11 october 2012

diary

Wieśniak M
Wieśniak M

w środku

coś narasta obłapia żebra
może to szczęście
a może febra
uchylam powiekę na resztki słońca
albo ja albo ono
wytrwam do końca
a jednak...
ono
coś pękło w środku
zamknę powiekę
będzie w porządku

Veronica chamaedrys L
11 october 2012 at 15:07

...będzie, Wieś...:)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 15:30

tak myślałem Veronico:))))

report

zuzanna809
11 october 2012 at 15:14

grunt to optymizm!:)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 15:33

:)) grunt to opcja optymalna;))))

report

jeśli tylko
16 october 2012 at 20:29

grunt to optymalna pozycja :))

report

Wieśniak M
16 october 2012 at 21:40

w gruncie rzeczy:)))

report

jeśli tylko
16 october 2012 at 21:43

rzecz (samą) trza gruntownie ;)

report

Wieśniak M
16 october 2012 at 21:44

zagruntować znaczy:)))

report

jeśli tylko
16 october 2012 at 21:51

bo zawsze trza do rzeczy ;))

report

Wieśniak M
16 october 2012 at 21:58

i od niej i do niej- punkt odniesienia/ grunt zatem mieć zawsze coś do rzeczenia;)))

report

jeśli tylko
16 october 2012 at 22:00

od rzeczy do Lasa / a las na gruncie :))

report

Wieśniak M
16 october 2012 at 22:04

od Lasa do Sasa- obaj w gruncie;))

report

jeśli tylko
16 october 2012 at 22:09

rzeczowo i gruntownie ;))

report

deRuda
11 october 2012 at 15:50

ból może też łomotać o żebra... pozostało oczekiwać przybycia andromedy, ale i tak będzie w porządku :)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 19:37

drżę z przejęcia i szykuję powitalną mowę:))))))

report

deRuda
11 october 2012 at 19:53

tylko nie za długą ;)))

report

Wieśniak M
12 october 2012 at 20:59

eee dwa trzy słowa w różnej tonacji ze stowarzyszeniem orkiestry;)))

report

ApisTaur
11 october 2012 at 15:54

gdy coś w tobie pęka/ to wielka jest strata/ lecz czy ów uszczerbek/ powieka załata?//;)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 19:50

jestem pęknięty / to fakt stwierdzony/ (mówią że to spore pęknięcie / z drugiej jakby strony/ więc go nie widać na rzut oka pierwszy/ choć czasem nakopać chce ktoś kto śmielszy;)))

report

Jerzy Woliński
11 october 2012 at 16:07

Wieś przymknął oko , no i ma spoko :)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 20:02

słońce praży ale nie do środka/ a Wieś z przymkniętym okiem głaszcze kotka:))))

report

Istar
11 october 2012 at 18:09

Drwin ;)))) fajne :)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 20:03

:))))- to egzystencjonalizm środka:)))

report

Jaga
11 october 2012 at 19:23

Czyś pęknięty, czy zamknięta powieka/ z Tobą, nigdy czas nie ucieka...;))

report

Wieśniak M
12 october 2012 at 21:01

ucieka ze mną i widzę to w zwierciadle/ choć walczę z upływem / coraz to zajadlej:))))

report

An - Anna Awsiukiewicz
11 october 2012 at 19:41

jest, jest w porządku....

report

Wieśniak M
12 october 2012 at 21:00

:))))

report

jeśli tylko
11 october 2012 at 19:59

hipo..? ;)))

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 20:00

chondryk czy alergik:))))

report

Hania
11 october 2012 at 20:00

oby nie febra:)

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 20:09

Oby:))))

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
11 october 2012 at 20:07

ukradłam Twój sposób, powiekę zamykam i na wszelki wypadek szybciutko umykam :)))

report

Wieśniak M
11 october 2012 at 20:09

dobry sposób i nie razi:))))

report

hossa
11 october 2012 at 22:25

ja se chyba napisze coś "od dołu", bo tak Wam idzie, że zazdroszczę ;))

report

Wieśniak M
12 october 2012 at 06:46

hosseńko :))- zdecydowanie bardziej stosowny wydaje się kierunek przeciwny- do góry:))))- czekamy:))))

report

Drwal
11 october 2012 at 22:28

z pragmatycznego punktu widzenia >jeśli coś uparcie nie chce zniknąć>przymkniecie oka nie ma znaczenia>ale dla spokoju warto przymknąć

report

Wieśniak M
12 october 2012 at 21:00

uwielbiam pragmatyczne podejście do tematu:)))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register