|
| |
|
ALL WORKS
Poetry (801) Prose (73) Diary (269) Photography (24)
Postcards (3) Handmade (24) About me Friends (94) | |
coś narasta obłapia żebra
może to szczęście
a może febra
uchylam powiekę na resztki słońca
albo ja albo ono
wytrwam do końca
a jednak...
ono
coś pękło w środku
zamknę powiekę
będzie w porządku
...będzie, Wieś...:)
report
tak myślałem Veronico:))))
report
grunt to optymizm!:)
report
:)) grunt to opcja optymalna;))))
report
grunt to optymalna pozycja :))
report
w gruncie rzeczy:)))
report
rzecz (samą) trza gruntownie ;)
report
zagruntować znaczy:)))
report
bo zawsze trza do rzeczy ;))
report
i od niej i do niej- punkt odniesienia/ grunt zatem mieć zawsze coś do rzeczenia;)))
report
od rzeczy do Lasa / a las na gruncie :))
report
od Lasa do Sasa- obaj w gruncie;))
report
rzeczowo i gruntownie ;))
report
ból może też łomotać o żebra... pozostało oczekiwać przybycia andromedy, ale i tak będzie w porządku :)
report
drżę z przejęcia i szykuję powitalną mowę:))))))
report
tylko nie za długą ;)))
report
eee dwa trzy słowa w różnej tonacji ze stowarzyszeniem orkiestry;)))
report
gdy coś w tobie pęka/ to wielka jest strata/ lecz czy ów uszczerbek/ powieka załata?//;)
report
jestem pęknięty / to fakt stwierdzony/ (mówią że to spore pęknięcie / z drugiej jakby strony/ więc go nie widać na rzut oka pierwszy/ choć czasem nakopać chce ktoś kto śmielszy;)))
report
Wieś przymknął oko , no i ma spoko :)
report
słońce praży ale nie do środka/ a Wieś z przymkniętym okiem głaszcze kotka:))))
report
Drwin ;)))) fajne :)
report
:))))- to egzystencjonalizm środka:)))
report
Czyś pęknięty, czy zamknięta powieka/ z Tobą, nigdy czas nie ucieka...;))
report
ucieka ze mną i widzę to w zwierciadle/ choć walczę z upływem / coraz to zajadlej:))))
report
jest, jest w porządku....
report
:))))
report
hipo..? ;)))
report
chondryk czy alergik:))))
report
oby nie febra:)
report
Oby:))))
report
ukradłam Twój sposób, powiekę zamykam i na wszelki wypadek szybciutko umykam :)))
report
dobry sposób i nie razi:))))
report
ja se chyba napisze coś "od dołu", bo tak Wam idzie, że zazdroszczę ;))
report
hosseńko :))- zdecydowanie bardziej stosowny wydaje się kierunek przeciwny- do góry:))))- czekamy:))))
report
z pragmatycznego punktu widzenia >jeśli coś uparcie nie chce zniknąć>przymkniecie oka nie ma znaczenia>ale dla spokoju warto przymknąć
report
uwielbiam pragmatyczne podejście do tematu:)))
report