11 kwietnia 2013

fotografia

sergiusz juriev
sergiusz juriev

Na zawsze pamiec o mojej Tanie

Na zawsze pamiec o mojej Tanie

10 08 1081 - 12 03 2013 Niech dla nia bedzie ziemia pieleryna i mrak upokoje ja z mira (bez klopot i z martwlen a to znaczy w umileniu)

deRuda
11 kwietnia 2013 o 00:04

...

zgłoś

Joha
11 kwietnia 2013 o 00:08

...

zgłoś

Veronica chamaedrys L
11 kwietnia 2013 o 00:17

...

zgłoś

RENATA
11 kwietnia 2013 o 09:11

......

zgłoś

blue eye
11 kwietnia 2013 o 09:17

Współczuję... Dużo siły Sergiuszu w dalszym życiu!

zgłoś

jeśli tylko
11 kwietnia 2013 o 09:19

... idź dalej, nieś pamięć, współczuję bardzo

zgłoś

piórko
11 kwietnia 2013 o 19:14

Wyrazy współczucia i dużo siły.

zgłoś

slonce1907
12 kwietnia 2013 o 11:11

czasu i siły...

zgłoś

alt art
12 kwietnia 2013 o 11:13

..

zgłoś

Jerzy Woliński
12 kwietnia 2013 o 21:04

...

zgłoś

AS
12 kwietnia 2013 o 21:35

...

zgłoś

gabrysia cabaj
12 kwietnia 2013 o 22:22

w umileniu...

zgłoś

ratienka
12 kwietnia 2013 o 23:06

jaka piękna! Uśmiecha się do Ciebie z nieba...

zgłoś

Eva T.
13 kwietnia 2013 o 10:43

...

zgłoś

sisey
13 kwietnia 2013 o 19:22

ech, Sergiusz. nam żyć wypada, nawet gdy gasną światła.

zgłoś

sergiusz juriev
14 kwietnia 2013 o 16:46

Tak jest, blakamy sie w temnosci szukajac przeswita. Tracimy z bola bliskich. I nadal cierpiac zyc musimy...

zgłoś

Kate
14 kwietnia 2013 o 16:47

Ale była. Piękna, kochająca. Twoja. I tego nikt Ci nie odbierze. Bardzo mi przykro.

zgłoś

M.S.
15 kwietnia 2013 o 13:33

[*] nie wiem co powiedzieć... Trzymaj się chłopaku!

zgłoś

Szel
15 kwietnia 2013 o 13:47

latwiej jest wierzacym w Boga Sergiuszu, dla nich jest jasne smierc ze to rozlaka tylko na tym padole....echhh [*]

zgłoś

milena
15 kwietnia 2013 o 20:07

piękna z całym ciepłem w spojrzeniu, taką pamiętać to dar

zgłoś

Wieśniak M
15 kwietnia 2013 o 20:08

[*]

zgłoś

Bożena Brzozowska
18 kwietnia 2013 o 21:10

.. :( wyrazy współczucia

zgłoś

xyz
31 maja 2014 o 20:02

requiescat in pace

zgłoś

Arsis
19 lutego 2021 o 17:37

Искренне сочувствую. Я люблю свою Евгению... где-то есть... Я слышу ее голос всегда по ночам, словно из далекой бездны… Встречаемся в заброшенных местах, общаясь сквозь шум ветра, скрип деревянных полов... Я пишу ее имя на покрытой пылью столешнице… *** https://www.youtube.com/watch?v=JFYSDFm9hPA

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się