|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (129) Proza (3) Dziennik (6) Fotografia (129) Grafika (1)
Pocztówka poetycka (1) O autorze Znajomi (20) | |
Na zawsze pamiec o mojej Tanie
10 08 1081 - 12 03 2013
Niech dla nia bedzie ziemia pieleryna i mrak upokoje ja z mira (bez klopot i z martwlen a to znaczy w umileniu)
...
zgłoś
...
zgłoś
...
zgłoś
......
zgłoś
Współczuję... Dużo siły Sergiuszu w dalszym życiu!
zgłoś
... idź dalej, nieś pamięć, współczuję bardzo
zgłoś
Wyrazy współczucia i dużo siły.
zgłoś
czasu i siły...
zgłoś
..
zgłoś
...
zgłoś
...
zgłoś
w umileniu...
zgłoś
jaka piękna! Uśmiecha się do Ciebie z nieba...
zgłoś
...
zgłoś
ech, Sergiusz. nam żyć wypada, nawet gdy gasną światła.
zgłoś
Tak jest, blakamy sie w temnosci szukajac przeswita. Tracimy z bola bliskich. I nadal cierpiac zyc musimy...
zgłoś
Ale była. Piękna, kochająca. Twoja. I tego nikt Ci nie odbierze. Bardzo mi przykro.
zgłoś
[*] nie wiem co powiedzieć... Trzymaj się chłopaku!
zgłoś
latwiej jest wierzacym w Boga Sergiuszu, dla nich jest jasne smierc ze to rozlaka tylko na tym padole....echhh [*]
zgłoś
piękna z całym ciepłem w spojrzeniu, taką pamiętać to dar
zgłoś
[*]
zgłoś
.. :( wyrazy współczucia
zgłoś
requiescat in pace
zgłoś
Искренне сочувствую. Я люблю свою Евгению... где-то есть... Я слышу ее голос всегда по ночам, словно из далекой бездны… Встречаемся в заброшенных местах, общаясь сквозь шум ветра, скрип деревянных полов... Я пишу ее имя на покрытой пылью столешнице… *** https://www.youtube.com/watch?v=JFYSDFm9hPA
zgłoś