Bazyliszek
28 sierpnia 2012 o 17:50

Layout: Ruda za co bardzo dziekuje:))))

zgłoś

Monika Joanna
28 sierpnia 2012 o 18:16

bardzo :)))

zgłoś

Bazyliszek
28 sierpnia 2012 o 18:18

dziękuję Moniś, to takie wakacyjne przemyślania:)))

zgłoś

nieRuda
28 sierpnia 2012 o 23:01

słyszałam: nie umiem robić zdjęć!!!...urzekło mnie tych dwoje ludzi nad brzegiem...słowa doskonale dobrane do obrazu;)))...dla mnie bardzo bardzo romantyczne;)))))))...nie dziękuje Smoku to Twoja zasługa;)))

zgłoś

piórko
29 sierpnia 2012 o 07:56

Słowa współgrają z obrazem. Urokliwe :))

zgłoś

Joha
29 sierpnia 2012 o 12:29

Romantycznie i rdzawo - ciepłe :)

zgłoś

Bazyliszek
29 sierpnia 2012 o 12:31

dobrze słyszałaś Ruda:))))) a tych dwoje zobaczyłem dopiero teraz:))))) jeszcze raz dzięki za wsparcie techniczne:)) piórko dziękuję:))))

zgłoś

Bazyliszek
29 sierpnia 2012 o 12:33

dziękuję Joha tak właśnie było romantycznie, rdzawo i upalnie:)))))

zgłoś

Joha
29 sierpnia 2012 o 12:42

Bardzo się cieszę Bazyliszku :)))))

zgłoś

Bazyliszek
29 sierpnia 2012 o 12:45

:))))

zgłoś

Bazyliszek
29 sierpnia 2012 o 13:23

dziękuję Xymo i takie widoki już niestety tylko na zdjęciach:))))

zgłoś

LadyC
31 sierpnia 2012 o 23:25

koniecznie trzeba oglądać w powiększeniu bo ucieka urok. o mały włos. a tych dwoje ... no cóż, nawet ja doceniam taki romantyzm :))

zgłoś

Bazyliszek
31 sierpnia 2012 o 23:26

Lady to balkon na odlegosc stop no i zagle, co ja moge:))))

zgłoś

LadyC
31 sierpnia 2012 o 23:31

chyba nic. podoba mi się. ujmuje mnie. straszne nie?

zgłoś

Veronica chamaedrys L
31 sierpnia 2012 o 23:39

...na balkonie nic nie ukryjesz...:)

zgłoś

Bazyliszek
31 sierpnia 2012 o 23:32

oj az sie boje:)))))))

zgłoś

Veronica chamaedrys L
31 sierpnia 2012 o 23:48

...masz prawo do swoich uczuć...:)...ja wychodzę właśnie na swój balkon...

zgłoś

Bazyliszek
31 sierpnia 2012 o 23:55

Lady w tonaci C jak sie ciesze poetko. Veronico ciesze sie ze masz tez taki balkon:))))pozdowionka;)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
1 września 2012 o 00:02

:)

zgłoś

Bazyliszek
1 września 2012 o 00:04

:))))

zgłoś

Eva T.
1 września 2012 o 00:47

Patrzac na miniaturke zdjecia, myslalam, ze to samolot wystartowal...A to tylko lampa! :) Ale efekt jest :)

zgłoś

issa
31 sierpnia 2013 o 23:51

Nic to. Czas na mnie. Pójdę dziś tędy spać. Dobranoc obecnym, nieobecnym i niezdecydowanym, czy są obecni, czy nie

zgłoś

Bazyliszek
31 sierpnia 2013 o 23:54

nie dziwad i ku:))))))

zgłoś

issa
1 września 2013 o 08:11

hahah. ano, może i tak ;d

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się