28 august 2012

postcards

Bazyliszek
Bazyliszek

Bazyliszek
28 august 2012 at 17:50

Layout: Ruda za co bardzo dziekuje:))))

report

Monika Joanna
28 august 2012 at 18:16

bardzo :)))

report

Bazyliszek
28 august 2012 at 18:18

dziękuję Moniś, to takie wakacyjne przemyślania:)))

report

nieRuda
28 august 2012 at 23:01

słyszałam: nie umiem robić zdjęć!!!...urzekło mnie tych dwoje ludzi nad brzegiem...słowa doskonale dobrane do obrazu;)))...dla mnie bardzo bardzo romantyczne;)))))))...nie dziękuje Smoku to Twoja zasługa;)))

report

piórko
29 august 2012 at 07:56

Słowa współgrają z obrazem. Urokliwe :))

report

Joha
29 august 2012 at 12:29

Romantycznie i rdzawo - ciepłe :)

report

Bazyliszek
29 august 2012 at 12:31

dobrze słyszałaś Ruda:))))) a tych dwoje zobaczyłem dopiero teraz:))))) jeszcze raz dzięki za wsparcie techniczne:)) piórko dziękuję:))))

report

Bazyliszek
29 august 2012 at 12:33

dziękuję Joha tak właśnie było romantycznie, rdzawo i upalnie:)))))

report

Joha
29 august 2012 at 12:42

Bardzo się cieszę Bazyliszku :)))))

report

Bazyliszek
29 august 2012 at 12:45

:))))

report

Bazyliszek
29 august 2012 at 13:23

dziękuję Xymo i takie widoki już niestety tylko na zdjęciach:))))

report

LadyC
31 august 2012 at 23:25

koniecznie trzeba oglądać w powiększeniu bo ucieka urok. o mały włos. a tych dwoje ... no cóż, nawet ja doceniam taki romantyzm :))

report

Bazyliszek
31 august 2012 at 23:26

Lady to balkon na odlegosc stop no i zagle, co ja moge:))))

report

LadyC
31 august 2012 at 23:31

chyba nic. podoba mi się. ujmuje mnie. straszne nie?

report

Veronica chamaedrys L
31 august 2012 at 23:39

...na balkonie nic nie ukryjesz...:)

report

Bazyliszek
31 august 2012 at 23:32

oj az sie boje:)))))))

report

Veronica chamaedrys L
31 august 2012 at 23:48

...masz prawo do swoich uczuć...:)...ja wychodzę właśnie na swój balkon...

report

Bazyliszek
31 august 2012 at 23:55

Lady w tonaci C jak sie ciesze poetko. Veronico ciesze sie ze masz tez taki balkon:))))pozdowionka;)

report

Veronica chamaedrys L
1 september 2012 at 00:02

:)

report

Bazyliszek
1 september 2012 at 00:04

:))))

report

Eva T.
1 september 2012 at 00:47

Patrzac na miniaturke zdjecia, myslalam, ze to samolot wystartowal...A to tylko lampa! :) Ale efekt jest :)

report

issa
31 august 2013 at 23:51

Nic to. Czas na mnie. Pójdę dziś tędy spać. Dobranoc obecnym, nieobecnym i niezdecydowanym, czy są obecni, czy nie

report

Bazyliszek
31 august 2013 at 23:54

nie dziwad i ku:))))))

report

issa
1 september 2013 at 08:11

hahah. ano, może i tak ;d

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register