kiosk jak kiosk... cena jak cena... długopis jak długopis... ale on dlatego jest taki niesamowity... bo... niesamowita jest ręka, która nim tworzy... :)))
wymysliłam sobie taką serię (póki co są dwa: mrówkojad i muflon) będzie to seria o tym, że często chce się być kimś innym, mimo, że się jest niezwykłym :) dziękuję
hej deRuda, to jest miazga, masakrujesz tą kreską, świetne, lekkie, stylowe, zabawne, i jest w tym coś z Gastona Vinasa, ale jest to tylko moje subiektywne odczucie, i może lepiej żeby w 100 było to coś z deRudej ;)
deRuda, nie będę się silić na oryginalność, to jest po prostu zachwycające - w każdym najmniejszym szczególe. Najszerzej podziwiam Twój talent i to jak go wykorzystujesz :) pozdrawiam serdecznie
hej Aniu :) dziękuję :) jest mi najlepiej, gdy pojawiają się komentujący i widzą podobnie lub po swojemu moje prace, bo najważniejsze jest, że chcą je oglądać i komentować :) pozdrawiam również
na razie nie, przepraszam, ale nie jestem na to gotowa, tak ładnie napisałaś, że stajesz się dzieckiem i widzem - nigdy nie dowiedziałabym się tego, gdyby były łapki :)
:)) przyznam że ja też wyczuwam, zatem bajkopisarze do dzieła :) (co do mnie jeśli coś mi przyjdzie do głowy natychmiast narysuje - póki co mam w głowie pewnego kruka, który domaga się narysowania, skrzeczy, tupie i szura skrzydłami strasznie)
niesamowity... masz ten długopis... :)))
report
:) dziękuję, zwykły najtańszy z kiosku :)
report
kiosk jak kiosk... cena jak cena... długopis jak długopis... ale on dlatego jest taki niesamowity... bo... niesamowita jest ręka, która nim tworzy... :)))
report
no bardzo mi miło, mojego rośnie :))
report
nawet podobny
report
:))
report
kurcze,super ale opis i tak mnie bardziej zachwycił :)
report
wymysliłam sobie taką serię (póki co są dwa: mrówkojad i muflon) będzie to seria o tym, że często chce się być kimś innym, mimo, że się jest niezwykłym :) dziękuję
report
te ślimaki ;) wszędobylskie stworzenia nawet tu się wgramolił :))
report
uczeń muflona :)))
report
a wygląda na pasażera na gapę ;)
report
za zgodą wlazł ;))
report
jak żywo widać przecież, jaki ma ładny berecik :)
report
:))) o tak i do tego ten berecik za szybko nie ucieka :))
report
Bardzo ładne, zresztą jak zwykle:))) Strasznie to sympatyczne:))))
report
dziękuję Dal :)) miło mi
report
hej deRuda, to jest miazga, masakrujesz tą kreską, świetne, lekkie, stylowe, zabawne, i jest w tym coś z Gastona Vinasa, ale jest to tylko moje subiektywne odczucie, i może lepiej żeby w 100 było to coś z deRudej ;)
report
hej :) to wielki komplement, dziękuję :) a Vinas - pięknie rysuje
report
oooo wreszcie plakat z kandydatem a ktorego mozna glosowac ;)
report
haha :) tylko nie wiem czy on chciałby kandydować - to bardzo nieodpowiedzialne zajęcie ;)
report
gdyby mu obiecac moc sprawcza 440 baranow moze by sie skusil
report
no własnie nie wiem, czy to by nie było na odwrót :)
report
w sumie jakby kandydowal to on by musial obiecywac...
report
Kapelusik porozumiewawczo mrugnął do mnie okiem ;)
report
:)) znaczy się polubił Cię
report
bo ta istota wielce napawa sympatią :)
report
to bardzo mnie cieszy :)
report
deRuda, nie będę się silić na oryginalność, to jest po prostu zachwycające - w każdym najmniejszym szczególe. Najszerzej podziwiam Twój talent i to jak go wykorzystujesz :) pozdrawiam serdecznie
report
hej Aniu :) dziękuję :) jest mi najlepiej, gdy pojawiają się komentujący i widzą podobnie lub po swojemu moje prace, bo najważniejsze jest, że chcą je oglądać i komentować :) pozdrawiam również
report
wzrok ma groźny, ale minę już nie :)
report
pewnie trochę udaje :)) już i tak ślimaki wchodzą mu na głowę ;)
report
póki co przechodzi lwio-kocią metamorfozę, jak zwykle wyobraźnia i kreska!
report
dziękuję Emmo :))
report
piękny temat na baję! Ach, żeby ktoś ją napisał!!:)))
report
:)) a bardzo proszę :) będzie mi miło być inspiracją :))
report
interesująca, pomysłowa, wypracowana grafika i ten śmieszny ślimak...:)
report
dziękuję :) ślimak się trochę zawstydził, taki jakiś niesmiały :))
report
przywróć łapki, nie wiem co powiedzieć. kiedy staję się dzieckiem i widzę.
report
na razie nie, przepraszam, ale nie jestem na to gotowa, tak ładnie napisałaś, że stajesz się dzieckiem i widzem - nigdy nie dowiedziałabym się tego, gdyby były łapki :)
report
Ci to masz towarzystwo..
report
yhy :) same dziwolongi
report
ja bym sobie życzył twórcze rozwinięcie tej bajki o muflonie. wyczuwam olbrzymi potencjał dramatyczny, edukacyjny i ekumeniczny:)
report
:)) przyznam że ja też wyczuwam, zatem bajkopisarze do dzieła :) (co do mnie jeśli coś mi przyjdzie do głowy natychmiast narysuje - póki co mam w głowie pewnego kruka, który domaga się narysowania, skrzeczy, tupie i szura skrzydłami strasznie)
report
Rysuj więc Dorotko, bo kruk może się zbiesić i odfrunąć?! A ja wpatruję się w te czarne, czujne oczka. :)))))) Ale z Ciebie Artycha, no, no!:)
report
;))) nono artycha pełnom gembom :) obiecuję będę rysować, kruk musi się przestać szamotać, bo mam problem z uchwyceniem ;) ale na pewno będzie
report
Słowo się rzekło, Dorcia! :)
report
tak jest :))
report
póki Dorota maluje/ zaczarowanym długopis się czuje ;))
report
:)))
report
... metaforyczne bardzo... Oj, Derudko, ciągle zaskakujesz!:)))
report
dziękuję :) będę się starać, by zaskakiwać jak najdłużej :)
report
muflon to nader uczony / dwurożnie zakręcony / z powodui umaszczenia / chciał być z kruczego plemienia //:)
report
no właśnie, pod wpływem marzeń zmieniło się futro, ale nie wiadomo ile trzeba czekać dalej :))
report
Ech!, deRuda, deRuda!- a u Ciebie znów cuda!:))
report
witaj Wieśniaku :)) miło Cię widzieć :)) dziękuję
report
:)
report
oduśmiecham :)
report
zastanawiam się.. czy gdyby padał deszcz i muflon bardzo zmókł i otrząsnął się, więc gdyby się otrząsnął, to czy nie roztrząsłby się w stado Kruków:)
report
to możliwe :) wszytko zależy jak mocno przesiąknie jest marzeniem futro :)
report
o jakże mądrze jest być rysowanym przez marzenie:):);) hej de Rudo:)
report
:))) hej hej
report