Monika Joanna
27 april 2012 at 20:45

śliczny łabędź i śliczna Ola :)))

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 20:49

łabędź tak:) buziaki

report

Monika Joanna
27 april 2012 at 21:03

Ola też!!!

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 21:08

:)))

report

Rafał Muszer
28 april 2012 at 12:58

co to ma być za tekst? To nie facebook

report

milena
27 april 2012 at 20:46

szkoda że troszkę obcięte - ale cóż za wzrok !! :)

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 20:49

trudno mi było i trochę się bałam:)

report

milena
27 april 2012 at 20:51

nie dziwię się.. groźnie patrzy :)

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 21:07

syczał:)

report

Eva T.
27 april 2012 at 23:38

O, fajny! Przypomnialas mi o moim "przystojniaku" :) Tyle fotek mu pstryknelam, bo caly czas sie popisywal i pieknie pozowal :) Nie syczal...Prawie mu pod skrzydla wlazlam ;)

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 23:56

odważna jesteś i masz szczęście ten był zły to chyba on:) Pozdrawiam Ewuś

report

Eva T.
28 april 2012 at 00:11

Hahaha, ja i odwazna! :) Ale wiesz co...na Twojej fotce to chyba ona, dlatego tak podejrzanie patrzy ;)

report

laura bran
27 april 2012 at 23:49

normalnie marszczy brew i robi kaczy dzióbek ;))

report

ALEKSANDRA
27 april 2012 at 23:57

miałam wrażenie że mówi do mnie : paszła won :)

report

laura bran
28 april 2012 at 00:19

mnie to nieraz pogoniły, bo lubię pływać i czasem będąc blisko brzegu zwyczajnie nie zauważę gniazda w szuwarach... szybkie są :)

report

lajana
28 april 2012 at 00:22

I przez tę długaśną szyję nie zmieścił się w kadrze! ;))

report

Patrycja
28 april 2012 at 17:09

Dzióbasek:)

report

Nevly
28 april 2012 at 17:15

tajemniczy gość ...;)))

report

somebody man
29 april 2012 at 14:05

ostatni wierny...

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register