6 february 2013

postcards

byłem...
byłem...

zaczęłosięodjabłka
7 february 2013 at 01:05

bo miłość jest wieczna jak trawa...

report

deRuda
7 february 2013 at 01:08

pozwólmy

report

Janusz38
7 february 2013 at 01:48

Zbliżmy się najpierw, aby móc nie oddalić ... Ale to moje, bo dziś mi bliskie :) Pięknie :)

report

.
7 february 2013 at 06:33

cieszmy się nią, póki jest...

report

Jerzy Woliński
7 february 2013 at 09:59

takie chwile niech będa wieczne, super:)

report

Vrba
7 february 2013 at 13:04

piękne i...nietrwałe...

report

jeśli tylko
7 february 2013 at 13:06

wystarczy być.. tu..

report

Vrba
7 february 2013 at 13:10

chwila...znika...

report

byłem...
7 february 2013 at 18:18

jak wszystko..

report

Jaga
7 february 2013 at 20:31

:)

report

Hania
7 february 2013 at 20:34

jeszcze będzie przepięknie...

report

Teresa Tomys
7 february 2013 at 21:06

Niezwykle spokojny "obraz". Dla mnie - bardzo!

report

issa
7 february 2013 at 21:07

tak. pozwólmy

report

sisey
7 february 2013 at 22:21

Rzeczywiście, zabrzmiało jak fragment mszy. J. obiecywałeś koniec z makro. Rozumiem, że przeniosłeś się z poezją w fotografię, ale właśnie zamieściłeś nieco "rzeżuchy" z kropelką wody i podniosłym zestawem znaków. nie drażni Cię, że takie rzeczy można tworzyć masowo? Ty, poeta, malarz schodzisz w obszary jakie mnie odstraszają. Głębokie niczym proza Coelho. Rozumiem, że zapożyczyłeś się, dla zacnego zestawu foto, ale czuję że to nie tak (mimo, że sam lubię fotografować).

report

byłem...
7 february 2013 at 22:32

zmiany nadchodzą powoli,dość opornie ale pracuję nad tym i mam nadzieje,że zobaczysz coś trochę innego.Mimo wszystko,moja sympatia do małych rzeczy jak np. moja renta,nie minie.Myślę,że Twój komentarz pomoże mi,dzięki...:)

report

Emma B.
7 february 2013 at 22:39

jak by nie patrzeć te kartki są jedne z najlepszych moim zdaniem

report

Magdala
12 february 2013 at 20:02

to kwestia odbicia i dobrej woli w czekaniu: na siebie nawzajem :) :* boskie czekanie, nie wyścig.

report

zuzanna809
31 march 2013 at 22:07

:)))

report

Emma B.
2 april 2013 at 23:22

perfekcyjna fotografia dla uważnych i dociekliwych

report

byłem...
2 april 2013 at 23:25

przy moim wzroku powinienem cykać pałac kultury ale się uparłem...:)

report

piórko
8 april 2013 at 13:08

Świetne :))

report

byłem...
8 april 2013 at 13:09

:))

report

turkus
20 october 2014 at 00:12

piękna całość i mądra myśl :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register