Rzeczywiście, zabrzmiało jak fragment mszy. J. obiecywałeś koniec z makro. Rozumiem, że przeniosłeś się z poezją w fotografię, ale właśnie zamieściłeś nieco "rzeżuchy" z kropelką wody i podniosłym zestawem znaków. nie drażni Cię, że takie rzeczy można tworzyć masowo? Ty, poeta, malarz schodzisz w obszary jakie mnie odstraszają. Głębokie niczym proza Coelho. Rozumiem, że zapożyczyłeś się, dla zacnego zestawu foto, ale czuję że to nie tak (mimo, że sam lubię fotografować).
zmiany nadchodzą powoli,dość opornie ale pracuję nad tym i mam nadzieje,że zobaczysz coś trochę innego.Mimo wszystko,moja sympatia do małych rzeczy jak np. moja renta,nie minie.Myślę,że Twój komentarz pomoże mi,dzięki...:)
bo miłość jest wieczna jak trawa...
zgłoś
pozwólmy
zgłoś
Zbliżmy się najpierw, aby móc nie oddalić ... Ale to moje, bo dziś mi bliskie :) Pięknie :)
zgłoś
cieszmy się nią, póki jest...
zgłoś
takie chwile niech będa wieczne, super:)
zgłoś
piękne i...nietrwałe...
zgłoś
wystarczy być.. tu..
zgłoś
chwila...znika...
zgłoś
jak wszystko..
zgłoś
:)
zgłoś
jeszcze będzie przepięknie...
zgłoś
Niezwykle spokojny "obraz". Dla mnie - bardzo!
zgłoś
tak. pozwólmy
zgłoś
Rzeczywiście, zabrzmiało jak fragment mszy. J. obiecywałeś koniec z makro. Rozumiem, że przeniosłeś się z poezją w fotografię, ale właśnie zamieściłeś nieco "rzeżuchy" z kropelką wody i podniosłym zestawem znaków. nie drażni Cię, że takie rzeczy można tworzyć masowo? Ty, poeta, malarz schodzisz w obszary jakie mnie odstraszają. Głębokie niczym proza Coelho. Rozumiem, że zapożyczyłeś się, dla zacnego zestawu foto, ale czuję że to nie tak (mimo, że sam lubię fotografować).
zgłoś
zmiany nadchodzą powoli,dość opornie ale pracuję nad tym i mam nadzieje,że zobaczysz coś trochę innego.Mimo wszystko,moja sympatia do małych rzeczy jak np. moja renta,nie minie.Myślę,że Twój komentarz pomoże mi,dzięki...:)
zgłoś
jak by nie patrzeć te kartki są jedne z najlepszych moim zdaniem
zgłoś
to kwestia odbicia i dobrej woli w czekaniu: na siebie nawzajem :) :* boskie czekanie, nie wyścig.
zgłoś
:)))
zgłoś
perfekcyjna fotografia dla uważnych i dociekliwych
zgłoś
przy moim wzroku powinienem cykać pałac kultury ale się uparłem...:)
zgłoś
Świetne :))
zgłoś
:))
zgłoś
piękna całość i mądra myśl :)
zgłoś