zaczęłosięodjabłka
7 lutego 2013 o 01:05

bo miłość jest wieczna jak trawa...

zgłoś

deRuda
7 lutego 2013 o 01:08

pozwólmy

zgłoś

Janusz38
7 lutego 2013 o 01:48

Zbliżmy się najpierw, aby móc nie oddalić ... Ale to moje, bo dziś mi bliskie :) Pięknie :)

zgłoś

.
7 lutego 2013 o 06:33

cieszmy się nią, póki jest...

zgłoś

Jerzy Woliński
7 lutego 2013 o 09:59

takie chwile niech będa wieczne, super:)

zgłoś

Vrba
7 lutego 2013 o 13:04

piękne i...nietrwałe...

zgłoś

jeśli tylko
7 lutego 2013 o 13:06

wystarczy być.. tu..

zgłoś

Vrba
7 lutego 2013 o 13:10

chwila...znika...

zgłoś

byłem...
7 lutego 2013 o 18:18

jak wszystko..

zgłoś

Jaga
7 lutego 2013 o 20:31

:)

zgłoś

Hania
7 lutego 2013 o 20:34

jeszcze będzie przepięknie...

zgłoś

Teresa Tomys
7 lutego 2013 o 21:06

Niezwykle spokojny "obraz". Dla mnie - bardzo!

zgłoś

issa
7 lutego 2013 o 21:07

tak. pozwólmy

zgłoś

sisey
7 lutego 2013 o 22:21

Rzeczywiście, zabrzmiało jak fragment mszy. J. obiecywałeś koniec z makro. Rozumiem, że przeniosłeś się z poezją w fotografię, ale właśnie zamieściłeś nieco "rzeżuchy" z kropelką wody i podniosłym zestawem znaków. nie drażni Cię, że takie rzeczy można tworzyć masowo? Ty, poeta, malarz schodzisz w obszary jakie mnie odstraszają. Głębokie niczym proza Coelho. Rozumiem, że zapożyczyłeś się, dla zacnego zestawu foto, ale czuję że to nie tak (mimo, że sam lubię fotografować).

zgłoś

byłem...
7 lutego 2013 o 22:32

zmiany nadchodzą powoli,dość opornie ale pracuję nad tym i mam nadzieje,że zobaczysz coś trochę innego.Mimo wszystko,moja sympatia do małych rzeczy jak np. moja renta,nie minie.Myślę,że Twój komentarz pomoże mi,dzięki...:)

zgłoś

Emma B.
7 lutego 2013 o 22:39

jak by nie patrzeć te kartki są jedne z najlepszych moim zdaniem

zgłoś

Magdala
12 lutego 2013 o 20:02

to kwestia odbicia i dobrej woli w czekaniu: na siebie nawzajem :) :* boskie czekanie, nie wyścig.

zgłoś

zuzanna809
31 marca 2013 o 22:07

:)))

zgłoś

Emma B.
2 kwietnia 2013 o 23:22

perfekcyjna fotografia dla uważnych i dociekliwych

zgłoś

byłem...
2 kwietnia 2013 o 23:25

przy moim wzroku powinienem cykać pałac kultury ale się uparłem...:)

zgłoś

piórko
8 kwietnia 2013 o 13:08

Świetne :))

zgłoś

byłem...
8 kwietnia 2013 o 13:09

:))

zgłoś

turkus
20 października 2014 o 00:12

piękna całość i mądra myśl :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się