8 stycznia 2018

fotografia

jeśli tylko
jeśli tylko

byłem...
9 stycznia 2018 o 09:14

Świetny kadr...

zgłoś

jeśli tylko
9 stycznia 2018 o 09:45

dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)

zgłoś

alt art
9 stycznia 2018 o 09:37

w takim wszeświecie, taki facet..

zgłoś

jeśli tylko
9 stycznia 2018 o 09:45

nie co dzień się trafia..

zgłoś

alt art
9 stycznia 2018 o 09:49

do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..

zgłoś

jeśli tylko
9 stycznia 2018 o 09:53

trzeba się nieco pochylić..

zgłoś

alt art
9 stycznia 2018 o 09:54

ale czysiem potem wyprostuję..

zgłoś

jeśli tylko
9 stycznia 2018 o 09:55

to kwestia elastyczności ego..

zgłoś

Ania Ostrowska
9 stycznia 2018 o 12:12

Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził

zgłoś

jeśli tylko
9 stycznia 2018 o 12:15

;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))

zgłoś

Ananke
9 stycznia 2018 o 18:08

podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr

zgłoś

jeśli tylko
10 stycznia 2018 o 11:20

Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
10 stycznia 2018 o 19:41

bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!

zgłoś

jeśli tylko
10 stycznia 2018 o 21:33

a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)

zgłoś

Eva T.
10 stycznia 2018 o 21:34

lubie malunki na wodzie :)

zgłoś

jeśli tylko
10 stycznia 2018 o 21:37

pędzlem i piórkiem ;)

zgłoś

lilidae
10 stycznia 2018 o 21:44

Pruje jak lodołamacz:))

zgłoś

jeśli tylko
10 stycznia 2018 o 21:45

pod pełnymi żaglami ;)

zgłoś

smokjerzy
10 stycznia 2018 o 21:57

Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.

zgłoś

jeśli tylko
10 stycznia 2018 o 21:59

dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)

zgłoś

smokjerzy
10 stycznia 2018 o 22:01

To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))

zgłoś

jeśli tylko
11 stycznia 2018 o 00:13

wypięknił ;)

zgłoś

Drwal
14 stycznia 2018 o 15:35

i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???

zgłoś

jeśli tylko
14 stycznia 2018 o 17:44

niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))

zgłoś

jeśli tylko
15 stycznia 2018 o 22:13

witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)

zgłoś

zuzanna809
29 stycznia 2018 o 21:40

Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))

zgłoś

jeśli tylko
30 stycznia 2018 o 10:00

dziękuję, Zuzanko :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się