8 stycznia 2018
fotografia
mandaryn
Świetny kadr...
zgłoś
dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)
w takim wszeświecie, taki facet..
nie co dzień się trafia..
do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..
trzeba się nieco pochylić..
ale czysiem potem wyprostuję..
to kwestia elastyczności ego..
Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził
;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))
podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr
Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))
bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!
a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)
lubie malunki na wodzie :)
pędzlem i piórkiem ;)
Pruje jak lodołamacz:))
pod pełnymi żaglami ;)
Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.
dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)
To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))
wypięknił ;)
i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???
niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))
witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)
Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))
dziękuję, Zuzanko :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
Świetny kadr...
zgłoś
dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)
zgłoś
w takim wszeświecie, taki facet..
zgłoś
nie co dzień się trafia..
zgłoś
do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..
zgłoś
trzeba się nieco pochylić..
zgłoś
ale czysiem potem wyprostuję..
zgłoś
to kwestia elastyczności ego..
zgłoś
Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził
zgłoś
;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))
zgłoś
podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr
zgłoś
Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))
zgłoś
bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!
zgłoś
a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)
zgłoś
lubie malunki na wodzie :)
zgłoś
pędzlem i piórkiem ;)
zgłoś
Pruje jak lodołamacz:))
zgłoś
pod pełnymi żaglami ;)
zgłoś
Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.
zgłoś
dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)
zgłoś
To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))
zgłoś
wypięknił ;)
zgłoś
i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???
zgłoś
niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))
zgłoś
witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)
zgłoś
Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))
zgłoś
dziękuję, Zuzanko :)
zgłoś