8 january 2018
photography
mandaryn
Świetny kadr...
report
dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)
w takim wszeświecie, taki facet..
nie co dzień się trafia..
do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..
trzeba się nieco pochylić..
ale czysiem potem wyprostuję..
to kwestia elastyczności ego..
Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził
;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))
podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr
Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))
bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!
a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)
lubie malunki na wodzie :)
pędzlem i piórkiem ;)
Pruje jak lodołamacz:))
pod pełnymi żaglami ;)
Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.
dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)
To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))
wypięknił ;)
i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???
niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))
witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)
Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))
dziękuję, Zuzanko :)
You have to be logged in to use this feature. please Register
Świetny kadr...
report
dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)
report
w takim wszeświecie, taki facet..
report
nie co dzień się trafia..
report
do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..
report
trzeba się nieco pochylić..
report
ale czysiem potem wyprostuję..
report
to kwestia elastyczności ego..
report
Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził
report
;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))
report
podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr
report
Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))
report
bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!
report
a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)
report
lubie malunki na wodzie :)
report
pędzlem i piórkiem ;)
report
Pruje jak lodołamacz:))
report
pod pełnymi żaglami ;)
report
Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.
report
dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)
report
To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))
report
wypięknił ;)
report
i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???
report
niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))
report
witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)
report
Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))
report
dziękuję, Zuzanko :)
report