byłem...
9 january 2018 at 09:14

Świetny kadr...

report

jeśli tylko
9 january 2018 at 09:45

dzięki :) pomedytowałam nad nim ;)

report

alt art
9 january 2018 at 09:37

w takim wszeświecie, taki facet..

report

jeśli tylko
9 january 2018 at 09:45

nie co dzień się trafia..

report

alt art
9 january 2018 at 09:49

do dzisiaj nie widziałem takiego wszeświata..

report

jeśli tylko
9 january 2018 at 09:53

trzeba się nieco pochylić..

report

alt art
9 january 2018 at 09:54

ale czysiem potem wyprostuję..

report

jeśli tylko
9 january 2018 at 09:55

to kwestia elastyczności ego..

report

Ania Ostrowska
9 january 2018 at 12:12

Gdyby nie to, że jedna lotka jest minimalnie dluższa, symetria byłaby idealna, wyostrzona jeszcze przez kontrast z fantazyjnymi kształtami "olejowych plam". Tylko w ramki taki obraz, utytułowany artysta by się nie powstydził

report

jeśli tylko
9 january 2018 at 12:15

;)) dlatego jest w ramce ;)) dzięki ;))

report

Ananke
9 january 2018 at 18:08

podobają mi się te kontrasty, "stalowość" wody i kadr

report

jeśli tylko
10 january 2018 at 11:20

Bo woda jesienno-zimowa, bardzo zimna to aż gęstsza podobno (co widać ;))

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
10 january 2018 at 19:41

bidulek marznie - chociaż taki piękny, że chciałoby się mu dzióbka dać :) A serio - bardzo udane!

report

jeśli tylko
10 january 2018 at 21:33

a tam zimna woda - przecie to kaczor ;) dziękuję Bosonóżko :)

report

Eva T.
10 january 2018 at 21:34

lubie malunki na wodzie :)

report

jeśli tylko
10 january 2018 at 21:37

pędzlem i piórkiem ;)

report

lilidae
10 january 2018 at 21:44

Pruje jak lodołamacz:))

report

jeśli tylko
10 january 2018 at 21:45

pod pełnymi żaglami ;)

report

smokjerzy
10 january 2018 at 21:57

Gdyby pomalować tą wodę, pewnie można by uznać, że kaczor pogubił pióra! :)) Świetnie pokazane.

report

jeśli tylko
10 january 2018 at 21:59

dzięki :) wszystko zasługa kaczora ;)

report

smokjerzy
10 january 2018 at 22:01

To kaczor sam sobie zdjęcie zrobił? :))

report

jeśli tylko
11 january 2018 at 00:13

wypięknił ;)

report

Drwal
14 january 2018 at 15:35

i koś twierdzi, że faceci są przereklamowani ???

report

jeśli tylko
14 january 2018 at 17:44

niektórzy się stroją w barwne piórka.. dla.. reklamy? ;))

report

jeśli tylko
15 january 2018 at 22:13

witaj Pizzaboy, dawno Cię nie było :)

report

zuzanna809
29 january 2018 at 21:40

Jeślinko...jak zawsze jest u Ciebie na co popatrzeć!:)))

report

jeśli tylko
30 january 2018 at 10:00

dziękuję, Zuzanko :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register