brakuje zaliczeń
niezdane egzaminy
z wykutych reguł i zasad
zapominam o wyjątkach
liczne błędy w wyprowadzaniu
i podstawianiu wzorów
dają zaskakujące wyniki
rozwiązywanie zadań
udaremniają emocje
bezmyślne z natury
nowy rok witam szampanem
i łzami świadoma
że mimo postanowień
od lat powtarzam
najważniejsze co w sercu:)
zgłoś
bałagan, Haniu!:))
zgłoś
lepszy bałagan, nić pustka:) kiedyś się posprząta...
zgłoś
Haniu, pewnie masz rację!
zgłoś
z wszystkich szkół mię wywalili..
zgłoś
Alcie, witaj w klubie!:)
zgłoś
przecie ja tu byłem nim siem urodziłaś..
zgłoś
toteż witam Prezesa!
zgłoś
dwudziestego piątego października 2004 o trzynastej zrezygnowałem ze wszystkich tytułów; szatniarzem jestem..
zgłoś
jakbym czytała o sobie :) podepnę pewne skojarzenie (z wzorów i wyników ;)
zgłoś
Jeśli tylko - to się cieszę!
zgłoś
:)))
zgłoś
Jeśli tylko - oto cała matematyka! Dziękuję!:)
zgłoś
nie rozpieszcza, Ghost..:)
zgłoś
Alcie, to Ci powierzam bez obaw swoją kurteczkę!
zgłoś
no tak emocje bezmyślne z natury / raz ciągną do dołka, innym razem w chmury :) Miłego Zuzanko! PS. drobna sugestia na pw
zgłoś
Bosanóżko - dziękuję, dumam.:)
zgłoś
Zuziu, bardzo, ale mam nadzieję, że ja nie będę powtarzać :)
zgłoś
ależ skąd! Moniś, to tylko niektórzy, mniej zdolni! Duża buźka!:)))
zgłoś
buziak i dla Ciebie :)
zgłoś
pamiętam dwóję z taktyki wojskowej, oj się działo; trzyamć kciuki ?
zgłoś
nie zaszkodzi, Jerzyku - współczuję tej dwói, bo przecież nie ma jak to taktyka wojskowa!!:))
zgłoś
Zuziu, z czasem oceny zostaną zmienione :) Pozdrawiam serdecznie :)
zgłoś
i w końcu przejdę Joszko!:)))
zgłoś
bilans i tak na 0 ...superatą wspomnienia radości.. mankiem marzenia
zgłoś
"bilans musi wyjść na zero..." Dziękuję, Drwalu!:)
zgłoś
...zajrzałam...wpisana na piaty rok warunkowo... warunek-żelbet... buziaki Zuziu... mikołajkowe...:)
zgłoś
warunkowo powiadasz, Veronico? Zawsze to coś, ale też stres!:)))
zgłoś
...egzamin z życia, co dzień się zdaje/ nie ważne na ile/ ważne, że nauka przyszłość wydaje :)) Pozdrawiam serdecznie, Zuziu :))
zgłoś
w końcu ciągle się uczymy/ może kiedyś zaliczymy...?
zgłoś
"ucz się ucz, nauka to potęgi klucz", czy jakoś tak to leciało. Więcej wiary w siebie, Zuzanno. Pozdrawiam optymistycznie.
zgłoś
"jak nazbierasz dużo kluczy, to zostaniesz woźnym" - tak to leciało, ale lepiej być zadowolonym woźnym niż głupawym ministrem..:)
zgłoś
Szkoły to jakiś koszmar!
zgłoś
do dzisiaj śni mi się matura...:)
zgłoś
może choć ten co nadchodzi będzie szczęśliwy - do tego potrzeba też optymistycznego nastawienia, a nie tylko bajania o własnej krzywdzie .... swoją drogą jeżeli już mowa o nowym roku, to pamiętam jednego szczęśliwego sylwestra - z twarzą Merlin M.
zgłoś
cieszę się Krzysiu,że wreszcie mnie odwiedziłeś!:) To bajanie to nie o krzywdzie, tylko o własnej głupocie...Życzę Ci udanego sylwestra i żeby się spełniła wiara w lepszy nowy rok. zaintrygowałeś mnie tym sylwestrem z twarzą Merlin...:)
zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=E3fqn1aBZ5Q
zgłoś
;)
zgłoś
dzięki!:)))
zgłoś
ładne zakończenie wzrusza :)
zgłoś
...ponoć " koniec wieńczy...." Mam go na początku, reszta to improwizacja. Pozdrawiam i dziekuję, Marcelku!:):)
zgłoś
wiesz bycie szczerym względem siebie to jest coś czego większość nie potrafi i to mnie wzruszyło :)dziękuję za pozdrowienia
zgłoś
:)))
zgłoś
Przestałam powtarzać rok w rok postanowienia i teraz jest mi lżej. Buziaki Zuziu :))
zgłoś
gratuluję! Buziaki.:))
zgłoś