4 grudnia 2012

dziennik

zuzanna809
zuzanna809

Wgląd do indeksu

brakuje zaliczeń
niezdane egzaminy
z wykutych reguł i zasad
zapominam o wyjątkach
 
liczne błędy w wyprowadzaniu
i podstawianiu wzorów
dają zaskakujące wyniki
 
rozwiązywanie zadań
udaremniają emocje
bezmyślne z natury
 
nowy rok witam szampanem
i łzami świadoma
że mimo postanowień
 
od lat powtarzam

Hania
4 grudnia 2012 o 15:24

najważniejsze co w sercu:)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:26

bałagan, Haniu!:))

zgłoś

Hania
4 grudnia 2012 o 15:29

lepszy bałagan, nić pustka:) kiedyś się posprząta...

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:31

Haniu, pewnie masz rację!

zgłoś

alt art
4 grudnia 2012 o 15:33

z wszystkich szkół mię wywalili..

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:34

Alcie, witaj w klubie!:)

zgłoś

alt art
4 grudnia 2012 o 15:35

przecie ja tu byłem nim siem urodziłaś..

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:40

toteż witam Prezesa!

zgłoś

alt art
4 grudnia 2012 o 16:02

dwudziestego piątego października 2004 o trzynastej zrezygnowałem ze wszystkich tytułów; szatniarzem jestem..

zgłoś

jeśli tylko
4 grudnia 2012 o 15:51

jakbym czytała o sobie :) podepnę pewne skojarzenie (z wzorów i wyników ;)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:55

Jeśli tylko - to się cieszę!

zgłoś

jeśli tylko
4 grudnia 2012 o 16:00

:)))

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:58

Jeśli tylko - oto cała matematyka! Dziękuję!:)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 15:59

nie rozpieszcza, Ghost..:)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 16:07

Alcie, to Ci powierzam bez obaw swoją kurteczkę!

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
4 grudnia 2012 o 16:10

no tak emocje bezmyślne z natury / raz ciągną do dołka, innym razem w chmury :) Miłego Zuzanko! PS. drobna sugestia na pw

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 16:21

Bosanóżko - dziękuję, dumam.:)

zgłoś

Monika Joanna
4 grudnia 2012 o 16:29

Zuziu, bardzo, ale mam nadzieję, że ja nie będę powtarzać :)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 16:34

ależ skąd! Moniś, to tylko niektórzy, mniej zdolni! Duża buźka!:)))

zgłoś

Monika Joanna
4 grudnia 2012 o 16:36

buziak i dla Ciebie :)

zgłoś

Jerzy Woliński
4 grudnia 2012 o 18:22

pamiętam dwóję z taktyki wojskowej, oj się działo; trzyamć kciuki ?

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 19:22

nie zaszkodzi, Jerzyku - współczuję tej dwói, bo przecież nie ma jak to taktyka wojskowa!!:))

zgłoś

Joha
4 grudnia 2012 o 20:21

Zuziu, z czasem oceny zostaną zmienione :) Pozdrawiam serdecznie :)

zgłoś

zuzanna809
4 grudnia 2012 o 21:54

i w końcu przejdę Joszko!:)))

zgłoś

Drwal
5 grudnia 2012 o 22:15

bilans i tak na 0 ...superatą wspomnienia radości.. mankiem marzenia

zgłoś

zuzanna809
5 grudnia 2012 o 22:49

"bilans musi wyjść na zero..." Dziękuję, Drwalu!:)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
6 grudnia 2012 o 22:11

...zajrzałam...wpisana na piaty rok warunkowo... warunek-żelbet... buziaki Zuziu... mikołajkowe...:)

zgłoś

zuzanna809
7 grudnia 2012 o 20:42

warunkowo powiadasz, Veronico? Zawsze to coś, ale też stres!:)))

zgłoś

Jaga
8 grudnia 2012 o 20:27

...egzamin z życia, co dzień się zdaje/ nie ważne na ile/ ważne, że nauka przyszłość wydaje :)) Pozdrawiam serdecznie, Zuziu :))

zgłoś

zuzanna809
8 grudnia 2012 o 20:50

w końcu ciągle się uczymy/ może kiedyś zaliczymy...?

zgłoś

kamyczek (Chinita)
8 grudnia 2012 o 21:01

"ucz się ucz, nauka to potęgi klucz", czy jakoś tak to leciało. Więcej wiary w siebie, Zuzanno. Pozdrawiam optymistycznie.

zgłoś

zuzanna809
8 grudnia 2012 o 21:15

"jak nazbierasz dużo kluczy, to zostaniesz woźnym" - tak to leciało, ale lepiej być zadowolonym woźnym niż głupawym ministrem..:)

zgłoś

Szkoły to jakiś koszmar!

zgłoś

zuzanna809
10 grudnia 2012 o 22:34

do dzisiaj śni mi się matura...:)

zgłoś

Nieokiełznany Milowy Las
28 grudnia 2012 o 07:37

może choć ten co nadchodzi będzie szczęśliwy - do tego potrzeba też optymistycznego nastawienia, a nie tylko bajania o własnej krzywdzie .... swoją drogą jeżeli już mowa o nowym roku, to pamiętam jednego szczęśliwego sylwestra - z twarzą Merlin M.

zgłoś

zuzanna809
28 grudnia 2012 o 12:55

cieszę się Krzysiu,że wreszcie mnie odwiedziłeś!:) To bajanie to nie o krzywdzie, tylko o własnej głupocie...Życzę Ci udanego sylwestra i żeby się spełniła wiara w lepszy nowy rok. zaintrygowałeś mnie tym sylwestrem z twarzą Merlin...:)

zgłoś

Nieokiełznany Milowy Las
29 grudnia 2012 o 18:28

http://www.youtube.com/watch?v=E3fqn1aBZ5Q

zgłoś

Nieokiełznany Milowy Las
29 grudnia 2012 o 18:28

;)

zgłoś

zuzanna809
29 grudnia 2012 o 18:43

dzięki!:)))

zgłoś

.
18 stycznia 2013 o 19:24

ładne zakończenie wzrusza :)

zgłoś

zuzanna809
18 stycznia 2013 o 19:35

...ponoć " koniec wieńczy...." Mam go na początku, reszta to improwizacja. Pozdrawiam i dziekuję, Marcelku!:):)

zgłoś

.
18 stycznia 2013 o 19:40

wiesz bycie szczerym względem siebie to jest coś czego większość nie potrafi i to mnie wzruszyło :)dziękuję za pozdrowienia

zgłoś

zuzanna809
18 stycznia 2013 o 20:51

:)))

zgłoś

piórko
21 stycznia 2013 o 19:25

Przestałam powtarzać rok w rok postanowienia i teraz jest mi lżej. Buziaki Zuziu :))

zgłoś

zuzanna809
21 stycznia 2013 o 20:57

gratuluję! Buziaki.:))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się