|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (201) Proza (2) Dziennik (35) Fotografia (1)
Pocztówka poetycka (1) O autorze Znajomi (23) | |
wtul się we mnie
wlep wsuń wczep w zatrzaski
zapachem owioń
spowszechniej
bym myśli nie wymknął z naszych ciał
zlepionych snem
bym przy rannej kawie
ciekawie zajrzał do wnętrza filiżanki
czarna rozkosz
uśmiechem tańczy na krawędzi
znikam głosem w dzień
wieczorem
przyniosę wtulone dobranoc
na sen
* zmiana tytułu dla Tallulah
Cieżką dobę kończę. Przytul
wtul się we mnie
wlep wsuń wczep w zatrzaski
zapachem owioń
spowszechniej
bym myśli nie wymknął z naszych ciał
zlepionych snem
bym przy rannej kawie
ciekawie zajrzał do wnętrza filiżanki
czarna rozkosz
uśmiechem tańczy na krawędzi
znikam głosem w dzień
wieczorem
przyniosę wtulone dobranoc
na sen
brawo! Za wiersz, za pastylkę nie!:)))
zgłoś
ROTFL - żeby się nie zdziwił, jak spadnie z łóżka - bo powie no przecież jestem zmęczona - to tylko kwestia czasu dla znudowaciałej anektyczki :P
zgłoś
masz biedaku ciężkie doświadczenia, jak widzę, serdeczne wyrazy współczucia. umieć dokonać właściwego wyboru to podstawa. :P
zgłoś
Dziękuję za receptę
zgłoś
tak (wczepione ;)
zgłoś
wczepione w zatrzaski potrzasku
zgłoś
piękny wiersz, finezyjny, subtelny, i po Twojemu dyskretny w emocjach, acz jednoznacznie ukierunkowany lirycznie. brawo. :) zabieram... w sen :)
zgłoś
właściwy wybór ? gdzie dostarczyć ?
zgłoś
właściwy wybór, leczenie skuteczne, wiersz śliczny. pozdrawiam najserdeczniej :*
zgłoś
przed użyciem lepiej się ńie konsultować:)))
zgłoś
czyżbyś Wiesławie ciekawie zaglądał w recepty/ czy może pomoże pastylka w kolorze niebieskim
zgłoś
wyobraźnia mi zagrała :)
zgłoś
ja niestety też tylko z wyobraźni brałem apetyt :)))) oczywiście na kawę, bo o niej tam wspominam ( przezornie marki nie wymieniając) :))))
zgłoś
za Magdalą, poza zabieraniem, bo jak połknęła, to już... nie ma :D a wiersz piękny. pozdrawiam.
zgłoś
przyjacielu, bywa że nostalgia z tęsknotą zbliża do liryki bardziej niż byśmy przypuszczali, pewnie kiedyś ze zdziwieniem spytam ja ...to na pewno mojejQuery17109475823037329133_1343848775213?
zgłoś
Nie przyłączę się do pieśni zachwytu. Szymborska ugryzła temat lepiej - niestety przez takie tytułowanie utworu siłą rzeczy narzucasz kontekst interpretacyjny. Na jego tle Twój tekst wypada słabo. A szkoda, bo masz potencjał.
zgłoś
czy to nie zbytnia egzaltacja, porównanie do Szymborskiej? Ale masz rację przez przypadek nie odkryłem drugiego kontekstu "pastylki" Uśmiechając się wklejam wersję dla Ciebie, myślę, że wyjaśnia genezę powstania bo wiersz dla niej. Potencjał? ...stale się zapowiada :))))) do pieśni się nie przyłączaj pisząc liczyłem na jej solo :))))
zgłoś
czytam, czytam... i pozostawię jeszcze do czytania
zgłoś
kto czyta nie bladzi ...ale Ty jeszcze kilka razy zabłądź tutaj by czytać
zgłoś
zabłandzam :)
zgłoś
zbłądziłam. nie żałuje
zgłoś
witam błądzące ogniki liryki.
zgłoś