31 października 2021
fotografia
młodzik
Orzeł czy reszta.
zgłoś
bardziej przekąska orła ;)
na pewno nie kaczka...choć siwa :)))
stylowa koafiura ;)
prawda ?
skandal! obraza i koniec świata! wstawiła fotkę swojego ptaka!/ ;)
obawiam się, że sytuacja jest taka, iż to obywatel świata
czego ty ode mnie chcesz dziwny stworze
no pewnie coś w ten deseń :)
:-"'))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
Orzeł czy reszta.
zgłoś
bardziej przekąska orła ;)
zgłoś
na pewno nie kaczka...choć siwa :)))
zgłoś
stylowa koafiura ;)
zgłoś
prawda ?
zgłoś
skandal! obraza i koniec świata! wstawiła fotkę swojego ptaka!/ ;)
zgłoś
obawiam się, że sytuacja jest taka, iż to obywatel świata
zgłoś
czego ty ode mnie chcesz dziwny stworze
zgłoś
no pewnie coś w ten deseń :)
zgłoś
:-"'))
zgłoś