13 września 2012

poezja

byłem...
byłem...

naprawdę

kiedyś dłońmi do gwiazd
dziś jedną po przekaz zus
drugą koszyk w biedronce
dobrze że w twoim spojrzeniu
jest wszechświat

pizzaboy
13 września 2012 o 22:53

Trwaj w tym spojrzeniu.;)

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 22:54

Bo wtedy jest sens....:)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
13 września 2012 o 22:55

...też bym chciała...chciałabym...:)

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 22:56

...trzeba szukać tego spojrzenia...:)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
13 września 2012 o 23:13

...znalazłam...ale wciąż się boję...

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 23:17

siebie czy tego spojrzenia..?

zgłoś

Veronica chamaedrys L
13 września 2012 o 23:22

...siebie...

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 23:27

pewnie,że kiedyś przestaniesz to widzieć...I tu jest miejsce na wiarę...

zgłoś

Veronica chamaedrys L
13 września 2012 o 23:31

...wiem...wiara góry przenosi...

zgłoś

deRuda
13 września 2012 o 22:56

to spojrzenie :))) to najlepszy wszechświat

zgłoś

deRuda
13 września 2012 o 22:56

rewelacyjny wiersz :)

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 23:04

ja nie wiem czy to wiersz,to myśl.....

zgłoś

deRuda
14 września 2012 o 10:00

a więc przednia myśl :)))

zgłoś

Szel
13 września 2012 o 22:56

piekne wyznanie Jestem:)

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 23:05

Dzięki Szel,wiesz,że jestem farciarzem...:)

zgłoś

Szel
13 września 2012 o 23:10

w takim razie mam prosbe, moze przyniesie ci szczescie? napisz cos proza

zgłoś

Kasiaballou vel Taki Tytoń
13 września 2012 o 23:19

O, jest wiersz i to bardzo życiowy kawałek. Misie :)

zgłoś

byłem...
13 września 2012 o 23:21

;))

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
14 września 2012 o 09:04

Niepoprawny Romantyk!

zgłoś

byłem...
14 września 2012 o 12:57

A właśnie,że poprawny...:)

zgłoś

laura bran
14 września 2012 o 09:59

sam uśmiech :)

zgłoś

byłem...
14 września 2012 o 12:57

Tak....:)

zgłoś

Joanna Danuta Bieleń
14 września 2012 o 10:49

Ja tez tam chcę. Pozdrawiam:)

zgłoś

byłem...
14 września 2012 o 12:57

Każdy szuka swojego wszechświata,ja znalazłem...:))Czego i Tobie życzę..

zgłoś

Towarzysz ze strefy Ciszy
14 września 2012 o 13:06

tak to jest jak poeci budza sie w okopie wojen...

zgłoś

byłem...
14 września 2012 o 13:10

może dobrze,że się budzą choć ja się nim nie czuję...Pozdrawiam:))

zgłoś

Towarzysz ze strefy Ciszy
14 września 2012 o 13:16

ja tez sie takim nie czuje ale nie wiem jakiego zamiennika uzywac... zeby nikogo nie obrazac a opisywac stan faktyczny...

zgłoś

Ania Ostrowska
14 września 2012 o 13:20

ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam

zgłoś

byłem...
14 września 2012 o 18:20

Tak też uczyniłem wg Twojej rady, dziękuję...:)

zgłoś

Jaga
14 września 2012 o 21:18

Ja nie wiem, kto to poeta, ale tutaj jest poezja :)

zgłoś

budleja
24 września 2012 o 19:58

bardzo wymownie:))

zgłoś

byłem...
24 września 2012 o 20:33

starałem się najprościej...:)

zgłoś

An-Ka Photosite
6 października 2012 o 17:35

Najprościej jest najpiękniej...

zgłoś

byłem...
6 października 2012 o 19:08

:))

zgłoś

Hosanna
10 stycznia 2013 o 21:41

Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)

zgłoś

byłem...
10 stycznia 2013 o 21:51

I są ale nie tylko dzięki mnie...:))

zgłoś

M.S.
29 stycznia 2013 o 15:07

Dobrze, że jest ktoś komu możesz spojrzeć w oczy i zobaczyć ten wszechświat.

zgłoś

piórko
7 grudnia 2013 o 18:55

Piękna końcówka, budzi uśmiech :))

zgłoś

Teresa
22 listopada 2014 o 22:02

Gdy bogactwo jest w człowieku, szybko znajdzie swój wszechświat.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się