ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam
Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)
Trwaj w tym spojrzeniu.;)
zgłoś
Bo wtedy jest sens....:)
zgłoś
...też bym chciała...chciałabym...:)
zgłoś
...trzeba szukać tego spojrzenia...:)
zgłoś
...znalazłam...ale wciąż się boję...
zgłoś
siebie czy tego spojrzenia..?
zgłoś
...siebie...
zgłoś
pewnie,że kiedyś przestaniesz to widzieć...I tu jest miejsce na wiarę...
zgłoś
...wiem...wiara góry przenosi...
zgłoś
to spojrzenie :))) to najlepszy wszechświat
zgłoś
rewelacyjny wiersz :)
zgłoś
ja nie wiem czy to wiersz,to myśl.....
zgłoś
a więc przednia myśl :)))
zgłoś
piekne wyznanie Jestem:)
zgłoś
Dzięki Szel,wiesz,że jestem farciarzem...:)
zgłoś
w takim razie mam prosbe, moze przyniesie ci szczescie? napisz cos proza
zgłoś
O, jest wiersz i to bardzo życiowy kawałek. Misie :)
zgłoś
;))
zgłoś
Niepoprawny Romantyk!
zgłoś
A właśnie,że poprawny...:)
zgłoś
sam uśmiech :)
zgłoś
Tak....:)
zgłoś
Ja tez tam chcę. Pozdrawiam:)
zgłoś
Każdy szuka swojego wszechświata,ja znalazłem...:))Czego i Tobie życzę..
zgłoś
tak to jest jak poeci budza sie w okopie wojen...
zgłoś
może dobrze,że się budzą choć ja się nim nie czuję...Pozdrawiam:))
zgłoś
ja tez sie takim nie czuje ale nie wiem jakiego zamiennika uzywac... zeby nikogo nie obrazac a opisywac stan faktyczny...
zgłoś
ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam
zgłoś
Tak też uczyniłem wg Twojej rady, dziękuję...:)
zgłoś
Ja nie wiem, kto to poeta, ale tutaj jest poezja :)
zgłoś
bardzo wymownie:))
zgłoś
starałem się najprościej...:)
zgłoś
Najprościej jest najpiękniej...
zgłoś
:))
zgłoś
Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)
zgłoś
I są ale nie tylko dzięki mnie...:))
zgłoś
Dobrze, że jest ktoś komu możesz spojrzeć w oczy i zobaczyć ten wszechświat.
zgłoś
Piękna końcówka, budzi uśmiech :))
zgłoś
Gdy bogactwo jest w człowieku, szybko znajdzie swój wszechświat.
zgłoś