ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam
Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)
Trwaj w tym spojrzeniu.;)
report
Bo wtedy jest sens....:)
report
...też bym chciała...chciałabym...:)
report
...trzeba szukać tego spojrzenia...:)
report
...znalazłam...ale wciąż się boję...
report
siebie czy tego spojrzenia..?
report
...siebie...
report
pewnie,że kiedyś przestaniesz to widzieć...I tu jest miejsce na wiarę...
report
...wiem...wiara góry przenosi...
report
to spojrzenie :))) to najlepszy wszechświat
report
rewelacyjny wiersz :)
report
ja nie wiem czy to wiersz,to myśl.....
report
a więc przednia myśl :)))
report
piekne wyznanie Jestem:)
report
Dzięki Szel,wiesz,że jestem farciarzem...:)
report
w takim razie mam prosbe, moze przyniesie ci szczescie? napisz cos proza
report
O, jest wiersz i to bardzo życiowy kawałek. Misie :)
report
;))
report
Niepoprawny Romantyk!
report
A właśnie,że poprawny...:)
report
sam uśmiech :)
report
Tak....:)
report
Ja tez tam chcę. Pozdrawiam:)
report
Każdy szuka swojego wszechświata,ja znalazłem...:))Czego i Tobie życzę..
report
tak to jest jak poeci budza sie w okopie wojen...
report
może dobrze,że się budzą choć ja się nim nie czuję...Pozdrawiam:))
report
ja tez sie takim nie czuje ale nie wiem jakiego zamiennika uzywac... zeby nikogo nie obrazac a opisywac stan faktyczny...
report
ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam
report
Tak też uczyniłem wg Twojej rady, dziękuję...:)
report
Ja nie wiem, kto to poeta, ale tutaj jest poezja :)
report
bardzo wymownie:))
report
starałem się najprościej...:)
report
Najprościej jest najpiękniej...
report
:))
report
Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)
report
I są ale nie tylko dzięki mnie...:))
report
Dobrze, że jest ktoś komu możesz spojrzeć w oczy i zobaczyć ten wszechświat.
report
Piękna końcówka, budzi uśmiech :))
report
Gdy bogactwo jest w człowieku, szybko znajdzie swój wszechświat.
report