13 september 2012

poetry

byłem...
byłem...

naprawdę

kiedyś dłońmi do gwiazd
dziś jedną po przekaz zus
drugą koszyk w biedronce
dobrze że w twoim spojrzeniu
jest wszechświat

pizzaboy
13 september 2012 at 22:53

Trwaj w tym spojrzeniu.;)

report

byłem...
13 september 2012 at 22:54

Bo wtedy jest sens....:)

report

Veronica chamaedrys L
13 september 2012 at 22:55

...też bym chciała...chciałabym...:)

report

byłem...
13 september 2012 at 22:56

...trzeba szukać tego spojrzenia...:)

report

Veronica chamaedrys L
13 september 2012 at 23:13

...znalazłam...ale wciąż się boję...

report

byłem...
13 september 2012 at 23:17

siebie czy tego spojrzenia..?

report

Veronica chamaedrys L
13 september 2012 at 23:22

...siebie...

report

byłem...
13 september 2012 at 23:27

pewnie,że kiedyś przestaniesz to widzieć...I tu jest miejsce na wiarę...

report

Veronica chamaedrys L
13 september 2012 at 23:31

...wiem...wiara góry przenosi...

report

deRuda
13 september 2012 at 22:56

to spojrzenie :))) to najlepszy wszechświat

report

deRuda
13 september 2012 at 22:56

rewelacyjny wiersz :)

report

byłem...
13 september 2012 at 23:04

ja nie wiem czy to wiersz,to myśl.....

report

deRuda
14 september 2012 at 10:00

a więc przednia myśl :)))

report

Szel
13 september 2012 at 22:56

piekne wyznanie Jestem:)

report

byłem...
13 september 2012 at 23:05

Dzięki Szel,wiesz,że jestem farciarzem...:)

report

Szel
13 september 2012 at 23:10

w takim razie mam prosbe, moze przyniesie ci szczescie? napisz cos proza

report

Kasiaballou vel Taki Tytoń
13 september 2012 at 23:19

O, jest wiersz i to bardzo życiowy kawałek. Misie :)

report

byłem...
13 september 2012 at 23:21

;))

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
14 september 2012 at 09:04

Niepoprawny Romantyk!

report

byłem...
14 september 2012 at 12:57

A właśnie,że poprawny...:)

report

laura bran
14 september 2012 at 09:59

sam uśmiech :)

report

byłem...
14 september 2012 at 12:57

Tak....:)

report

Joanna Danuta Bieleń
14 september 2012 at 10:49

Ja tez tam chcę. Pozdrawiam:)

report

byłem...
14 september 2012 at 12:57

Każdy szuka swojego wszechświata,ja znalazłem...:))Czego i Tobie życzę..

report

Towarzysz ze strefy Ciszy
14 september 2012 at 13:06

tak to jest jak poeci budza sie w okopie wojen...

report

byłem...
14 september 2012 at 13:10

może dobrze,że się budzą choć ja się nim nie czuję...Pozdrawiam:))

report

Towarzysz ze strefy Ciszy
14 september 2012 at 13:16

ja tez sie takim nie czuje ale nie wiem jakiego zamiennika uzywac... zeby nikogo nie obrazac a opisywac stan faktyczny...

report

Ania Ostrowska
14 september 2012 at 13:20

ekstra, tylko zrezygnowałabym z "tam chcę" - dobrze że w twoim spojrzeniu jest wszechświat" jest moim zdaniem wystarczająco moce i wymowne - nie ma co tego rozwadniać :) pozdrawiam

report

byłem...
14 september 2012 at 18:20

Tak też uczyniłem wg Twojej rady, dziękuję...:)

report

Jaga
14 september 2012 at 21:18

Ja nie wiem, kto to poeta, ale tutaj jest poezja :)

report

budleja
24 september 2012 at 19:58

bardzo wymownie:))

report

byłem...
24 september 2012 at 20:33

starałem się najprościej...:)

report

An-Ka Photosite
6 october 2012 at 17:35

Najprościej jest najpiękniej...

report

byłem...
6 october 2012 at 19:08

:))

report

Hosanna
10 january 2013 at 21:41

Piękne wiersze miłosne Twoje wszystkie ... a co do Biedronki to tam też jest świat. Podobno lasy i jeziora piękniejsze ale one sa po prostu bogatsze. I tak byś się do nich przyzwyczaił jak do drogi do domu i byłyby martwe . czemu Biedronka i Zus nie mogą byś świątynią ???Ja twierdzę ze mogą :)

report

byłem...
10 january 2013 at 21:51

I są ale nie tylko dzięki mnie...:))

report

M.S.
29 january 2013 at 15:07

Dobrze, że jest ktoś komu możesz spojrzeć w oczy i zobaczyć ten wszechświat.

report

piórko
7 december 2013 at 18:55

Piękna końcówka, budzi uśmiech :))

report

Teresa
22 november 2014 at 22:02

Gdy bogactwo jest w człowieku, szybko znajdzie swój wszechświat.

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register