13 października 2012
forum
Zaproszenie na recital
No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((
zgłoś
tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)
Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))
Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..
Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle
Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki
A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?
to jest dobre pytanie
Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.
a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.
do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((
zgłoś
tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)
zgłoś
Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))
zgłoś
Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..
zgłoś
Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle
zgłoś
Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki
zgłoś
A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?
zgłoś
to jest dobre pytanie
zgłoś
Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.
zgłoś
a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.
zgłoś
do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko
zgłoś