13 października 2012

forum

SzalonaJulka
SzalonaJulka

Bogna Kurpiel
13 października 2012 o 21:39

No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((

zgłoś

ApisTaur
13 października 2012 o 21:41

tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)

zgłoś

Miladora
13 października 2012 o 23:58

Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))

zgłoś

An - Anna Awsiukiewicz
14 października 2012 o 08:12

Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..

zgłoś

Rafał Muszer
20 października 2012 o 07:17

Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle

zgłoś

SzalonaJulka
20 października 2012 o 12:40

Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki

zgłoś

Rafał Muszer
21 października 2012 o 01:15

A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?

zgłoś

Szel
21 października 2012 o 01:32

to jest dobre pytanie

zgłoś

SzalonaJulka
21 października 2012 o 11:43

Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.

zgłoś

Rafał Muszer
21 października 2012 o 11:44

a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.

zgłoś

Darek i Mania
27 października 2012 o 20:11

do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się