Bogna Kurpiel
13 october 2012 at 21:39

No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((

report

ApisTaur
13 october 2012 at 21:41

tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)

report

Miladora
13 october 2012 at 23:58

Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))

report

An - Anna Awsiukiewicz
14 october 2012 at 08:12

Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..

report

Rafał Muszer
20 october 2012 at 07:17

Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle

report

SzalonaJulka
20 october 2012 at 12:40

Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki

report

Rafał Muszer
21 october 2012 at 01:15

A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?

report

Szel
21 october 2012 at 01:32

to jest dobre pytanie

report

SzalonaJulka
21 october 2012 at 11:43

Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.

report

Rafał Muszer
21 october 2012 at 11:44

a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.

report

Darek i Mania
27 october 2012 at 20:11

do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register