13 october 2012
forums
Zaproszenie na recital
No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((
report
tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)
Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))
Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..
Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle
Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki
A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?
to jest dobre pytanie
Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.
a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.
do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko
You have to be logged in to use this feature. please Register
No nierób mi tego:((( W czwartek nie mogę :((((
report
tak daleko mi do Ciebie/ więc pokibicuję na swojej glebie//;)
report
Trumle krakowskie - robimy najazd na Piwnicę. :))))) Obecność obowiązkowa. :)))
report
Tylko pozazdrościc innym za możliwiśc słuchania .. Gratuluję Szalona Julko - cmok..
report
Zaśpiewaj kiedyś w Pradze, to wpadną praskie Trumle
report
Ha, w Pradze już byłam dwa lata temu. Śpiewałam w "literackiej". Chętnie bym wróciła, ale na razie brak widoków. Pozdrówki
report
A kto Ci to załatwiał po tej stronie ?
report
to jest dobre pytanie
report
Kto załatwił w Pradze? Instytut Polski. Zaprosili wtedy Jurka Bożyka z zespołem.
report
a no tak. Graliśmy tam przed miesiącem. W sumie robią dobrą robotę moim zdaniem.
report
do nas to takie gwiazdy nie docierają a do Krakowa daleko
report