13 grudnia 2017

Wirtajki – bajkowy świat dzieci

Kochani
Z inicjatywy Portalu Pisarskiego powstała właśnie nowa strona z bajkami i wierszami dla dzieci, na której nieodpłatnie, jako że jest to akcja charytatywna, publikuje już swoje teksty wielu piszących.

http://www.wirtajki.pl/

Jak napisano w "O nas":
Wirtajki to miejsce magiczne, w którym spotkali się bajkopisarze z różnych stron świata skupieni na Portalu Pisarskim, by opowiadać o pięknych księżniczkach, dzielnych książętach, potężnych królestwach i wcale nie takich groźnych smokach. Wyrusz z nami do krainy fantazji pełnej intryg, przygód, łez wzruszeń i radości, gdzie dobro zawsze zwycięża.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam wszystkich, którzy tworzą dla dzieci lub mieliby ochotę coś dla nich napisać, do wzbogacenia naszej wirtajkowej biblioteczki.
Można to zrobić przez "Kontakt" na stronie, można też zarejestrować się na Portalu Pisarskim i tam dodać tekst do działu "Wirtajki".

Mile widziani są również graficy i ilustratorzy.

Do zobaczenia w bajkowym świecie wirtajek.


jeśli tylko,  

Witaj Miladoro, dawno nie widziana..

zgłoś |

Miladora,  

Witaj, Jeślinko. :) Nie skusiłabyś się na bajkę w dobrym celu? Wśród naszych autorów jest już Apis Taur, na przykład. A wiem, że na Trumlu jest wiele osób, które potrafią pisać. :) Buziaki :)

zgłoś |

jeśli tylko,  

Nigdy nie pisałam bajek. Trzeba skonstruować odpowiednią fabułę. Ale jeśli coś mi wyjdzie - to zajrzę tam:)

zgłoś |

Miladora,  

Spróbować zawsze można, prawda? :)

zgłoś |

bosonoga,  

Witaj Miła Dorko :) Mam piosenki dla dzieci, ale wymagają małej przeróbki (inny zapis). W wolnej chwili postaram się tym zająć. Serdeczności :)

zgłoś |

Miladora,  

Witaj, Boseńko. :) Jak najbardziej piosenki dla dzieci są mile widziane. A poza tym pomagamy autorom w dopracowaniu tekstów, jeżeli zachodzi taka potrzeba - wszystkie przechodzą redakcję i korektę, żeby na stronie prezentować się jak najlepiej. Buziaki-serdeczniaki. :)

zgłoś |

Wieśniak M,  

Jak facet taki jak ja- co klnie jak szewc i jeszcze pali fajki/ miałby napisać milusińskim do podusi ugrzecznione bajki?/ Pozdrawiam Milusiu :)

zgłoś |

Miladora,  

Ja też palę i klnę, Wu, a jakoś nie przeszkadza mi to w pisaniu bajek. :) A jak Twoja Różyczka? To już chyba duża dziewczynka, prawda? Serdeczności. :)

zgłoś |

Wieśniak M,  

Tak, już duża dziewucha Milu- dzięki i serdeczności

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1