5 lutego 2013

fotografia

LadyC
LadyC

.
6 lutego 2013 o 06:20

sopelek;)

zgłoś

LadyC
6 lutego 2013 o 08:03

nie, żywy strumień ;)

zgłoś

.
6 lutego 2013 o 17:54

zdjęciem zamrożony:)

zgłoś

Hania
6 lutego 2013 o 09:39

malowniczo:)

zgłoś

Bazyliszek
9 lutego 2013 o 00:09

mam pragnienie, Lady:)))

zgłoś

LadyC
9 lutego 2013 o 14:12

pij zatem. o ile ... o to chodzi ;)))

zgłoś

Jaga
10 lutego 2013 o 19:04

czysta woda :)

zgłoś

LadyC
10 lutego 2013 o 19:08

kryształ :)

zgłoś

Melancthe
7 marca 2013 o 21:38

nie widać początku ani końca - przygoda!

zgłoś

Magdala
7 marca 2013 o 21:38

ależ się tu dzieje :))

zgłoś

M.S.
25 marca 2013 o 13:37

Osz, jego mać! Robi wrażenie :)

zgłoś

LadyC
27 marca 2013 o 12:58

takiej reakcji się nie spodziewałam! :)))) fantastycznie!

zgłoś

M.S.
27 marca 2013 o 13:43

Piszę co myślę :-)

zgłoś

Joha
27 marca 2013 o 13:48

Mnie też się podoba, choć ciemno, ale z blaskiem nadziei :)

zgłoś

ratienka
14 kwietnia 2013 o 22:28

Jak zrobiłaś to zdjęcie, tego niezwykłego strumienia? Faktycznie wygląda jak zamrożony...

zgłoś

LadyC
14 kwietnia 2013 o 22:44

to takie źródełko leśne. można zaczerpnąć wody żeby się napić :)

zgłoś

mua
3 maja 2013 o 21:13

... mua chcę do tego lasu i do ego xródełka :))

zgłoś

LadyC
3 maja 2013 o 21:14

to jest magiczne źródełko :)

zgłoś

ratienka
26 czerwca 2013 o 23:23

znowu jestem, tak mi się podoba, pozdrowionka. :)

zgłoś

LadyC
27 czerwca 2013 o 09:56

:) miło mi

zgłoś

doremi
26 czerwca 2013 o 23:26

śliczne :))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się