5 lutego 2013
fotografia
żródliście
sopelek;)
zgłoś
nie, żywy strumień ;)
zdjęciem zamrożony:)
malowniczo:)
mam pragnienie, Lady:)))
pij zatem. o ile ... o to chodzi ;)))
czysta woda :)
kryształ :)
nie widać początku ani końca - przygoda!
ależ się tu dzieje :))
Osz, jego mać! Robi wrażenie :)
takiej reakcji się nie spodziewałam! :)))) fantastycznie!
Piszę co myślę :-)
Mnie też się podoba, choć ciemno, ale z blaskiem nadziei :)
Jak zrobiłaś to zdjęcie, tego niezwykłego strumienia? Faktycznie wygląda jak zamrożony...
to takie źródełko leśne. można zaczerpnąć wody żeby się napić :)
... mua chcę do tego lasu i do ego xródełka :))
to jest magiczne źródełko :)
znowu jestem, tak mi się podoba, pozdrowionka. :)
:) miło mi
śliczne :))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
sopelek;)
zgłoś
nie, żywy strumień ;)
zgłoś
zdjęciem zamrożony:)
zgłoś
malowniczo:)
zgłoś
mam pragnienie, Lady:)))
zgłoś
pij zatem. o ile ... o to chodzi ;)))
zgłoś
czysta woda :)
zgłoś
kryształ :)
zgłoś
nie widać początku ani końca - przygoda!
zgłoś
ależ się tu dzieje :))
zgłoś
Osz, jego mać! Robi wrażenie :)
zgłoś
takiej reakcji się nie spodziewałam! :)))) fantastycznie!
zgłoś
Piszę co myślę :-)
zgłoś
Mnie też się podoba, choć ciemno, ale z blaskiem nadziei :)
zgłoś
Jak zrobiłaś to zdjęcie, tego niezwykłego strumienia? Faktycznie wygląda jak zamrożony...
zgłoś
to takie źródełko leśne. można zaczerpnąć wody żeby się napić :)
zgłoś
... mua chcę do tego lasu i do ego xródełka :))
zgłoś
to jest magiczne źródełko :)
zgłoś
znowu jestem, tak mi się podoba, pozdrowionka. :)
zgłoś
:) miło mi
zgłoś
śliczne :))
zgłoś