15 marca 2023
poezja
Hejterka
takie jak ona nie mają serca i ludzkich uczuć próbuje mnie kontrolować zawładnąć całym moim istnieniem jej ostatnia wiadomość: Nie ćwiczyłaś od dwóch godzin Rozciągnij się
ale to my dajemy im władze nad nami. Miłej piątkowej pory
zgłoś
Senograsta, Dziekuję za komentarze i polubienia. Miłego poniedziałku i reszty tygodnia :)
to ja już kiedyś zauważyłem ais alias Elfryde i prosze, hejterka i my dający im władzę, a potem obsesyjnie stosujący te kryteria, więc mój były kat sam mógł być zgwałcony w przeszłości, hm?
Ta hejterka to aplikacja, wiesz o tym Belamonte, prawda?
teraz tak, ale kontynuując jakbym nie wiedział, w stanie depresji musze nie przytyć, żeby hejtera nie miała satysfakcji
Próbujesz utrzymać ten dryl w sobie ;))
Nie, już nie próbuję. Aplikacja zwana Życie za bardzo mnie hejtuje, więc inne po prostu wyłączam...
Wyłączasz inne, ale "Życie" zostawiasz? Wyłącz i hejterkę.
Proponujesz mi eutanazję, Jago?
A skąd. Po prostu radzę nie traktować Życia jako hejterkę. Ono i tak jest wystarczająco skomplikowane. Pozdrawiam :)
Dobrze i dziękuję :)))
Rozumiem, że po dwóch dniach mogłabyś zacząć, ale po dwóch godzinnym, ten stan się utrzymuje jeszcze w następnym dniu:) odpoczynek jest wskazany;)
Aplikacje sportowe, to hetery :-/
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
ale to my dajemy im władze nad nami. Miłej piątkowej pory
zgłoś
Senograsta, Dziekuję za komentarze i polubienia. Miłego poniedziałku i reszty tygodnia :)
zgłoś
to ja już kiedyś zauważyłem ais alias Elfryde i prosze, hejterka i my dający im władzę, a potem obsesyjnie stosujący te kryteria, więc mój były kat sam mógł być zgwałcony w przeszłości, hm?
zgłoś
Ta hejterka to aplikacja, wiesz o tym Belamonte, prawda?
zgłoś
teraz tak, ale kontynuując jakbym nie wiedział, w stanie depresji musze nie przytyć, żeby hejtera nie miała satysfakcji
zgłoś
Próbujesz utrzymać ten dryl w sobie ;))
zgłoś
Nie, już nie próbuję. Aplikacja zwana Życie za bardzo mnie hejtuje, więc inne po prostu wyłączam...
zgłoś
Wyłączasz inne, ale "Życie" zostawiasz? Wyłącz i hejterkę.
zgłoś
Proponujesz mi eutanazję, Jago?
zgłoś
A skąd. Po prostu radzę nie traktować Życia jako hejterkę. Ono i tak jest wystarczająco skomplikowane. Pozdrawiam :)
zgłoś
Dobrze i dziękuję :)))
zgłoś
Rozumiem, że po dwóch dniach mogłabyś zacząć, ale po dwóch godzinnym, ten stan się utrzymuje jeszcze w następnym dniu:) odpoczynek jest wskazany;)
zgłoś
Aplikacje sportowe, to hetery :-/
zgłoś