10 june 2013
graphics
przemijanie
niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....
report
czas oddycha :)
tutaj wziął głeboki oddech...
czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)
odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.
dzieki;-)
retro... :)))
tak retro często w moich grafikach;-)
:)))
Swietne :)
a dziękuje;-)
Piękny ten rower :)
jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(
Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)
z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)
Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)
Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam
ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ
grzeczna jestem to słucham;-)
to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))
tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)
dzisiaj to metafora:)))
miłe dla ucha :))))
to jest sliczne doremi:))))
bardzo :))
myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)
;)
ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)
gdzie?
noc
You have to be logged in to use this feature. please Register
niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....
report
czas oddycha :)
report
tutaj wziął głeboki oddech...
report
czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)
report
odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.
report
dzieki;-)
report
retro... :)))
report
tak retro często w moich grafikach;-)
report
:)))
report
Swietne :)
report
a dziękuje;-)
report
Piękny ten rower :)
report
jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(
report
Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)
report
z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)
report
Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)
report
Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam
report
ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ
report
grzeczna jestem to słucham;-)
report
to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))
report
tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)
report
dzisiaj to metafora:)))
report
miłe dla ucha :))))
report
to jest sliczne doremi:))))
report
bardzo :))
report
myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)
report
;)
report
ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)
report
gdzie?
report
noc
report