przemijanie

przemijanie

znalezione...

"Nocna" Nocny Gość
10 june 2013 at 22:06

niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....

report

deRuda
10 june 2013 at 22:09

czas oddycha :)

report

"Nocna" Nocny Gość
10 june 2013 at 22:09

tutaj wziął głeboki oddech...

report

"Nocna" Nocny Gość
11 june 2013 at 16:39

czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)

report

kim167
12 june 2013 at 21:17

odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.

report

"Nocna" Nocny Gość
12 june 2013 at 21:49

dzieki;-)

report

Arti
21 june 2013 at 22:16

retro... :)))

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:17

tak retro często w moich grafikach;-)

report

Arti
21 june 2013 at 22:18

:)))

report

doremi
21 june 2013 at 22:18

Swietne :)

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:18

a dziękuje;-)

report

Joha
21 june 2013 at 22:19

Piękny ten rower :)

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:28

jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(

report

Joha
21 june 2013 at 22:32

Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:34

z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)

report

Joha
21 june 2013 at 22:43

Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:46

Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 22:54

ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 22:56

grzeczna jestem to słucham;-)

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 22:58

to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 23:01

tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 23:04

dzisiaj to metafora:)))

report

doremi
21 june 2013 at 23:02

miłe dla ucha :))))

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 23:04

to jest sliczne doremi:))))

report

doremi
21 june 2013 at 23:06

bardzo :))

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 23:04

myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 23:05

;)

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 23:08

ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)

report

Bazyliszek
21 june 2013 at 23:12

gdzie?

report

"Nocna" Nocny Gość
21 june 2013 at 23:13

noc

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register