przemijanie

przemijanie

znalezione...

"Nocna" Nocny Gość
10 czerwca 2013 o 22:06

niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....

zgłoś

deRuda
10 czerwca 2013 o 22:09

czas oddycha :)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
10 czerwca 2013 o 22:09

tutaj wziął głeboki oddech...

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
11 czerwca 2013 o 16:39

czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)

zgłoś

kim167
12 czerwca 2013 o 21:17

odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
12 czerwca 2013 o 21:49

dzieki;-)

zgłoś

Arti
21 czerwca 2013 o 22:16

retro... :)))

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:17

tak retro często w moich grafikach;-)

zgłoś

Arti
21 czerwca 2013 o 22:18

:)))

zgłoś

doremi
21 czerwca 2013 o 22:18

Swietne :)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:18

a dziękuje;-)

zgłoś

Joha
21 czerwca 2013 o 22:19

Piękny ten rower :)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:28

jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(

zgłoś

Joha
21 czerwca 2013 o 22:32

Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:34

z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)

zgłoś

Joha
21 czerwca 2013 o 22:43

Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:46

Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 22:54

ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 22:56

grzeczna jestem to słucham;-)

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 22:58

to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 23:01

tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 23:04

dzisiaj to metafora:)))

zgłoś

doremi
21 czerwca 2013 o 23:02

miłe dla ucha :))))

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 23:04

to jest sliczne doremi:))))

zgłoś

doremi
21 czerwca 2013 o 23:06

bardzo :))

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 23:04

myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 23:05

;)

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 23:08

ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)

zgłoś

Bazyliszek
21 czerwca 2013 o 23:12

gdzie?

zgłoś

"Nocna" Nocny Gość
21 czerwca 2013 o 23:13

noc

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się