10 czerwca 2013
grafika
przemijanie
niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....
zgłoś
czas oddycha :)
tutaj wziął głeboki oddech...
czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)
odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.
dzieki;-)
retro... :)))
tak retro często w moich grafikach;-)
:)))
Swietne :)
a dziękuje;-)
Piękny ten rower :)
jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(
Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)
z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)
Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)
Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam
ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ
grzeczna jestem to słucham;-)
to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))
tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)
dzisiaj to metafora:)))
miłe dla ucha :))))
to jest sliczne doremi:))))
bardzo :))
myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)
;)
ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)
gdzie?
noc
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
niech to zawsze przychodzi tak łatwo jak dziś....
zgłoś
czas oddycha :)
zgłoś
tutaj wziął głeboki oddech...
zgłoś
czyli tylko ja nie widze tej grafiki, inni widza;-)
zgłoś
odjazdowy rower, piękna stylizacja - gdzieś, tam. . taak.
zgłoś
dzieki;-)
zgłoś
retro... :)))
zgłoś
tak retro często w moich grafikach;-)
zgłoś
:)))
zgłoś
Swietne :)
zgłoś
a dziękuje;-)
zgłoś
Piękny ten rower :)
zgłoś
jest Swietny ale chyba nie na sprzedaz bo stoi tam od kilku lat;-(
zgłoś
Niechże tam stoi, przynajmniej cieszy oczy wielu osób :)
zgłoś
z chęcia bym go kupiła z tąd moje rozważania;-)
zgłoś
Rozumiem. Może znajdziesz w czyjejś piwnicy ? Teraz odbywają się wymiany niepotrzebnych rzeczy, między sąsiadami :) U nas zorganizowali to osiedlowi radni :)
zgłoś
Teraz ludzie są mądrzejsi wystawiają takie rowery za grube pieniądze na allegro, szukałam ostatnio to za głowe się złapałam
zgłoś
ale to piekne nocnygosciu, a teraz prosze i blagam posluchaj:)))) https://www.youtube.com/watch?v=MhTcn3MVUVQ
zgłoś
grzeczna jestem to słucham;-)
zgłoś
to siem ciesze, dzisiaj ja stawiam kawe, sliczne co?:))))
zgłoś
tak śliczne;-) na kawę za późno już trochę ale dziękuje;-)
zgłoś
dzisiaj to metafora:)))
zgłoś
miłe dla ucha :))))
zgłoś
to jest sliczne doremi:))))
zgłoś
bardzo :))
zgłoś
myśle że i za dnia owa kawa była metaforą;-)
zgłoś
;)
zgłoś
ja słucham teraz nieco innej muzyki ale to przy ostatniej grafice;-)
zgłoś
gdzie?
zgłoś
noc
zgłoś