9 november 2012

forums

Pilar
Pilar

Miladora
9 november 2012 at 13:11

Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))

report

Nevly
9 november 2012 at 13:12

hej :)

report

Monika Joanna
9 november 2012 at 13:15

I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))

report

deRuda
9 november 2012 at 13:15

Witam i pozdrawiam :)

report

Pilar
9 november 2012 at 22:18

:)

report

Pilar
9 november 2012 at 13:17

Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)

report

Monika Joanna
9 november 2012 at 13:19

Pilar, jeśli to Twoja kreska to ja zazdroszczę, rysowanie ani w ząb mi nie wychodzi. :)))

report

Pilar
9 november 2012 at 13:20

Dziękuję :)

report

jeśli tylko
9 november 2012 at 13:17

witaj :)) rozejrzyj się :)) pokaż się :))

report

Pilar
9 november 2012 at 22:18

Powoli zamierzam to zrobić:)

report

Wieśniak M
9 november 2012 at 15:14

A zatem witaj na Trumlu:))- Prozę odwiedzam nie za często, ale ciekaw jestem obrazów:))

report

Pilar
9 november 2012 at 15:16

Mam nadzieję, że się spodobają:)

report

Wieśniak M
9 november 2012 at 15:29

manga fajna:)))

report

Pilar
9 november 2012 at 15:53

Cieszę się:)

report

pizzaboy
9 november 2012 at 15:14

To ja siem jeno na powitanie uśmiechnę bo jak we trzy na mnie... to biada mi ;)))

report

Monika Joanna
9 november 2012 at 15:17

o jejku, rozpacz :)))))))

report

Pilar
9 november 2012 at 15:19

Marzyć zawsze można, do tego pora dnia nie potrzebna:))))

report

Slawrys
9 november 2012 at 15:37

witaj :) i jakie masz te i inne przewinienia to wszystkie tutaj wrzucaj :) ocenimy :) pozdrawiam

report

Pilar
9 november 2012 at 15:39

Zależy, które masz na myśli, bo mam ich sporo:) Powoli je pokażę, lepiej dawkować emocje:)))

report

Slawrys
9 november 2012 at 15:45

emocje to ja mam jak z laska mijam cmentarz ... a tak nic mnie już nie emocjonuje :))) wal śmiało ile fabryka daje :) poczytamy pożyjemy ...

report

Pilar
9 november 2012 at 15:46

Uważaj, bo jak wrzucę wszystko, co mam na raz to będziesz potrzebował kilka dni na całość:)

report

Slawrys
9 november 2012 at 16:00

ok, to czekam ... żyje powoli i umieram powoli :) coś zdążę przeczytać :)

report

Pilar
9 november 2012 at 16:01

:)))))

report

Bazyliszek
9 november 2012 at 17:44

witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))

report

Pilar
10 november 2012 at 11:11

Oj tak jest tu sporo do nadrobienia i nie wiadomo od czego zacząć:)

report

Darek i Mania
9 november 2012 at 22:14

witaj :)

report

Pilar
9 november 2012 at 22:18

:)

report

Magdala
10 november 2012 at 11:22

awatar mnie uwiódł. :)) teksty poczytam jak wrócę. proza - górą! :)))

report

Pilar
10 november 2012 at 11:24

Taki właśnie miał cel - zaciekawić, przyciągać:) Czytaj, czytaj - zapraszam:)

report

Joha
17 november 2012 at 17:35

Witaj, Pilar :)

report

Bożena Brzozowska
24 november 2012 at 21:34

Witaj Pilar:)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register