Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))
I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))
Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)
witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))
Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))
zgłoś
hej :)
zgłoś
I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))
zgłoś
Witam i pozdrawiam :)
zgłoś
:)
zgłoś
Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)
zgłoś
Pilar, jeśli to Twoja kreska to ja zazdroszczę, rysowanie ani w ząb mi nie wychodzi. :)))
zgłoś
Dziękuję :)
zgłoś
witaj :)) rozejrzyj się :)) pokaż się :))
zgłoś
Powoli zamierzam to zrobić:)
zgłoś
A zatem witaj na Trumlu:))- Prozę odwiedzam nie za często, ale ciekaw jestem obrazów:))
zgłoś
Mam nadzieję, że się spodobają:)
zgłoś
manga fajna:)))
zgłoś
Cieszę się:)
zgłoś
To ja siem jeno na powitanie uśmiechnę bo jak we trzy na mnie... to biada mi ;)))
zgłoś
o jejku, rozpacz :)))))))
zgłoś
Marzyć zawsze można, do tego pora dnia nie potrzebna:))))
zgłoś
witaj :) i jakie masz te i inne przewinienia to wszystkie tutaj wrzucaj :) ocenimy :) pozdrawiam
zgłoś
Zależy, które masz na myśli, bo mam ich sporo:) Powoli je pokażę, lepiej dawkować emocje:)))
zgłoś
emocje to ja mam jak z laska mijam cmentarz ... a tak nic mnie już nie emocjonuje :))) wal śmiało ile fabryka daje :) poczytamy pożyjemy ...
zgłoś
Uważaj, bo jak wrzucę wszystko, co mam na raz to będziesz potrzebował kilka dni na całość:)
zgłoś
ok, to czekam ... żyje powoli i umieram powoli :) coś zdążę przeczytać :)
zgłoś
:)))))
zgłoś
witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))
zgłoś
Oj tak jest tu sporo do nadrobienia i nie wiadomo od czego zacząć:)
zgłoś
witaj :)
zgłoś
:)
zgłoś
awatar mnie uwiódł. :)) teksty poczytam jak wrócę. proza - górą! :)))
zgłoś
Taki właśnie miał cel - zaciekawić, przyciągać:) Czytaj, czytaj - zapraszam:)
zgłoś
Witaj, Pilar :)
zgłoś
Witaj Pilar:)
zgłoś