9 listopada 2012

forum

Pilar
Pilar

Miladora
9 listopada 2012 o 13:11

Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))

zgłoś

Nevly
9 listopada 2012 o 13:12

hej :)

zgłoś

Monika Joanna
9 listopada 2012 o 13:15

I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))

zgłoś

deRuda
9 listopada 2012 o 13:15

Witam i pozdrawiam :)

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 22:18

:)

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 13:17

Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)

zgłoś

Monika Joanna
9 listopada 2012 o 13:19

Pilar, jeśli to Twoja kreska to ja zazdroszczę, rysowanie ani w ząb mi nie wychodzi. :)))

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 13:20

Dziękuję :)

zgłoś

jeśli tylko
9 listopada 2012 o 13:17

witaj :)) rozejrzyj się :)) pokaż się :))

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 22:18

Powoli zamierzam to zrobić:)

zgłoś

Wieśniak M
9 listopada 2012 o 15:14

A zatem witaj na Trumlu:))- Prozę odwiedzam nie za często, ale ciekaw jestem obrazów:))

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 15:16

Mam nadzieję, że się spodobają:)

zgłoś

Wieśniak M
9 listopada 2012 o 15:29

manga fajna:)))

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 15:53

Cieszę się:)

zgłoś

pizzaboy
9 listopada 2012 o 15:14

To ja siem jeno na powitanie uśmiechnę bo jak we trzy na mnie... to biada mi ;)))

zgłoś

Monika Joanna
9 listopada 2012 o 15:17

o jejku, rozpacz :)))))))

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 15:19

Marzyć zawsze można, do tego pora dnia nie potrzebna:))))

zgłoś

Slawrys
9 listopada 2012 o 15:37

witaj :) i jakie masz te i inne przewinienia to wszystkie tutaj wrzucaj :) ocenimy :) pozdrawiam

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 15:39

Zależy, które masz na myśli, bo mam ich sporo:) Powoli je pokażę, lepiej dawkować emocje:)))

zgłoś

Slawrys
9 listopada 2012 o 15:45

emocje to ja mam jak z laska mijam cmentarz ... a tak nic mnie już nie emocjonuje :))) wal śmiało ile fabryka daje :) poczytamy pożyjemy ...

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 15:46

Uważaj, bo jak wrzucę wszystko, co mam na raz to będziesz potrzebował kilka dni na całość:)

zgłoś

Slawrys
9 listopada 2012 o 16:00

ok, to czekam ... żyje powoli i umieram powoli :) coś zdążę przeczytać :)

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 16:01

:)))))

zgłoś

Bazyliszek
9 listopada 2012 o 17:44

witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))

zgłoś

Pilar
10 listopada 2012 o 11:11

Oj tak jest tu sporo do nadrobienia i nie wiadomo od czego zacząć:)

zgłoś

Darek i Mania
9 listopada 2012 o 22:14

witaj :)

zgłoś

Pilar
9 listopada 2012 o 22:18

:)

zgłoś

Magdala
10 listopada 2012 o 11:22

awatar mnie uwiódł. :)) teksty poczytam jak wrócę. proza - górą! :)))

zgłoś

Pilar
10 listopada 2012 o 11:24

Taki właśnie miał cel - zaciekawić, przyciągać:) Czytaj, czytaj - zapraszam:)

zgłoś

Joha
17 listopada 2012 o 17:35

Witaj, Pilar :)

zgłoś

Bożena Brzozowska
24 listopada 2012 o 21:34

Witaj Pilar:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się