9 listopada 2012

Witajcie!

Witam Was wszystkich serdecznie, jak również każdego z osobna. Zawitałam tu z polecenia innej użytkowniczki. Mam nadzieję zagościć na dłużej:) Co o mnie? Pisze głównie prozę, ale również maluję obrazy, które postaram się sukcesywnie tu zamieszczać:)


liczba komentarzy: 41 | punkty: 2 |  więcej 

Miladora,  

Witaj, Pilar - masz niesłychanie sympatyczny avatar. :))) Z mojej strony, jeżeli zdążę wyrwać się z działu poezji, możesz liczyć na ścinkę prozy, a co do obrazów, to też parę słów na ich temat potrafię powiedzieć. ;) A teraz, jeżeli się nie wystraszyłaś - miłego pobytu wśród Trumli. :)))

zgłoś |

Nevly,  

hej :)

zgłoś |

Monika Joanna,  

I ja się uśmiechnę! Ja piszę głównie poezję, chociaż nie, ja piszę wyłącznie poezję. :))) Także miłej zabawy życzę. I zgodzę się z Miladorą co do avataru. :)))

zgłoś |

deRuda,  

Witam i pozdrawiam :)

zgłoś |

Pilar,  

Jeśli chodzi o avatar to moja artystyczna wizja mnie samej, oczywiście to moja kreska:) Nie tak łatwo mnie wystraszyć, a jeśli mogę się dodatkowo czegoś nauczyć to jestem zdecydowanie ZA :)

zgłoś |

Monika Joanna,  

Pilar, jeśli to Twoja kreska to ja zazdroszczę, rysowanie ani w ząb mi nie wychodzi. :)))

zgłoś |

Pilar,  

Dziękuję :)

zgłoś |

jeśli tylko,  

witaj :)) rozejrzyj się :)) pokaż się :))

zgłoś |

Pilar,  

Powoli zamierzam to zrobić:)

zgłoś |

Wieśniak M,  

A zatem witaj na Trumlu:))- Prozę odwiedzam nie za często, ale ciekaw jestem obrazów:))

zgłoś |

Pilar,  

Mam nadzieję, że się spodobają:)

zgłoś |

Wieśniak M,  

manga fajna:)))

zgłoś |

Pilar,  

Cieszę się:)

zgłoś |

pizzaboy,  

To ja siem jeno na powitanie uśmiechnę bo jak we trzy na mnie... to biada mi ;)))

zgłoś |

Monika Joanna,  

o jejku, rozpacz :)))))))

zgłoś |

Pilar,  

Marzyć zawsze można, do tego pora dnia nie potrzebna:))))

zgłoś |

Slawrys,  

witaj :) i jakie masz te i inne przewinienia to wszystkie tutaj wrzucaj :) ocenimy :) pozdrawiam

zgłoś |

Pilar,  

Zależy, które masz na myśli, bo mam ich sporo:) Powoli je pokażę, lepiej dawkować emocje:)))

zgłoś |

Slawrys,  

emocje to ja mam jak z laska mijam cmentarz ... a tak nic mnie już nie emocjonuje :))) wal śmiało ile fabryka daje :) poczytamy pożyjemy ...

zgłoś |

Pilar,  

Uważaj, bo jak wrzucę wszystko, co mam na raz to będziesz potrzebował kilka dni na całość:)

zgłoś |

Slawrys,  

ok, to czekam ... żyje powoli i umieram powoli :) coś zdążę przeczytać :)

zgłoś |

Pilar,  

:)))))

zgłoś |

Bazyliszek,  

witaj Pilar a ja staram się pisać poezje ale rozmawiam proza a z malowaniem czekam na Wielkanoc:))))))będę się starał i nadrabiał zaległości z czytaniem prozy:))))jak już może zauważyłaś jest tu co czytać i oglądać, nie wiadomo gdzie zacząć:)))

zgłoś |

Pilar,  

Oj tak jest tu sporo do nadrobienia i nie wiadomo od czego zacząć:)

zgłoś |

Magdala,  

awatar mnie uwiódł. :)) teksty poczytam jak wrócę. proza - górą! :)))

zgłoś |

Pilar,  

Taki właśnie miał cel - zaciekawić, przyciągać:) Czytaj, czytaj - zapraszam:)

zgłoś |

Joha,  

Witaj, Pilar :)

zgłoś |



pozostałe tematy: Witajcie!,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1