ja bym nie chciał... nie stać mnie nawet na podatek od nieruchomości, a poza tym po co mi kłopot na głowę... zaraz zjechaliby się imigranci z Afryki , wszystkie organizacje z pomocą ... żadnej wyspy!!! co to to nie! pozdrawiam ze słonecznej Polski zawsze zielonej :)))
pomarzyć tak ale nie żeby mieć, ale żeby pojechać i popatrzeć na zachód słońca, zanurzyć stopy w morzu, zjeść kolację z kochaną osobą, odpocząć od codziennych kłopotów... i tak marzyć żeby marzenie miało szanse realizacji...miłego:)))
Tak pomarzyć dobra rzecz,
w marzeniach ja też bym chciała,
niektórzy Norwegowie też je mają na własność,
ale te egzotyczne są ładniejsze, w moim odczuciu.
Piękne zdjęcie, pięknej wyspy, owszem :)
ja bym nie chciał... nie stać mnie nawet na podatek od nieruchomości, a poza tym po co mi kłopot na głowę... zaraz zjechaliby się imigranci z Afryki , wszystkie organizacje z pomocą ... żadnej wyspy!!! co to to nie! pozdrawiam ze słonecznej Polski zawsze zielonej :)))
report
Mnie też nie stać na wyspę, ale na marzenia zawsze :)
report
pomarzyć tak ale nie żeby mieć, ale żeby pojechać i popatrzeć na zachód słońca, zanurzyć stopy w morzu, zjeść kolację z kochaną osobą, odpocząć od codziennych kłopotów... i tak marzyć żeby marzenie miało szanse realizacji...miłego:)))
report
Marzenia są po to, żeby je sobie marzyć i wcale nie muszą się spełniać, choć miło gdy się spełniają. Realizuje się cele :)
report
Tak pomarzyć dobra rzecz, w marzeniach ja też bym chciała, niektórzy Norwegowie też je mają na własność, ale te egzotyczne są ładniejsze, w moim odczuciu. Piękne zdjęcie, pięknej wyspy, owszem :)
report