12 marca 2025

fotografia

ajw
ajw

Chciałabym mieć taką wyspę :)

Chciałabym mieć taką wyspę :)

Wysepka Panagia z niewielkim kościółkiem pw. Zaśnięcia Marii Panny (Grecja kontynentalna, Epir)

sam53
12 marca 2025 o 10:49

ja bym nie chciał... nie stać mnie nawet na podatek od nieruchomości, a poza tym po co mi kłopot na głowę... zaraz zjechaliby się imigranci z Afryki , wszystkie organizacje z pomocą ... żadnej wyspy!!! co to to nie! pozdrawiam ze słonecznej Polski zawsze zielonej :)))

zgłoś

ajw
12 marca 2025 o 11:02

Mnie też nie stać na wyspę, ale na marzenia zawsze :)

zgłoś

sam53
12 marca 2025 o 11:15

pomarzyć tak ale nie żeby mieć, ale żeby pojechać i popatrzeć na zachód słońca, zanurzyć stopy w morzu, zjeść kolację z kochaną osobą, odpocząć od codziennych kłopotów... i tak marzyć żeby marzenie miało szanse realizacji...miłego:)))

zgłoś

ajw
12 marca 2025 o 13:18

Marzenia są po to, żeby je sobie marzyć i wcale nie muszą się spełniać, choć miło gdy się spełniają. Realizuje się cele :)

zgłoś

wolnyduch
14 marca 2025 o 00:37

Tak pomarzyć dobra rzecz, w marzeniach ja też bym chciała, niektórzy Norwegowie też je mają na własność, ale te egzotyczne są ładniejsze, w moim odczuciu. Piękne zdjęcie, pięknej wyspy, owszem :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się