|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (100) Proza (14) Fotografia (94) Grafika (30)
Handmade (3) O autorze Znajomi (10) | |
Wysepka Panagia z niewielkim kościółkiem pw. Zaśnięcia Marii Panny (Grecja kontynentalna, Epir)
|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (100) Proza (14) Fotografia (94) Grafika (30)
Handmade (3) O autorze Znajomi (10) | |
ja bym nie chciał... nie stać mnie nawet na podatek od nieruchomości, a poza tym po co mi kłopot na głowę... zaraz zjechaliby się imigranci z Afryki , wszystkie organizacje z pomocą ... żadnej wyspy!!! co to to nie! pozdrawiam ze słonecznej Polski zawsze zielonej :)))
zgłoś
Mnie też nie stać na wyspę, ale na marzenia zawsze :)
zgłoś
pomarzyć tak ale nie żeby mieć, ale żeby pojechać i popatrzeć na zachód słońca, zanurzyć stopy w morzu, zjeść kolację z kochaną osobą, odpocząć od codziennych kłopotów... i tak marzyć żeby marzenie miało szanse realizacji...miłego:)))
zgłoś
Marzenia są po to, żeby je sobie marzyć i wcale nie muszą się spełniać, choć miło gdy się spełniają. Realizuje się cele :)
zgłoś
Tak pomarzyć dobra rzecz, w marzeniach ja też bym chciała, niektórzy Norwegowie też je mają na własność, ale te egzotyczne są ładniejsze, w moim odczuciu. Piękne zdjęcie, pięknej wyspy, owszem :)
zgłoś