13 september 2023
photography
Przedsionek jesieni
U mnie dzisiaj o 8.00 rano tylko 12° C. Brr, to juz prawie zima :)) Chociaz foto cieple :)
report
Hej Evo:) To fotka z wczoraj kiedy było ok 30 i piękny wstęp do jesieni, której kolory w słońcu są, także mimo chłodu, wyjątkowo ciepłe. Dziś już słońca prawie wcale, a temperatura znośna, ok 20 stopni.
rano było tylko 6C... czyżby jesień :))
Kalendarzowo jest blisko, chociaż u mnie nie było jeszcze tak zimnego poranka. Noce wciąż ciepłe jak na połowę września :)
Starsi Panowie śpiewali..
Starsi panowie dwaj :)
"już nie to zdrowie... " :)))
"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj. Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj" :)))
You have to be logged in to use this feature. please Register
U mnie dzisiaj o 8.00 rano tylko 12° C. Brr, to juz prawie zima :)) Chociaz foto cieple :)
report
Hej Evo:) To fotka z wczoraj kiedy było ok 30 i piękny wstęp do jesieni, której kolory w słońcu są, także mimo chłodu, wyjątkowo ciepłe. Dziś już słońca prawie wcale, a temperatura znośna, ok 20 stopni.
report
rano było tylko 6C... czyżby jesień :))
report
Kalendarzowo jest blisko, chociaż u mnie nie było jeszcze tak zimnego poranka. Noce wciąż ciepłe jak na połowę września :)
report
Starsi Panowie śpiewali..
report
Starsi panowie dwaj :)
report
"już nie to zdrowie... " :)))
report
"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj. Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj" :)))
report