Eva T.
14 september 2023 at 10:13

U mnie dzisiaj o 8.00 rano tylko 12° C. Brr, to juz prawie zima :)) Chociaz foto cieple :)

report

Jaga
14 september 2023 at 14:09

Hej Evo:) To fotka z wczoraj kiedy było ok 30 i piękny wstęp do jesieni, której kolory w słońcu są, także mimo chłodu, wyjątkowo ciepłe. Dziś już słońca prawie wcale, a temperatura znośna, ok 20 stopni.

report

sam53
16 september 2023 at 11:38

rano było tylko 6C... czyżby jesień :))

report

Jaga
18 september 2023 at 15:36

Kalendarzowo jest blisko, chociaż u mnie nie było jeszcze tak zimnego poranka. Noce wciąż ciepłe jak na połowę września :)

report

jeśli tylko
15 september 2023 at 05:35

Starsi Panowie śpiewali..

report

Jaga
15 september 2023 at 21:24

Starsi panowie dwaj :)

report

sam53
19 september 2023 at 20:46

"już nie to zdrowie... " :)))

report

Jaga
19 september 2023 at 21:39

"Starsi panowie, starsi panowie, starsi panowie dwaj. Już szron na głowie, już nie to zdrowie, a w sercu ciągle maj" :)))

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register